iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH

+3
ByNoKTa
haydarı kerrar
mümine sultan
7 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Empty
MesajKonu: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 9:10 am

Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Bismillahm

Bismillâhirrahmânirrahîm

Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Sigpic70952

Esselamu Aleyküm forum kardeşlerim,
İlk hatim başladı inşaAllah, katılımlarınızı bekliyoruz...

Kur’an okumak berekettir
”Kur’an’ı okuyunuz, zira Kur’an, Kıyamet Günü Kur’an ehline şefaatçi olarak gelir." buyuran Sevgili Peygamberimiz (sav), Kur’an okumanın bir bereket olduğunu; Kur’an okumayı terk etmenin ise zarar ve ziyan vesilesi olduğunu bildirmiştir. Ebu Umame el–Bahili (ra) Rasulullah (sav)’i şöyle derken işittiğini rivayet etmiştir: ”Kur’an’ı okuyunuz, zira Kur’an Kıyamet Günü Kur’an ehline şefaatçi olarak gelir. İki çiçek olan Bakara ve Al–i İmran Sureleri’ni de okuyunuz, zira bu ikisi Kıyamet Günü bulut gibi veya saf halinde iki kuş fırkası olarak Ashabını savunmak için gelir. Bakara Suresi’ni okuyunuz, zira bunun elde edilmesi berekettir, terkedilmesi zarardır. O’na sihirbazlar da güç yetiremez.“ (Müslim).
Abdullah b. Amr b. el–As (ra) Rasulullah(sav)’in şöyle dediğini rivayet etmiştir: ”Kur’an Ashabına “Oku yüksel, dünyada düzgünce okuduğun gibi oku, senin makamın en son okuduğun ayete kadardır denilir. “ (Tirmizi, Ebu Davud, İbn–i Mace, İbn–i Hibban).
Peygamberimiz mübarek hadisi seriflerinde söyle buyururlar.
Kur'an Allah'ın bir ziyafetidir.O'nun ziyafetine gücünüz yettiği kadar yönelin." (hadis-i şerif)
"İnsanların ibadette en ileri olanı, Kur'an'ı en çok okuyanıdır." (hadis-i şerif)
"Deva'nın hayırlısı Kur'an okumaktır." (hadis-i şerif)
"Kim Kur'an'ı irabıyla okursa kendisine şehid sevabı vardır." (hadis-i şerif)
"Menzillerinizi (evlerinizi, bulunduğunuz mahalleri) namaz kılmak ve Kur'an okumakla nurlandırınız." (hadis-i şerif)
"Halkın en zengini Kur'an-ı Kerim'i yüklenen (ezberlemiş bulunan ) kimselerdir." (hadis-i şerif)
"Kelam'ın ulusu Kur'an'dır." (hadis-i şerif)
"Size şifa kaynağı bulunan iki şey, bal ve Kur'an (a devam etmek lazım)'dır." (hadis-i şerif)
"Kur'an , Allahü Teala'ya göre göklerden ve yerden daha sevimlidir." (hadis-i şerif)
"Kim Allah ve Rasulu'nun kendisini sevmesinden sevinç duyarsa Mushaf'ı okusun" (hadis-i şerif)
Kalbe, kalplere giden yolun harita ve pusulası yerine vahyi almalı, Kur'an'ı almalı. Satırdaki âyetlerle sadırdakileri, tohumla toprağı, etle tırnağı, anayla evladı, bülbülle gülü buluşturur gibi buluşturmalı. İş budur, eylem budur, yol budur.

Tıpkı şair Akif'in dediği gibi:
Allah'a dayan saye sarıl hikmete râm ol
Yol varsa budur bilmiyorum başka çıkar yol
Allah'a dayan gâyene tevfikini versin
Kur'an'a sarılmazsan eğer yese düşersin

En son Mümine Sultan tarafından Ptsi Mayıs 31, 2010 9:58 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Empty
MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 9:13 am

Rabbim razı olsun kardeşim sağol. birden on beşe kadar cüzler benim inşallah.vesselam
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:04 am

1..CÜZ.......HAYDARI KERRAR

2..CÜZ......HAYDARI KERRAR

3..CÜZ......HAYDARI KERRAR

4..CÜZ.....HAYDARI KERRAR

5..CÜZ.....HAYDARI KERRAR

6..CÜZ....HAYDARI KERRAR

7..CÜZ....HAYDARI KERRAR

8..CÜZ....HAYDARI KERRAR

9..CÜZ....HAYDARI KERRAR

10..CÜZ....HAYDARI KERRAR

11..CÜZ....HAYDARI KERRAR

12..CÜZ....HAYDARI KERRAR

13..CÜZ....HAYDARI KERRAR

14..CÜZ....HAYDARI KERRAR

15..CÜZ....HAYDARI KERRAR

16..CÜZ....MÜMİNE SULTAN

17..CÜZ....MÜMİNE SULTAN

18..CÜZ....FİRDEVS

19..CÜZ

20..CÜZ

21..CÜZ

22..CÜZ

23..CÜZ

24..CÜZ

25..CÜZ

26..CÜZ

27..CÜZ

28..CÜZ

29..CÜZ

30..CÜZ

En son Mümine Sultan tarafından Salı Haz. 01, 2010 10:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 4:16 pm

