iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Artık çeyiz yapmaya son

+7
aslancık
seheryeli
KurtuluşZor_786
gökkuşağı
gül-as
Rayiha arşınca
mümine sultan
11 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Artık çeyiz yapmaya son Empty
MesajKonu: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 4:18 pm

Artık Çeyiz Yapmaya SON!
Artık çeyiz yapmaya son Icon10Artık çeyiz yapmaya son Icon10Gözünüz Aydın kızlar.Artık çeyiz yapmaya son Icon10Artık çeyiz yapmaya son Icon10

artık çeyiz yapmamıza gerek yok çünki erkekler yapıyoooo .
Artık çeyiz yapmaya son Icon10
...
Artık çeyiz yapmaya son Adszex5
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 4:21 pm

ablam saol ablam ya çok iyi olur.bende günlerdir elimde bi yardım eden yok diyodum Artık çeyiz yapmaya son Icon_smile

En son Rayiha arşınca tarafından Çarş. Mayıs 26, 2010 4:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 4:28 pm

bak buna gerçekten sevindim...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 4:44 pm

Rayiha arşınca demiş ki:
ablam saol ablam ya çok iyi olur.bende günlerdir elimde bi yardım eden yok diyodum Artık çeyiz yapmaya son Icon_smile
gespe söle yardım etsin:)
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 7:18 pm

Bu bey sadce dantel örüyor benim iğne oyalarını kim yapacak. Artık çeyiz yapmaya son Icon_rolleyes Artık çeyiz yapmaya son Icon_biggrin
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 7:42 pm

Bayan kardeşlerimin (geleneksel) hayalleri ve o hayallerin ilhamı ile, gece gündüz demeden; El emeği, göz nuru hazırladıkları "çeyiz" siz sağolun ölmüştür! Kimsenin hayalini karartmak istemem ama (bana göre) maalesef gerçek budur! Dost acı söyler hesabı; Ben bildiğimi arz ediyorum! Buda demek değildirki; Bu işleri bırakın, yan gelin yatın manasında söylemiyorum! Elbette bu bizim kültürümüz, folklörümüzdür. Yaşaması, yaşatılması gerekir! Sadece bu işlerin üzerine çok düşerek kendinizi paralamayın! Bu hazırlamak için madden ve manen yaptığınız fedakarlıklar daha sonra size külfet olarak dönecektir! Hangimizin evi "Burhan Altıntop'un" evi gibi?.. Very Happy Geçmiş ola o havalar! Hele büyük şehirlerde yaşayanlar için tam geçmiş ola! Ama kırsalda yaşayıp, hala o geleneği sürdüren annelerime, ablalarıma, bacılarımada saygılarımı sunar, onların karşısında saygıyla eğilirim... Smile
seheryeli
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 9:36 pm

pekte hamaratmış çok güzel örüyo Artık çeyiz yapmaya son Icon_biggrin
aslancık
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 6:22 am

iğne oyasıdır asıl mesleği ayıp ettin şimdi
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 10:33 am

Mümine Sultan demiş ki:
Rayiha arşınca demiş ki:

ooo mümine kardeşim ben dört takım bitirdim ya Smile Smile Smile
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 10:34 am

KurtuluşZor_786 demiş ki:
Bayan kardeşlerimin (geleneksel) hayalleri ve o hayallerin ilhamı ile, gece gündüz demeden; El emeği, göz nuru hazırladıkları "çeyiz" siz sağolun ölmüştür! Kimsenin hayalini karartmak istemem ama (bana göre) maalesef gerçek budur! Dost acı söyler hesabı; Ben bildiğimi arz ediyorum! Buda demek değildirki; Bu işleri bırakın, yan gelin yatın manasında söylemiyorum! Elbette bu bizim kültürümüz, folklörümüzdür. Yaşaması, yaşatılması gerekir! Sadece bu işlerin üzerine çok düşerek kendinizi paralamayın! Bu hazırlamak için madden ve manen yaptığınız fedakarlıklar daha sonra size külfet olarak dönecektir! Hangimizin evi "Burhan Altıntop'un" evi gibi?.. Artık çeyiz yapmaya son Icon_biggrin Geçmiş ola o havalar! Hele büyük şehirlerde yaşayanlar için tam geçmiş ola! Ama kırsalda yaşayıp, hala o geleneği sürdüren annelerime, ablalarıma, bacılarımada saygılarımı sunar, onların karşısında saygıyla eğilirim... Artık çeyiz yapmaya son Icon_smile

çeyiz bence çok önemli el nuru göz emeği ben şahsen el işimi kendim yaptım ve kullanıyorum evlendikten sonrada dantel oya vs yaptım ve halen yapıyorum anneme ablalalrıma kayınvalideme anneanneme hediye olarak yapıyorum çok hoşlarına gidiyor
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 10:37 am

[quote="gespenst"]
Mümine Sultan demiş ki:
Rayiha arşınca demiş ki:

ooo mümine kardeşim ben dört takım bitirdim ya Artık çeyiz yapmaya son Icon_smile Artık çeyiz yapmaya son Icon_smile Artık çeyiz yapmaya son Icon_smile[/quote
ALLAH iyilini versin
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 11:09 am

Müminecim ne kadar iyisin ben anneme parasıyla yapıyorum iğne oyalarını . Artık çeyiz yapmaya son Icon_cool

Aslancık bunu baştan söyleseydin ya .
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:51 am

ablam işle işle hala bitmedi Smile
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 11:07 am

Rayiha arşınca demiş ki:
ablam işle işle hala bitmedi Artık çeyiz yapmaya son Icon_smile
bitmez kardeşim bilirim ALLAH c.c yardım etsin.
sahram
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 5:52 pm

maaşallah nasılda örüyor
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 11:48 am

Artık çeyiz yapmaya son Icon_basketball Artık çeyiz yapmaya son Icon_basketball Artık çeyiz yapmaya son Icon_basketball Artık çeyiz yapmaya son Icon_basketball Artık çeyiz yapmaya son Icon_basketball Artık çeyiz yapmaya son Icon_basketball Artık çeyiz yapmaya son Icon_cheers Artık çeyiz yapmaya son Icon_cheers Artık çeyiz yapmaya son Icon_cheers Artık çeyiz yapmaya son Icon_cheers Artık çeyiz yapmaya son Icon_cheers
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Artık çeyiz yapmaya son   Artık çeyiz yapmaya son Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 12:06 pm

Aman Allah ım.. Artık çeyiz yapmaya son Icon_eek O kadar örgü iş ben çatlar ölürüm yaf... MaşaAllah size.. Razz Razz

Artık çeyiz yapmaya son
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» çeyiz köşesi:)
» Sitemiz Yeni Getirmiş Olduğu Yeniliklerle Örnek Olmaya Ve Liderlik Yapmaya Hızla Devam Ediyor
» by noktayı artık yazmıcakmıyız
» Ben artık foruma girmeyeceğim...
» Ben bu formdan sıkıldım artık