iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları

+47
gece001
alzan
melisa
xömerrx
huzur1
fattoma
fakha
Tugrulhan
Lavinya
candan
efendimsin
amine
perebr
inciay11
katrecan
kafkasyalı
cevizli pastam
kübra2
gökkuşağı
NUR_YOLU
wingoftheparadise
511deniz
bitsinistiyorum
Rahman'nın kulu
elif69
Diyar
sevdiye
x11x
ademirci76
fetih
ynex
dolunay87
cizgi
serra
ByNoKTa
Heja
asudenaz
Havas-Hoca
sahra
yonca
Rayiha arşınca
islam73
zersin
kadasencan
sahram
mümine sultan
haydarı kerrar
51 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Empty
MesajKonu: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 10:56 am

Her kim bu on iki tılsımı yazsa Hak Teala’nın iki cihan belasından emin olur. İnsanlar arasında hürmetli olur. Kazancı ve Rızkı bol olur. Her kim görse gözüne şirin gözükür. Oktan, kılıçtan, yılandan, çiyandan ve akrepten emin olur ve zalim şerrinden emin olur. Hasetçilerin gözünden ve dilinden vesair şerlerden emin olur. Bu esma ve tılsımların faydalı daha çoktur bu havas ilmini bilenlerce malumdur onun için bu kadarla kifayet ediyoruz. Allahu alem bissevab

NOT:Muhammed efendi müntahabat 1804-Kendi çalışmam bu bilgi Türkiye’ilk defa şahsım tarafından veriliyor haberim olmadan alıntı ve kopyalama yapana hakkım helal değildir.
Tılsımlar bunlardır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son haydarı kerrar tarafından Çarş. Ağus. 04, 2010 10:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:31 am

ALLAH c.c razı olsun abim
sahram
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:50 am

allah razı olsun abicim.abicim iznin olursa çıktısını alıp üzerinden yazsak olur mu?
kadasencan
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:17 pm

hakkınızı helal ederseniz kopyalamak istiyorum...
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:24 pm

haydarı kerrar demiş ki:
Her kim bu on iki tılsımı yazsa Hak Teala’nın iki cihan belasından emin olur. İnsanlar arasında hürmetli olur. Kazancı ve Rızkı bol olur. Her kim görse gözüne şirin gözükür. Oktan, kılıçtan, yılandan, çiyandan ve akrepten emin olur ve zalim şerrinden emin olur. Hasetçilerin gözünden ve dilinden vesair şerlerden emin olur. Bu esma ve tılsımların faydalı daha çoktur bu havas ilmini bilenlerce malumdur onun için bu kadarla kifayet ediyoruz. Allahu alem bissevab

NOT:Muhammed efendi müntahabat 1804-Kendi çalışmam bu bilgi Türkiye’ilk defa şahsım tarafından veriliyor haberim olmadan alıntı ve kopyalama yapana hakkım helal değildir.
Tılsımlar bunlardır.

hocam alalh razı olsun, hocam ben bunu çıktıdan çıkarabilirmiyim, birde üzerinde geçerek kendim yazmak istiyorum bunu siyah kalemlemi, yoksa kırmızı kalemlemi yazacağım.
bunu yazdıktan sonta muska gibi üzerimizde taşıyalım değilmi...
A.r.o
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 2:28 pm

ARO HOCAM; YINE ILK YINE ORJINAL BIR TILSIM . ALLAH ILMINIZI ARTIRSIN.
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 3:28 pm

Allah razı olsun abim.Rabbim ilmini arttırsın....
yonca
Normal Üye

Normal Üye
yonca

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:24 pm

allah razı olsun hocam musade edersniz uzerınden kursun kalemle yazmak isterim
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 10:27 pm

S.A.HOCAM İZNİNİZ OLURSA BENDE YAZMAK İSTİYORUM.MADDİ SIKINTILARIMIZ VAR.A.R.O.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 1:58 am

Allah razı olsun haydar hocamızdan
gerçekten çok değerli tılsımlar
genel koruma istiyorsanız biiznilahi teala birçok şerden
muhafaza olmanıza vesile olur
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 10:51 pm

güncel...
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 11:04 pm

rabbim cümlemizden razı olsun kardeşlerim.bu tılsımı üyelerimizden almak isteyenler alabilirler. yazma işine gelince normalde zağferan ve miskte halledilmiş bir mürekkeple yazmak lazım.vesselam
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 11:16 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM.BENDE ALMAK İÇİN ONAYINIZI BEKLİYORDUM.HAKKINIZI HELAL EDİN. Smile
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 12:22 pm

sahra demiş ki:
ALLAH RAZI OLSUN HOCAM.BENDE ALMAK İÇİN ONAYINIZI BEKLİYORDUM.HAKKINIZI HELAL EDİN. Smile
estağfirullah kardeşim cümlemizden razı olsun inşallah.vesselam
asudenaz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 1:18 pm