ARO canlar
http://www.bynokta.com
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 6:32 pm

18.cüzü alıyorum allah rahmet eylesin
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 10:21 am

GÜNCEL.......
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 10:50 am

haydarı kerrar demiş ki:
Rabbim razı olsun kardeşim sağol. birden on beşe kadar cüzler benim inşallah.vesselam

ARO Haydar abim yine buyuklugunu gosterdın
Nisam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:43 pm

19.cüzü ben alıyorum geride kalanlara allahtan sabır diliyorum
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 1:47 pm

1..CÜZ.......HAYDARI KERRAR

2..CÜZ......HAYDARI KERRAR

3..CÜZ......HAYDARI KERRAR

4..CÜZ.....HAYDARI KERRAR

5..CÜZ.....HAYDARI KERRAR

6..CÜZ....HAYDARI KERRAR

7..CÜZ....HAYDARI KERRAR

8..CÜZ....HAYDARI KERRAR

9..CÜZ....HAYDARI KERRAR

10..CÜZ....HAYDARI KERRAR

11..CÜZ....HAYDARI KERRAR

12..CÜZ....HAYDARI KERRAR

13..CÜZ....HAYDARI KERRAR

14..CÜZ....HAYDARI KERRAR

15..CÜZ....HAYDARI KERRAR

16..CÜZ....MÜMİNE SULTAN

17..CÜZ....MÜMİNE SULTAN

18..CÜZ....FİRDEVS

19..CÜZ... NİSAM

20..CÜZ....SAĞLIK

21..CÜZ....SAĞLIK

22..CÜZ

23..CÜZ

24..CÜZ

25..CÜZ

26..CÜZ

27..CÜZ

28..CÜZ

29..CÜZ

30..CÜZ
sağlık
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 2:18 pm

Allah gani gani Rahmet eylesin. Kalanlarına başsağlığı dilerim.20. Cüzü ben alırım. İnş.

En son sağlık tarafından Perş. Haz. 03, 2010 2:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dua
Yeni Üye

Yeni Üye
Dua

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 2:20 pm

baş saglıgı dilerim
Dua
Yeni Üye

Yeni Üye
Dua

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 2:31 pm

cvp veren yokmu allahın izniyle
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 6:03 pm

ALLAH razı olsun kardeşim eksik olmayın inşş. kardeşimizin yerine ben yazayım
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 10:41 am

sağlık demiş ki:
Allah gani gani Rahmet eylesin. Kalanlarına başsağlığı dilerim.20. Cüzü ben alırım. İnş.
siz 21.cüzü alın kardeşim
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 10:48 am

Merhum için bir hatim okudum ve bağışladım Rabbim kabul buyursun.vesselam
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 10:49 am

haydarı kerrar demiş ki:

ARO abım hakkın ödenmez
sağlık
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 11:01 am

Mümine Sultan demiş ki:
sağlık demiş ki:
siz 21.cüzü alın kardeşim

Abim 20 ve 21.ci cüzler okunmuştur Allah kabul etsin. Eşim ve ben birlikte tamamladık.Vefat eden büyüğümüz İnşaallah hakkın rahmetine ve lutfuna nail olur. Tekrar tekrar Allah Rahmet eylesin bütün taksiratını affetsin.Kalanlarınada sabır ve metanet diliyorum.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 12:14 pm

haydarı kerrar demiş ki:
allah kabul etsin abim rabbim sizi başımızdan eksik etmesin amin...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 5:40 pm

..........güncel..........
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 8:11 am

KALANINIDA BEN ALIYORUM RABBİM KABUL ETSİNA AMİN..MEKANI CENNET OLSUN
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 12:39 pm

ARO kardeşim
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 4:17 pm

Hatim Duası

Yâ Rabbi!

Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur. Bütün salat ü selamlar; rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'âlemin, ResûI-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün âl ve ashabına olsun.

