iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum

3 posters
YazarMesaj
iyilik
Yeni Üye

Yeni Üye

Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum Empty
MesajKonu: Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum   Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 8:30 am

Hocam daha önce özeldende yazdım.Başlıkta açmıştım.Hatta chatboxta tam bana bakacakken işiniz çıkmıştı.Bende bir kısmetsizlik var.Sizin yogunlugunuz da var tabi.Hocam bende sizden bakım bekliyorum.
iyilik
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum   Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 6:40 pm

Ulvi hocam hala bekliyorum sizi.tesekkurler
iyilik
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum   Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 12:11 am

Hocam yogunluktandır muhakkak ilgilenemiyorsunuz.Ama bu gece umudum var.İnşallah bakarsınız hocam daha oncede başlık açmıştım ama başlık aça aça mesaj kirliliği yapmayayım dedim.Özelden bilgileri göndermiştim.
iyilik
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum   Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 9:32 pm

Hocam bakım için sizi bekliyorum.İnşallah banada bakarsınız
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum   Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 9:50 pm

ABLACIM ULVİ ADLI NİCK HER ONLİNE OLDUĞUNDA ULBİ ABİ OLMUYO NİCKTE TALEBELERİ OLUYO O GELİNCE SİZİ KESİN BULUR
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum   Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 12:08 am

sevgi demiş ki:
bekle gör anayın amını
SEN GöRMÜŞSÜN YA ANANINKİNİ! BİZE GEREK KALMADI FAHİŞEDEN DOĞMA!

Ulvi Hocam Bakım İçin Hala Bekliyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kelebek için bakım ulvı hocam
» ulvi hocam bekliyorum
» ULVİ HOCAM BEN DE BEKLİYORUM
» ULVİ HOCAM SABIRLA CEVAP BEKLİYORUM.
» Ulvi hocam Bakım Lütfen