iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Papaz ailesiyle birlikte Müslüman oldu

2 posters
YazarMesaj
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

Papaz ailesiyle birlikte Müslüman oldu Empty
MesajKonu: Papaz ailesiyle birlikte Müslüman oldu   Papaz ailesiyle birlikte Müslüman oldu Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 2:01 am

Pakistan'da bir Papaz, 7 kişilik ailesiyle birlikte kelime-i Şehadet getirerek Müslüman oldu.

Pakistan'ın Siyalkot şehrinde bir Hiristiyan papaz 5 oğulu ve 2 oğlunun gelinleri olmak üzere toplam 7 kişilik aileyle birlikte şehadet getirerek Müslüman oldu.

Sialkot'un Navan Pind semtinde bir manevi şahsiyeti Pir Seyyid Tehid Şah Kohati'nin elinde Müslüman olan Sadık Mesih adındaki Papaz Sadık Mesih, uzun zamandan beri içinde sakladığı duyguları açığa çıkartarak İslamiyeti getirdiğinde çok rahatladığını belirtti.

Papaz'a yeni ismi Muhammad Sadık verilirken genç çocukların yeni isimleri de Muhammad Faysal, Muhammad Adil, Muhammad Nasir, Muhammad Yasir, Muhammad Adnan olarak verildi. Evli çocukların hanımlarına da Pervin Bibi ile Saika Bibi diye isimler verildi.

Yeni Müslüman olan Muhammad Sadık, o esnada orada bulunanlarla konuşurken, "İslam eğitimi, ibadetler ve kültüründen çok etkilenmiştim. Ancak konum itibariyle sesimi çıkarmıyordum. Uzun süreden beri ben ruhani açıdan huzursuzdum. Ne doğru dürüst uyabiliyordum nede başka bir şeyde huzur bulabiliyordum. İslam'a girdikten sonra ruhen ve kalben çok huzur içindeyim. Artık devamlı ibadet edip daha huzur bulacağıma inanıyorum" diyerek duygularını belirtti.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Papaz ailesiyle birlikte Müslüman oldu   Papaz ailesiyle birlikte Müslüman oldu Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 5:48 pm

çok güzel bi paylaşım olmuş.. tşkler.. Smile Allah razı olsun..
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Papaz ailesiyle birlikte Müslüman oldu   Papaz ailesiyle birlikte Müslüman oldu Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 9:07 pm

ykmz demiş ki:
çok güzel bi paylaşım olmuş.. tşkler.. Smile Allah razı olsun..

ALLAH sizdende razi olsun. Kalbi temiz olan gayri müslümlerede ALLAH müslüman olma serefi nasib etsin.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Papaz ailesiyle birlikte Müslüman oldu   Papaz ailesiyle birlikte Müslüman oldu Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 9:58 pm

Amin.. Smile müslümanların yaşadığı zulüm ve haksızlıklar ne kadar incitiyorsa yüremizi bu tür haberlerde öyle sevindiriyor heyecanlandırıyor..

Papaz ailesiyle birlikte Müslüman oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Papaz Aglayinca Müslüman OLDU:
» Papaz´in Müslüman Olma Öyküsü...
» endonezya nasıl müslüman oldu
» İngiliz Albay 'Nebe' suresiyle Müslüman oldu
» Müslüman Kalmak Müslüman Ölmek