iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Patlama Rahmet Miydi?

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Patlama Rahmet Miydi? Empty
MesajKonu: Patlama Rahmet Miydi?   Patlama Rahmet Miydi? Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 10:48 pm

Patlama Rahmet Miydi? - Video

İzlanda'da patlayan ve Avrupa'da hava trafiğini geçtiğimiz günlerde felç eden volkanik patlama sonucu yağanın kül değil rahmet olduğu doğru mu?

IZLEYIN
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Patlama Rahmet Miydi?   Patlama Rahmet Miydi? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 11:09 am

Ben burada birşey izleyemiyorum ; ama o volkanın görüntülerini ve etkilerini haberlerde biraz izlemiştim... Kim bilir yaradandan başka hikmetini? Elbette kimse. Lakin evrende raslantı ve tesadüfe yer olmadığına göre bununda illaki vardır bir sırrı ilahisi... Acaba tabiattaki var olan bir takım cazibeleri (enerjileri) kısmende olsa kontrol edenlere (ettiğini sanan israil'e, Abd'ye, Rusya'ya vb. gibilere) bir mesaj olabilirmi..?
HuRRiCaNe
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Patlama Rahmet Miydi?   Patlama Rahmet Miydi? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:24 pm

KurtuluşZor_786 demiş ki:
Ben burada birşey izleyemiyorum ; ama o volkanın görüntülerini ve etkilerini haberlerde biraz izlemiştim... Kim bilir yaradandan başka hikmetini? Elbette kimse. Lakin evrende raslantı ve tesadüfe yer olmadığına göre bununda illaki vardır bir sırrı ilahisi... Acaba tabiattaki var olan bir takım cazibeleri (enerjileri) kısmende olsa kontrol edenlere (ettiğini sanan israil'e, Abd'ye, Rusya'ya vb. gibilere) bir mesaj olabilirmi..?

Onların Güç olmak Halık olmak adına yaptıkları çalışmalarının neticesi bozulan denge. Yoksa nasıl gerçekleşecek o meşhur hadisi şerif.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Patlama Rahmet Miydi?   Patlama Rahmet Miydi? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 7:30 pm

KurtuluşZor_786 demiş ki:

Abim "IZLEYIN" yazan yere tiklarsan "küre TV" ile baglanirsin.

Bu arada, Yorumun icin tesekkür ederim Sevval Kardesim.

Patlama Rahmet Miydi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taksimde Patlama ............!!!
» Sorun bende miydi
» Alemlere Rahmet Hazret Muhammed sav
» Rahmet meleklerinin çiçek tutan elleri
» Mütevâzî olanı rahmet-i Rahman büyütür