"0l! emriyle; bilinen ve bilinmeyen, görünen ve görünmeyen sayısız alemleri yaratan; "Yok 0l!" emriyle de, her şeyi bir anda yok etme gücüne sahib olan, alemlerin Rabbi, Rahman ve Rahim olan Yüce Allah’ım! "Bana dua edin, duanızı kabul edeyim" buyurdun. Biz de; huzuruna geldik, boynumuzu büktük, ellerimizi Sana açtık. Seni Rahim, Gafur biliyoruz. Rahmet ve Gufran ism-i şerifinle tecelli eyle, ellerimizi boş döndürme yâ Rabbi! Kur'an-ı Kerim'in bereketi ile ve alemlere rahmet olarak gönderdiğin sevgili Peygamberimizin hürmeti ile bizleri af eyle, ey Kerim; bizleri affet yâ Rahim. Allah’ım! Bizleri Kur’an-ı Kerim'in zineti ile süsle. O'nun kerameti ile mükerrem eyle ve şerefiyle şereflendir.

Yâ Rabbi!

Okuduğumuz hatm-i şerifi dergah-i ulûhiyyetinde kabul eyle. Kur’an-ı Kerim'in her harfi için bizlere sevap yaz. Okurken yaptığımız hataları bağışla, tam ve mükemmel okumuş gibi kabul buyur. Kur'an-ı Kerim'i kalblerimize nur eyle, Cennet yolumuzu aydınlat.

Yâ Rabbi!

Biz, ancak Sana ibadet ve yalnız Sana kulluk ederiz. Ancak, Senin için namaz kılar ve yalnız Sana secde ederiz. Yalnız sana yalvarır, ancak Sana koşar ve Sana yaklaştıracak şeyleri kazanmaya çalışırız. ibadetlerimizi sevinçle ve arzu ile yaparız. Yasak ettiklerini yapmaz ve azabından korkarız. Sen'den, bizlere rahmet ve ihsanının bol olmasını dileriz yâ Rahim.

Allah’ım! Bizlerden eksiksiz ibadet ve tâat bekliyorsun. Bunlara, ancak Senin sonsuz yardımınla sahip olabiliriz. Öyle ise; bize, Senin hoşnutluğunu kazandıracak, kusursuz ibadet ve tâatde bulunma imkanını bahşeyle!

Allah’ım! Vermiş olduğun nimetlerin elimizden çıkmasından, sağlık ve dirliğimizin bozulmasından, beklenmedik felaketlerden ve gazabının her türlüsünden ancak Sana sığınırız. Biz, aciz kullarının dualarını kabul eyle yâ Rabbi!

Yâ Rabbi!

Bizleri, Kur'ân'ın hidayeti ile yola getir. Onun faziletiyle derecelerimizi yükselt. Kur’an-ı Kerim'in tilavetiyle günahlarımızı affet.

Ey bağışlaması ve ihsanı sonsuz olan Allah’ım! Ayıplarımızı ört, kalplerimizi pak eyle; hastalarımıza şifa; dertlilerimize deva, borçlarımızı ödemek imkanı ver. Din ve dünya işlerimizi islah eyle yâ Rabbi!

Ey yerleri ve gökleri yaratan, gizli ve açık her şeyi hakkıyla bilen ve bütün varlıkların biricik sahibi olan Allah’ım! Gerçek bilir ve bildiririz ki, Sen'den başka Allah yoktur. Bizleri nefsimizin çılgın istek ve arzularından muhafaza eyle. Şeytan’ın bozguncu telkinlerinden Sana sığınırız. Allah’ım! Gönlümüzü, bütün azalarımızı sönmez, sonsuz nurunla aydınlat.

Yâ Rabbi!

Bize, küfre açık kapı bırakmayan eksiksiz bir iman nasip eyle. Allah’ım! Bizi, yolunu şaşıran ve saşırıtanlardan değil, hidayete eren ve hidayete eriştiren kullarından eyle.

Yâ Rabbi! Görüşümüz kıt, gücümüz çok az; bu yüzden rahmetine ta'rifsiz derecede muhtacız. Ey her şeye Kadir, gönüllere şifa veren Allah’ım! Sen'den rahmetini dileriz. Duâmızı kabul eyle.

Yâ Rabbi!

Maksadımız Sen’sin. Biz her isimizde Seni, her şeyde Seni kasd ederiz. Yalnız Seni isteriz. Bütün isteğimiz de, Senin bizden razı olmandır. Bizi, sevgili kullarından eyle Allah’ım!

Yâ Rabbi! Bizleri, iyilik yaptığında sevinen, kötülük yaptığında hemen pişman olup Sen’den afv dileyen seçkin kullarından eyle. Allah’ım! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz bütün günahlarımızı bağışla, çok bol olan rahmetini bizlerden esirgeme.

Yâ Rabbi!

Bütün işlerimizin sonunu hayr eyle; dünyada rezil olmaktan, Ahiret’te de azabından muhafaza eyle.