Teşekkür ederiz haydar hocam,Allah razı olsun...Yalnız sizde bu esmaları türkçe okunuşlarını ve anlamlarını rica edebilirmiyim acaba,arapça bilmiyorum...
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 2:55 pm

Ya Allah, Ya Rahim Ya Kerim Ya Gayyum Ya Deyyan Ya Rahman Ya Hayy Ya Daim Ya Alim Ya Gadim Ya Zelcelali vel İkram esmalar bunlardır kardeşim manalarına gelince esmaülhüsna hakkında herşey bölümüne bakarsanız bütün esmaların detaylı anlatımları var.vesselam
yonca
Normal Üye

Normal Üye
yonca

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 3:04 pm

hocam hayırlı gunler nerelerdesiniz sizler olmayınca siteye girmek istemiyorum biliyorsunuz siz oldugunuz için burdayım ..geceniz gunduzunuz aydın olsun inşallah bu tılsımları yazmak isterdim ama havas malzemem yok is mürekkebi yada kusun kalem olurmu
Heja
Normal Üye

Normal Üye
Heja

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 3:11 pm

Merhaba
Allah razı olsun sizden ve teşekkürler
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 12:01 am

yonca demiş ki:
hocam hayırlı gunler nerelerdesiniz sizler olmayınca siteye girmek istemiyorum biliyorsunuz siz oldugunuz için burdayım ..geceniz gunduzunuz aydın olsun inşallah bu tılsımları yazmak isterdim ama havas malzemem yok is mürekkebi yada kusun kalem olurmu
rabbim razı olsun kardeşim sağol. is mürekkebi zaten mürekkebin özüdür şimdikilere oranla ona bir miktar misk ve zağferan kat ve kamışla yaz inşallah.vesselam
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 12:01 am

Heja demiş ki:
Merhaba
Allah razı olsun sizden ve teşekkürler
cümlemizden inşallah kardeşim.vesselam
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 12:16 am

ARO HOCAM iznin olursa kagıda geçecem
http://www.bynokta.com
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 1:48 pm

cümlemizden tabi geç kardeşim.vesselam
serra
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 4:28 pm

Allah razı olsun hocam izniniz olursa bende yazmak istiyorum
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 1:14 pm

cümlemizden tabi yazmanız için iznim vardır.vesselam
cizgi
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 10:39 pm

iZNİNİZLE YAZMAK İSTERDİM-HİZMETLERİNİZ İÇİN KALPTEN TEŞEKKÜRLER
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 12:40 pm

tabi kardeşim yaza bilirsiniz.vesselam
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 12:28 pm

ALLAH razı olsun abim
dolunay87
Yeni Üye

Yeni Üye
dolunay87

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 1:19 pm

ALLAH c.c razı olsun
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 6:17 pm

Rabbim sizlerden de razı olsun.vesselam
ynex
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 6:13 pm

hocam izninizle uygulamak istiyorum...
fetih
Yeni Üye

Yeni Üye
fetih

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 9:37 pm

Allah cc razı,yar ve yardımcınız olsun hocam.''Üyeler alabilir'' müsadenizi okuduk bizlerde faydalanmak istiyoruz,hakkınızı helal ediniz..Rabbim ilminizi arttırsın inşaallah..hürmetler.
ademirci76
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 10:54 pm

Üstadım, müsade buyurursanız bendeniz de istifade etmek istiyorum.Baki selamlar...
Saygılarımla...
x11x
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:57 am

bende yazmak istiyorum izninle,bide hangi vakitte ve yazarken biseyler
okumak gerekiyormu.
sevdiye
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 6:43 pm

Allah cc razı,yar ve yardımcınız olsun hocam.''Üyeler alabilir'' diye yazınızı okudum bende faydalanmak istiyorum,hakkınızı helal
ediniz..Rabbim ilminizi arttırsın inşaallah..hürmetler.
Diyar
Yeni Üye

Yeni Üye
Diyar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 8:51 pm

Allah razi olsun Hocam..yüreginize saglik...
elif69
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 1:48 am

hakkınızı helal ederseniz kopyalamak istiyorum...
elif69
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 1:56 am

hocam üyelere kopyalama izini verdiginizi okudum, kopyaladim, ama uygulamak icin yinede izninizi rica ediyorum.. sizden cvp gelmeden ciktisini alamak beni manen rahatsiz eder. Cvp verirseniz cok sevinirim, Berat Kandili tüm inananlara kutlu ve de hayirli olsun dileklerimle.
Rahman'nın kulu
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 3:34 am

allah razı olsun hocam..helal et kopyaladım
bitsinistiyorum
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 9:28 am

