iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları

+7
türkislam74
fraude
kocareis
KurtuluşZor_786
islam73
ziyankar
ulvi
11 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Empty
MesajKonu: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 12:02 pm

İnşaallah kardeşim

Ümmeti Muhammed 'in Salahı İslahı İçin 1041 İhlas okumaları başlatılmıştır her gün

Okumaya katılacak kardeşlerimizin günlük kaç adet alaıp ıkuma yapacağını yazması rica olunur

Okuma şekli Şöyledir

1- Giriş Okumaları ( ...... Adet ....... okunacaktırBuraları ulvilere aittir ulviler okuyacaktır saat 21.00 da )

Bölüm okumaları 1041 İhlası Şerife okumaları 21.10 dan sonra 03.00 dan önce olmalıdır

2- Son Okumalar (........ Adet ...... okunacaktır bu bölümde ulvilere aittir 03.00 da okunacaktır )

iHLAS OKUMALARINA KATILMAK İSTEYEN KARDEŞLERİMİZN ALMAK İSTEDİKLERİ ADETİ BELİRTMELERİ RİCA OLUNUR

NOT : bU OKUMALAR GÜNLÜK OLACAKTIR
ziyankar
Normal Üye

Normal Üye

Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Empty
MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 1:44 pm

Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Hocam ben bu bölümdeki okumaya katılmak istiyorum inşaallah grup oluşunca kaç tane okumam gerekirse alırım. Allah razı olsun inşaallah katılım güzel olur Rabbim de dualarımızı kabul eder Amin
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 4:01 pm

ulvi hocam sizinle ölüme bile giderim. Siz benim ikicihan hocamsiniz. sizi cok seviyorum.

ben de katiliyorum bu aksam 100 adet aliyorum. aksam dahada artirabiliriz.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 9:07 pm

güncel
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 9:11 pm

100 tanede ben alabilirim inşaallah...

Şu an saat 23:50 itibarı ile inşaallah 100 adet okudum...

En son KurtuluşZor_786 tarafından Ptsi Mayıs 17, 2010 10:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Bildirim nedeniyle.)
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 9:42 pm

100 adet ben alabilirmiyim inşallah
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 9:53 pm

100 adette ben alıyorum
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 11:03 pm

41 tanede ben aliyorum.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 11:10 pm

500 adet alıyorum..
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 11:16 pm

Yanlış hesaplamadıysam 100 adet kalıyor onu da ben alıyorum.. Allah ın kulu kardeşim istersen bir kısmını da alabilrim senden.. Smile en fazla sen almışsın..
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 11:23 pm

okumaya zamani olan arkadaslar

Ümmeti Muhammed düşmanlarının ıslahı, ıslahı Hak değilse kahrı Belası Okumaları

devametsin
Smile
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 1:08 am

Okudum inşAllah kardeşim...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 3:16 am

Allah Razı Olsun kardeşlerim ulvilerin okumalarıda tamam İnşaallah
ziyankar
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 8:24 am

Dün internet bağlantımda bir sorun oluştu bu gece okuma olursa ben de katılacağım inşaallah sononunda bir de duasını yapsak çok güzel olur.
Nisam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 10:25 am

Allah Razı Olsun
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 9:31 am

mümine sultan:500
fraude.100
türkislam74:41
islam73:100
kurtuluşzor786:100
ykmz:100
kocareis:100
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları   Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:55 pm

okumalar devam edecekmi acaba?

Ümmeti Muhammedin Hidayet ve Muhafazası ve Halinin Hayra Tebdili İçin İhlas Okumaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sitemizden Yine Bir İlk Ümmeti Muhammed Okumaları Bölümü
» 11 şehidimiz için diğr şehitlerimiz için de 1 fatiha 3 ihlas okuyalım
» MUHABBET İÇİN YA VEDUD OKUMALARI
» kutlu doğum haftası için by.nokta dua grubun 1 milyon selavat şerif okumaları
» HAKKARIDEKI MAYIN PATLAMASINDA ÖLEN SEHITLERIMIZ ICIN EN AZ 1FATIHA VE 3 IHLAS OKUYALIM