iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sitemize Youtube.com Video Ekleme

2 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Sitemize Youtube.com Video Ekleme Empty
MesajKonu: Sitemize Youtube.com Video Ekleme   Sitemize Youtube.com Video Ekleme Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 12:42 pm

Sitemize youtube'den video eklemek için beğendiğiniz videonun urlsini olduğu gibi eklerseniz video direkt olarak gözükecektir hepsi bu kadar, kolay gelsin...

yapamayan arkadaşlarımız olursa buraya yazmaları yeterli olur inşaAllah...

Sitemize Youtube.com Video Ekleme Youtubevideo

loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: Sitemize Youtube.com Video Ekleme   Sitemize Youtube.com Video Ekleme Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 12:46 pm

aBLAM Allah (cc) razı olsun cok guzel dusunmussun... Smile

Bir seyde ben eklemek ıstıyorum youtube .com turkıyede yasaklı bı sıte her pc acmayabılıyor bunun için ''googleye youtube dns'' yazıp cıkan herhangı bır sıteden adımları ızleyerek youtube etkın hale getırmelerı gerekıyor

Vaktım olmadıgı için resımlı acıklama koyamadım bır saate kadr kımse koymezsa ben koyacagım Smile Smile
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: Sitemize Youtube.com Video Ekleme   Sitemize Youtube.com Video Ekleme Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 3:31 pm

Youtube DNS Ayarları ve Kesin Çözüm[url=http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=Youtube DNS Ayarları ve Kesin Çözüm]Sitemize Youtube.com Video Ekleme Google[/url]

Yazı Sahibi kalibre Tarz Dışı Jul 29, 2008
Yasak sebebiyle Youtube’a girmek baya zorlaştı,proxt siteleri kullanmanız gerekiyor; vtunnel.com,proxylord.com ya da browseunblocked.com gibi..
Ama kesin bir çözüm yolu var,ben kullanıyorum,rahat ettim,siz de kurtulun bu dertten..
Bir kaç tane youtube engelini aşabilen program var ama,insanın içine kurt düşüyor,acaba trojan mı var,spyware mi var içinde diye..
Program kullanmadan kesin giriş yöntemini resimli olarak anlatmaya çalışıyım;
Önce DNS ayarlarımızı değiştiricez,Telekomun DNS’si yerine Open DNS’nin DNS’sini kullanıcaz..
ÖnceDenetim Masasından Ağ Bağlantılarıma Girin,karşınıza şöyle bir ekran çıkıcak;

Sitemize Youtube.com Video Ekleme 1

Sitemize Youtube.com Video Ekleme 2
Sitemize Youtube.com Video Ekleme 3

Bitti : ) şimdi istediğin gibi gezinebilirsin Youtube’da
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Sitemize Youtube.com Video Ekleme   Sitemize Youtube.com Video Ekleme Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 5:39 pm

ALLAH razı olsun kardeşim

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnsanlık Ve İslamiyet düşmanlarından Sitemize Bir saldırı Daha
» Herkes Yeni Sitemize Kayıt Olsun Lütfen
» Yeni Sitemıze Bekliyoruz Herkesi ByNoKTa (Yönetim)
» Medine Gülü-video
» Peygamberimiz Bize Gelse -video