Allah'ım! Bizi dirlik ve doğruluk üzere yaşat, aramızdaki sevgi bağlarını güçlendir, kalblerimizi ayni görüş ve düşünüş halkası içinde birleştir. Dinden, imandan, doğruluktan, Sana ibadet ve taatdan ayırma Yâ Rabbi!

Yâ Rabbi!

Bizleri, verdiğin ni'metlere karsi sükür borcunu yerine getiren; nimetlerin karşısında nankörlük değil, bol bol hamd eden kullarından eyle, üzerimizden nimetlerini eksiltme, Allah’ım!

Allah’ım Son nefesde, ölümün aklı baştan gideren acılarından bizi koru. "La ilahe illâllah Muhammedün Resûlüllah" Ve "Eşhedü en la ilahe illâllah ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve Resûlüh" diyerek, ruhumuzu teslim etmemizi nasib eyle Yâ Rabbi!

Hâsıl olan sevabı; Hazret-i Adem'den Hazret-i Fahr-i Alem Muhammed Mustafa sallallahüaleyhi ve sellem'e kadar gelip geçen bütün Peygamberan-i ilzam ve Rusûl-i kiram aleyhim'üssalâtü vesselam hazretlerinin ervah-i pâk-i tayyibelerine hediyye eyledik, ikram eyle Yâ Rabbi!

ÂI-i Ezvac-i Tahirat, ashab-i Güzin, Ensar ve Muhâcirin, Tabi'iyn, Tebe'i-tabi'iyn, Eimme-i Müctehid’in, ridvânullahi tealâ aleyhim ecma'iyn hazretlerinin de ervah-i pâk-i tayyibelerine hediyye eyledik. Sen vâsıl eyle yâ Rabbi!.

Müfessirin, muhaddisin, muhakkikin, ulema-i amilin, kurra-i kâmilin, meşâyih-i vasilin, sulehâ-i salihin, ağniyâ-i şâkirin, fukara-i sâbirin, gurebâ-i müslimin, hattatin, huffaz, tullab ve cemi-i hamele-i Kur’an-ı Kerim nevverallahü merâkidehüm ve ce'alel cennete me'vahüm efendilerimizin de ervah-ı pâk-i tayyibelerine hediyye eyledik, Sen kabul eyle yâ Rabbi!

Bütün ehl-i imam ile Ehlullah'in ve Evliyaullah'in da ervah-i pak-i tayyibelerine hediyye eyledik, Sen vasil eyle Yâ Rabbi!

Velhâsıl; şu âna kadar dâr-i Dünyâ'dan dar-i Ukba'yâ irtihâI ve intikal eden bütün mü'minin-i mü'minat; müslimin-i müslimat, ma'sûmin-i ma'sûmat, mazlumin-i mazlumât, kaffe-i ehl-i imanin da ruhlarına hediyye eyledik, Sen kabul eyle Yâ Rabbi!

Cümlemizin kalbine İslam nurunu, Kur'an hidayetini ver. Cümlemizi Islam’a bağla, bizleri Müslüman olarak yaşat, Müslüman olarak öldür. Bizleri Dünyâ ve Âhiret mutluluğuna erdir. Dünya'da mekansız, Âhiret'de imansız bırakma Yâ Rabbi!

Yâ Rabbi!

Habib'in Muhammed Mustafa, Kitab’ların, bütün sevdiklerin yüzü hürmetine, bizleri dergah-i bârigâh-ı ulûhiyyetinden bos çevirme, duâlarımızı kabul eyle, yâ Gafur u yâ Gaffâr.

Amin, Amin, Amin… Bi hürmeti seyyidi'l-mürselin ve'l-hâmdülillahi Rabbi'l-Alemin.

Sübhâne rabbike rabbi'l-izzeti amma yasifûn ve selâm ün ale'l-mürselin ve'l-hamdü lillahi Rabbi'l-Alemin ..

Hayırların fethi, şerlerin def'i, ehl-i imânın selameti, insanlığın kurtuluşu, memleketimizin her türlü kötülüklerden korunması, Ümmet-i Muhammed'in selameti için EL-FATIHA.

ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH   Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası  için hatim indirelim inşaALLAH Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 2:02 pm

Mumine ALLAH senden razı olsun

Aramızdan ayrılan by.nokta kardeşimizin Kaynatası için hatim indirelim inşaALLAH
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH c.c rızası için mavilim kardeşimizin kolay doğum yapması için dua edelim inşaALLAH.
» Filiz kardeşimizin eşi ile barışması için dua edelim inşaallah kardeşlerim
» nisra kardeşimizin ailesinin başarılı olması için okuyalım inşaALLAH
» semihbab4125 kardeşimizin derslerinde başarılı olması için dua edelim inşaALLAH kardeşlerim
» Medine gülü kardeşimizin maddi ve manevi sıkıntıları için dua edelim kardeşlerim inşaALLAH