iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dinimiz üzerinde oynanan oyunlar..

YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Dinimiz üzerinde oynanan oyunlar.. Empty
MesajKonu: Dinimiz üzerinde oynanan oyunlar..   Dinimiz üzerinde oynanan oyunlar.. Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 11:30 am

bismillahirrahmanirrahim

Allah... O'ndan başka İlah yoktur. DiridirDinimiz üzerinde oynanan oyunlar.. Virgul Kaimdir. O'nu uyuklama ve uyku tutmaz. Göklerde ve yerde ne varsa hepsi O'nundur. İzni olmaksızın O'nun Katında şefaatte bulunacak kimdir? ODinimiz üzerinde oynanan oyunlar.. Virgul önlerindekini ve arkalarındakini bilir. (Onlar ise) Dilediği kadarının dışındaDinimiz üzerinde oynanan oyunlar.. Virgul O'nun ilminden hiçbir şeyi kavrayıp-kuşatamazlar. O'nun kürsüsüDinimiz üzerinde oynanan oyunlar.. Virgul bütün gökleri ve yeri kaplayıp-kuşatmıştır. Onların korunması O'na güç gelmez. ODinimiz üzerinde oynanan oyunlar.. Virgul pek YücedirDinimiz üzerinde oynanan oyunlar.. Virgul pek büyüktür.

__yaşadığımız zaman diliminde gördüğümüz manzaralr hiç de hoş değiladım adım bizi dinden ve imandan soğutmak isteyenlerin hain planlarını samna altından su yürüten çalışmalrını üzülerek takip ediyoruz.....

__tepkisiz miyiz?

__HAYIR !

__SAF MIYIZ ?

__HAYIR !

___PEKİ NEDEN SESİMİZ ÇIKMIYOR?neden hakka değilde kula itibar ediyoruz?kula kulluk olur mu?kimin haddine islamı yıkmak kimin haddine ezanı türkçeleştirmek kimin haddine türbanı kaldırmakkiminlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr istiyor bunu kusura bakmayın öncelğim ALLAH VE RESULUDUR siz sölediniz diye sizi kaale almıyorum babamda olsa dinlemem eğer bu insanın yanlışı varsa söleyeceğiz ooo ne ala memleket herkes mini etek giyecek bir kilo boya ile dışarı çıkacak sorun olmayacak benim türbanlı bacım ve ona destek veren abim yobaz olacakkkkkkkk kimse saf değil herkes TARİHİ BİLİYOR TV BANGIR BANGIR kulağımız sağır oldu neredeyse atanın hakkında bazı şeyleri saklıyoruz SÖ-LE-YE-Mİ-YO-RUZZZZZZZZZZ
NEYİ SÖLEMİYORSUN SÖLE DE KURTUL BİZ ÖLEN BİR İNSANIN ARDINDAN KÖTÜ KONUŞMAYIZ BİZ DİNE SALDIRANLARA KIZARIZ ATA BÖLE BİŞİ YAPMIŞ MI ????????????????????????????YAPMAMIŞ EEEEEEEEE NE UZATIYORUZ NEYİ PAY-LA-ŞA-MI-YO-RUZ EĞER BÖLE DEVAM EDERSE BİZİ PAYLAŞACAKLAR EMİN OLUN
BİZ BÖLE İÇİMİZDE BÖLÜNÜRSEK DIŞARDAN GELENE HOOOOOOP KAPI AÇIK GEL AMERİKA OTUR BAŞ KÖŞEYE DEMEK OLUR NE YAPACAĞIZ OYUNLARA GELMEYECEZ DİNİMİZİ ÖĞRENECEZ HURAFELERE KULAĞIMIZI TIKAYACAZ

YOK EFENDİM ÖRTÜNMEK GELENEK KURANDA ÖRTÜ AYETİ YOK VS SEN KAÇ YIL İLİM OKUDUN DA FETVA VERİYORSUN AAA YURDUMUN SAF İNSANI AHMAK DEYİNCE KIZIYORSUN BİRDE MÜSLÜMANLIĞI KİMSEYE BIRAKMIYORSUN GÖRSEK 10 NUMARA MÜMİNSİN SEN KİM KURANI YORUMLAMAK KİM YURDUMUN SAF İNSANI BEN NAMAZ KILARKEN ÖRTÜNÜYORUM ZAHMET ETTİN CANM SEN İSTERSEN KAPATMA YOBAZ OLURSUN MAZAALLAH EE HANİ ÖRTÜ GELENEKDİ NEEN KAPATTIN BAŞINI VE BÜTÜN BUNLAR OLURKEN EN ACISI DİNİ BİLGİSİ OLANLAR KONUŞMUYOR NEDEN KO-NU-ŞA-MI-YOR

ADAMA YA DELİ DİYORLAR YA İRTİCACI YADA SAHTEKAR YALAN MI TV GÖRÜYORUZ
FETHULLAH GÜLEN SAİD NURSİ GİBİ İSİMLER ONLAR İÇİN ÖNCELİK ALLAH VE RESULU OLDUĞU İÇİN BAZI MÜNAFIK KESİMİN İŞİNE GELMEDİ

ALLAH VE RESULU+VATAN SEVGİSİ+ATA SEVGİSİ

DİN HERŞEYDEN ÜSTÜNDÜR EĞER ALLAH VE RESULUNU CANINIZDAN ÇOK SEVMEZSENİZ GERÇEKTEN İMAN ETMİŞ OLMAYIZ DİLİMİZ ALLAH DER KALBİMİZ YALLAH DER.YÜREKTEN ALLAH DİYECEĞİZ.KALPTEN PASI SİLECEĞİZİNŞAALLAH.RABBİM BİZE YETER O NE GÜZEL VEKİL NE GÜZEL YARDIM EDİCİDİR
RABBİM BİZİ DOĞRU YLA İLET
HİDAYET ETTİKLERİNİN YOLUNA
SAPITAN VE SAPTIRMIŞLARIN YOLUNA DEĞİL...AMİN..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Dinimiz üzerinde oynanan oyunlar.. Empty
MesajKonu: Geri: Dinimiz üzerinde oynanan oyunlar..   Dinimiz üzerinde oynanan oyunlar.. Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 2:06 pm

güncel..........

Dinimiz üzerinde oynanan oyunlar..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkiye Üzerinde Oynanan Oyunlar
» 3-5 yaş için öğretici oyunlar..
» Farz Hac Üzerinde Uygulama
» Mucize Dua Ve Dünyânın Üzerinde Yazan “Allâh” Adı
» resmin üzerinde gösterilecek şifreyi giriniz