iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAM ÖZEL MESAJIM VARDI

YazarMesaj
burden
Yeni Üye

Yeni Üye
burden

ULVİ HOCAM ÖZEL MESAJIM VARDI Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAM ÖZEL MESAJIM VARDI   ULVİ HOCAM ÖZEL MESAJIM VARDI Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:20 pm

ULVİ HOCAM NERDESİNİZ. 3 GÜN ÖNCE YAZDIĞIM ÖZEL MESAJIMA BAKABİLME FIRSATINIZ OLDU MU? NOLUR UNUTMAYIN BİZİ.
burden
Yeni Üye

Yeni Üye
burden

ULVİ HOCAM ÖZEL MESAJIM VARDI Empty
MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM ÖZEL MESAJIM VARDI   ULVİ HOCAM ÖZEL MESAJIM VARDI Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 8:12 pm

hocam size mesaj atalı bugün tam 1 hafta oldu çok sıkıntılı durumdayım inanın sizi yeniden bulmama o kadar sevinmiştim ki Sad

ULVİ HOCAM ÖZEL MESAJIM VARDI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İHANET konusu vardı ulvi hocam mesaj attım
» ULVİ HOCAM ÖZEL MESAJIMA BAKTINIZ MI
» Ulvi hocam ne olur özel mesajlarıma bakarmısın
» ULVİ HOCAM ÖZEL MESAJI SİZE YOLLADIM BİLGİ VERİM DEDİM
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi