iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ağaç kabuğundaki "Allah" yazısı

YazarMesaj
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

Ağaç kabuğundaki "Allah" yazısı Empty
MesajKonu: Ağaç kabuğundaki "Allah" yazısı   Ağaç kabuğundaki "Allah" yazısı Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 2:03 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sakarya'nın Geyve ilçesinde ağaç kabuğunda yer alan "Allah" yazısı görenleri hayrete düşürdü.

Geyve İlköğretim Okulu'nda ebru sanatı yapan resim öğretmeni Ertuğrul Özkan meşe ağacı kabuğunun içinde Arapça "Allah" yazısı olduğunu fark etti. Ağaç kabuğunu alarak muhafaza eden Özkan, "Meşe ağacı kabuğundaki yazının 'Allah' lafzı olduğunu gördüm.

İlk defa böyle bir durumla karşılaştım ve çok şaşırdım. Ağaç kabuğunu gösterdiğim çok sayıda kişi de şaşkınlıklarını gizleyemedi. Ağaçtan çıkan 'Allah' yazısının ibret olduğunu düşünüyorum. Ağacın kabuğunu saklıyorum. Etrafına çerçeve yaptıktan sonra ebru sanatıyla bezeyecek ve çerçeve yaptıracağım. Hatıra olarak saklayacağım" dedi.

Kaynak:IHA

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ağaç kabuğundaki "Allah" yazısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah´in cc Ayet´lerini Inkar Etmek "Kafir" Yapar mi??
» "ALLAH" Diyerek Genelev Acan Islam Düsmanlari
» Kudsi Hadisler-"Allah'ın Salih Kulları İçin Hazırladığı Nimetler" Konusu
» "ALLAH’TAN KORK, MÜHRÜMÜ BOZMA!"
» Allah cc Rizasi icin "ykmz" Isimli Kardesimizin Oglu icin Dua Edelim