üyeler kopyalabilir demişsiniz ben de kopyalamak istiyorum. hakkınızı helal edin. aileme de yapabilirsem yapmak istiyorum izin verirseniz.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 7:18 am

güncel......
x11x
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 5:15 am

bi kac sorum var hocam

1.bu arapca 622 mi
2.bu ne oluyor
3.mim harfimi
4.bu ne oluyor
5.bu ne oluyor
6.arapca 8 mi
7.8.9.10.bu ne oluyor
A= elif harfi alti uzun cizgi oluyor demi
B=bunlardami ayni A. daki gibi elif harfi alti cizgi mi oluyor bunlari ayni A .daki
gibi yapsam cizgisini olurmu birlestirmeden

saygilar hocam
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 1:22 am

x11x demiş ki:

bi kac sorum var hocam

1.bu arapca 622 mi
2.bu ne oluyor
3.mim harfimi
4.bu ne oluyor
5.bu ne oluyor
6.arapca 8 mi
7.8.9.10.bu ne oluyor
A= elif harfi alti uzun cizgi oluyor demi
B=bunlardami ayni A. daki gibi elif harfi alti cizgi mi oluyor bunlari ayni A .daki
gibi yapsam cizgisini olurmu birlestirmeden

saygilar hocam
birinci soru hayır 622 değil elif harfi. ikinci elif ve sekiz- üçüncü mim- geri kalanların hepsini aynı gördüğün gibi yaz.içlerinde süryani kalemi olanlar var.vesselam
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:58 am

Merhaba hocam,öncelikle bu değerli paylaşımlarınız için Allah razı olsun.izniniz olursa bu tılsımın çıktısını alıp, eve assam nasıl olur?üzerimizde nasıl taşımamız gerekir?üzerimizde emekleriniz çok.hakkınızı helal edin hocam
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 11:26 am

511deniz demiş ki:
Merhaba hocam,öncelikle bu değerli paylaşımlarınız için Allah razı olsun.izniniz olursa bu tılsımın çıktısını alıp, eve assam nasıl olur?üzerimizde nasıl taşımamız gerekir?üzerimizde emekleriniz çok.hakkınızı helal edin hocam
çıktısını alıp asabilirsiniz ama yazmak gibi elbet olmaz. yazmayı bilmiyorsanız okuyun kardeşim okumak daha faydalıdır inşallah verilen esmaları.vesselam
wingoftheparadise
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 8:59 pm

allah razı olsun hocam çoğaltıp dağıtmak isteriz izniniz olursa
NUR_YOLU
Yeni Üye

Yeni Üye
NUR_YOLU

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:09 pm

Hocam öncelikle Rabbim sizlerden bir değil bin kere razı olsun. Size mesajda da belirtmiştim. Aslında kötü kişilerin gözüne geldiğime inanıyorum. Ve şu an şifamı buldum. Hocam elle yazmak istediğimizde herhalde özel bir mürekkebi varmış nedir hocam bilgilendirirseniz sevinirim. Tekrar hocam Allah razı olsun. Bir de hocam bu yazıyı üstümüzde taşımak istersek 7 kat muşambaya sarmamız gerekiyor mu?
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:40 pm

NUR_YOLU demiş ki:
Hocam öncelikle Rabbim sizlerden bir değil bin kere razı olsun. Size mesajda da belirtmiştim. Aslında kötü kişilerin gözüne geldiğime inanıyorum. Ve şu an şifamı buldum. Hocam elle yazmak istediğimizde herhalde özel bir mürekkebi varmış nedir hocam bilgilendirirseniz sevinirim. Tekrar hocam Allah razı olsun. Bir de hocam bu yazıyı üstümüzde taşımak istersek 7 kat muşambaya sarmamız gerekiyor mu?
rabbim şifanızı daim etsin. evet zağferan ve miskte halledilmiş bir mürekkepte yazılabilir lakin siz bunu yazmayın kardeşim bilen birilerine yazdırırsanız daha iyi olur. hem rahatsızlığınızdan dolayı yapmanız uygun olmaz. ama yaptırabilir esmaları zikredebilirsiniz eğer taşınırsa evet muşambaya sarmanız ve muhafazaya almanız gerekir çünkü tuvalete gireceksiniz muhafaza da olursa bir beis olmaz.vesselam
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 9:05 pm

Haydar kardeşim ALLAH razı olsun yine çok kıymetli dualar vermişsiniz ALLAH c.c. ilmizi devamlı eylesin inşaALLAH . İzniniz olursa kopyasını alabilirmiyim slm ile .
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:03 am

Rabbim sizden de razı olsun tabi alabilirsiniz ablacım.vesselam
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları   On iki Esma On iki Tılsım ve Faydaları Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 12:51 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM

1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Tılsım Nedir?
» Kurşun Geçirmeyen Dua,Tılsım
» Cin yakmak için Erbabına tılsım
» Esma-ül Hüsna ile Dua ve Zikir
» işin gücün yürümesi için tılsım