iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kızgınlık, Çıkış Ve Fatih Terim

2 posters
YazarMesaj
LoLâ
Normal Üye

Normal Üye

Kızgınlık, Çıkış Ve Fatih Terim Empty
MesajKonu: Kızgınlık, Çıkış Ve Fatih Terim   Kızgınlık, Çıkış Ve Fatih Terim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 12:06 am

Kizginlik

- Baba insanlar bu adama neden kiziyorlar?
- Hakeme tas atti da o yüzden.
- Ama isabet ettiremedi ki?..
- O yüzden kiziyorlar ya!..

Çıkış

Maçin bitiminden sonra herkes stadyumdan çikmak için kapiya hucum etti. Umut kolay yolu seçti ve duvardan atladi. Görevli seslendi
- Geldigin yerden çikamaz misin?
cevapladi : - Zaten öyle yapiyorum...

Fatih Terim

Terim Galatasaray'ın başına geçmiştir, tabi büyük idealleri var. Düşünmüş, taşınmış, ne yapsam filan... Demiş ki bu Manchester nasıl böyle bir güç oldu öğrenmek lazım. Biz de uygularız, olur biter. Atlamış uçağa doğru Ingiltere.
Manchester'ın tesislerini ziyaret etmiş. Ferguson bunu karşılamış, laf dönüp dolaşıp başarılarının sırrına gelmiş.
"Nasıl başarıyorsunuz böyle güçlü olmayı?" diye sormuş Terim. Ferguson cevap vermiş:
"Futbol akıl oyunudur, akıllı futbolcular ile oynanır. Bak göstereyim.." demiş ve Giggs'i çağırmış yanına. Sormuş:
"Şöyle bakalım, babanın oğlu olan ama kardeşin olmayan kişi kimdir?"
Hemen cevaplamış tabi Giggs:
"Benim."
...ve gitmiş.
Terim Türkiye'ye dönünce aynısını Galatasaray'li futbolcularla denemeye karar vermiş, çağırmış Arif'i yanına.
"Şöyle bakalım Arif, babanın oğlu olan ama kardeşin olmayan kişi kimdir?"
Arif düşünmüş, cevap yok. Terim kızmış haliyle..
"Git sor Hakan'a söylesin!"
Arif soluğu Hakan'ın yanında almış.
"Ya Hakan, babanın oğlu olan ama kardeşin olmayan kişi kimdir?"
Hakan hemen cevabı yapıştırmış.
"Kim olacak, benim."
Arif cevabı öğrenmenin mutluluğuyla soluğu Terim'in yanında almış.
"Öğrendim. Babamın oğlu olan ama kardeşim olmayan kişi Hakan.mış!"
Terim iyice köpürmüş.
"Ne Hakan'ı oğlum! Giggs, Giggs!"

En son LoLâ tarafından C.tesi Mayıs 15, 2010 12:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

Kızgınlık, Çıkış Ve Fatih Terim Empty
MesajKonu: Geri: Kızgınlık, Çıkış Ve Fatih Terim   Kızgınlık, Çıkış Ve Fatih Terim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 12:12 am

Çok güzeldi Allah razı olsun güldürdün beni.. Kızgınlık, Çıkış Ve Fatih Terim Icon_razz Kızgınlık, Çıkış Ve Fatih Terim Icon_razz Kızgınlık, Çıkış Ve Fatih Terim Icon_razz

Kızgınlık, Çıkış Ve Fatih Terim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sözlük Ve Terim Anlamıyla Cin
» Forumdan Çıkış Yaparsanız :)
» Çıkmaz Yolların Çıkış Yolları
» Her Türlü Çıkış Yolu İçin AYET
» SULTAN 2. MEHMED (FÂTİH)