iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İlaç gibi Dua

YazarMesaj
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

İlaç gibi Dua Empty
MesajKonu: İlaç gibi Dua   İlaç gibi Dua Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 9:48 pm

Allahümme yarabbi bi cahi sahibil vesileti ve seyyidina ve nebiyyina ve habibike ve kurreti uyunina ve nuri ebsarina habibikel muhammedinil mustafa ve resülikel mürteda ve nebiyyikel mücteba havvil halena ila ahsanil hali ya muhavvilel havli vel ahval....

dua kısaçık fakat pek tesirli kendim devamlı okurum yatarken,yürürken ,otururken çalışırken ...şimdi diyelim sıkıntıda kaldın sayısı yok istediğin
kadar inan sıkıntıdan akşama sabaha kurtuluyorsun ,maddi sıkıntıya ilaç gibi,borç ödemeyi kolaylaştırıyor,rızkın çoğalıyor,iç sıkıntısına çare oluyor ...ben bu duayı daim okurum öyle büyük sıkıntı bela falan yaşamadım ,okuyun ezberleyin çok faydasını göreceksiniz,bunalanın derdine derman bu dua

Anlamı

Ey Allahım vesile sahibinin yüzü suyu hürmetine senden diliyorum. Rabbim O bizim efendimiz ve sevgili peygamberimiz, O gözlerimizin nurudur, O habibimiz Muhammed Mustafadır. Halimizi en güzele değiştir. Ey her hali ve durumu en güzel değiştiren Rabbim
http://www.bynokta.com

İlaç gibi Dua
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YE gibi yumulduk ELİF gibi başladığımız hayatta
» MUCİZE GİBİ...
» Elif Gibi Yalnızım...
» Bir Elif gibi yanlızım...
» Sünnet de kur'an gibi şer'i delildir