iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

basit bir hesapla başarı yüzdeniz...

+2
gökkuşağı
loyal
6 posters
YazarMesaj
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Empty
MesajKonu: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 12:38 pm

basit bir hesapla başarı yüzdeniz... 59281320sv7
basit bir hesapla başarı yüzdeniz... 74381942sf4
basit bir hesapla başarı yüzdeniz... 85097810lp1
basit bir hesapla başarı yüzdeniz... 50034913wd3
basit bir hesapla başarı yüzdeniz... 89640572rc2

Örneklerle konumuzu acıklamaya calıstım aslında bu konunun devamı vardı ama oyunumuz daha zevklı ve ılgı cekıcı olması için ben eklemedım bundan sonrası siz sevgılı üyelerümüze kalmış ıstedıgınız kelımeyı yazın basarı yüzdesını cıkarın

İYİ EĞLENCELER..

alıntıdır...
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 12:42 pm

Demekki el KAHHAR ile çalışırsan başarı % 306 ALLAH c.c. islam düşmanlarını kahretsin .
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 12:58 pm

y=28
a=1
L=15
a=1
k=14
a=1
L=15
ı=11
k=14

yalakalık=100 %
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 12:59 pm

alim yazdım %45 çıktı ALLAH razı olsun kardeşim ne güzel düşünmüşsün yüreğine sağlık
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 1:34 pm

[quote="gül-as"]y=28
a=1
L=15
a=1
k=14
a=1
L=15
ı=11
k=14

yalakalık=100 %[/quot

Bu ne şimdi komik olduğunuzumu sanıyorsunuz yukarıda azim ismi şerifi örnek verilmiş yani burada esmalardan örnek verceksin veya esma hesabını öğreneceksin lakayt tavrınızı bu konuya hiç yakıştıramadım.
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 1:47 pm

[quote="gökkuşağı"]
gül-as demiş ki:
y=28
a=1
L=15
a=1
k=14
a=1
L=15
ı=11
k=14

yalakalık=100 %[/quot

Bu ne şimdi komik olduğunuzumu sanıyorsunuz yukarıda azim ismi şerifi örnek verilmiş yani burada esmalardan örnek verceksin veya esma hesabını öğreneceksin lakayt tavrınızı bu konuya hiç yakıştıramadım.

Arkadaşım nedir bu hiddet bı yanlış anlaşılma var galıba ortada bu bır oyun farkındaysan ıyı eğlenceler yazıyor ısteyen ıstedıgı kelımenın hesabını yapar ahlak kurallarını aşmadıkca gul-as da gayet guzel ve esprılı bı hesaplama yapmış
Sen yanlış anladın galıba................
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 1:52 pm

yukarı da verilen rakamlar ebcetle ilgili değil. farazi verilmiş rakamlar..ve açılan konu önceden de bana mail halinde gelmişti devamı da bu şekildeydi..

ve konunun açıldığı yere bakarsanız durumu daha iyi anlamış olursunuz.. bynokta Kafe - Sohbet Köşesi ( Gırgır - Mizah - Eğlence Sohbetleri )

esmalarla ilgili bir konu da bırakın lakaytlığı yorum bile yapmam..zira haddim değil..
gördüğünüz üzere ben haddimi bilirim kimsenin bildirmesine gerek yok...
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 2:24 pm

gül-as demiş ki:
yukarı da verilen rakamlar ebcetle ilgili değil. farazi verilmiş rakamlar..ve açılan konu önceden de bana mail halinde gelmişti devamı da bu şekildeydi..

ve konunun açıldığı yere bakarsanız durumu daha iyi anlamış olursunuz.. bynokta Kafe - Sohbet Köşesi ( Gırgır - Mizah - Eğlence Sohbetleri )

esmalarla ilgili bir konu da bırakın lakaytlığı yorum bile yapmam..zira haddim değil..

Ben esma örneği verilince esmalarla devam edilecek sandım o yüzden tepki verdim biraz sert oldu hakkınızı helal edin lütfen etmesenizde canınız sağ olsun hakkımda ALLAHın dediği olur..
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 2:31 pm

Smile)) sorun değil kardeşim helal olsun siz de helal edin
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 2:42 pm

gökkuşağı demiş ki:
gül-as demiş ki:

Ben esma örneği verilince esmalarla devam edilecek sandım o yüzden tepki verdim biraz sert oldu hakkınızı helal edin lütfen etmesenizde canınız sağ olsun hakkımda ALLAHın dediği olur..

basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_cherry basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_cherry basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_cherry basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_cherry basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_cherry ateşle yaklaşmayın basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_biggrin
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 3:02 pm

İKİ TARAFI SULH ETTIYSEK BIZ MODLAR OLARAK NE MUTLU BIZE BIZLERDE HELALLIK ISTIYOR VARSA HAKKIMIZ HELAL EDIYORUZ

Smile Smile Smile
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 4:48 pm

S-22
O-18
R-21
U-25
M-16
L-15
U-25
L-15
U-25
K-14
Toplam: 196
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 6:45 pm

gül-as demiş ki:
Smile)) sorun değil kardeşim helal olsun siz de helal edin

ALLAH c.c. razı olsun kardeşim bendende helal olsun.
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 6:47 pm

basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_biggrin
Allahın Kulu demiş ki:
gökkuşağı demiş ki:
gül-as demiş ki:

basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_cherry basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_cherry basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_cherry basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_cherry basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_cherry ateşle yaklaşmayın

ALLAH iyiliğini versin basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_biggrin
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 6:50 pm

black_water demiş ki:
İKİ TARAFI SULH ETTIYSEK BIZ MODLAR OLARAK NE MUTLU BIZE BIZLERDE HELALLIK ISTIYOR VARSA HAKKIMIZ HELAL EDIYORUZ

Smile Smile Smile

Sizdende ALLAH razı olsun sevgili mod bizimde sizde hakımız varsa helal olsun. basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_biggrin
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 9:18 am

Neyse cümlemizden...

Bırakalım diğer üye arkadaşlar oyuna devam etmek ısterlerse engel teskıl etmeyelım...
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 3:44 pm

quncel...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 3:50 pm

y=28
a=1
r=21
d=5
ı=11
m=16:%72:)
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 6:02 pm

y=28
a=1
L=15
a=1
k=14
a=1
L=15
ı=11
k=14

yalakalık=100 %

Bu şartlarda benim başarılı olmam mümkün görünmüyor.. basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_eek bittim ben... Very Happy
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: basit bir hesapla başarı yüzdeniz...   basit bir hesapla başarı yüzdeniz... Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 7:26 pm

E = 6

M = 16

E = 6

K = 14 ___ % 42 Smile

basit bir hesapla başarı yüzdeniz...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Başarı Allah’tandır
» Kansere Karşı 10 Basit Önlem
» DAVET: Zenginlik, Başarı ve Sevgi
» ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN !!!! MÜKEMMEL BİR BAŞARI