iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri

5 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri Empty
MesajKonu: Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri   Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 11:35 pm

Arkadaşlar en çok karşıma çıkan konulardan bir tanesi Hadimler, Hüddamlar ve özellikleri

Bakın insanlar gerçek hadimlerimn özelliklerini biliyor ve muhatap olupta kendine hadimim diyen her varlığa Hadim Diyor

Kendinde Hadim ve Hüddam olduğunu zanneden çoğu kardeşte hadim ve Hüddam yok

Hadimi nasıl anlar AYIRT EDERSİNİZ

Hadim his ve ses olarak gelmez, geldiği zaman maddi ve manevi dünya sizin karşınızda birleşmiş ve tek dünya olmuş demektir

Hadimlerin en büyük özelliği zahirde açık etki oluştırabilmesi yani tasarruf halleridir

Hadim gelipte sadece his veriyor yada sadece ses veriyorsa o hadim Gerçek değildir

En iyi ihtimal hadim vekili ruhani, yada görevli ruhani, yada yanıltma Hadim ( yani ruhani oyunları ) yada geçici Hadim ( yani Ruhani oyunlarıdır )

Hadim geldiği zaman zahir alemde kısayollar oluşturabilir buda bir anda bir yerden bir yere gitme, görünmez olma, helak, celb vs gibi hallerdir anında

Hadimler maddi dünyayla manevi dünyanın kesiştiği noktada çift taraflı dururlar

Yüzü manevi dünyaya dönük olanlar maddi dünyada, yüzü maddi dünyaya dönük olanlar manevi dünyada çok değişik işler yapabilirler

Ama birde bereket denilen olay vardır

Bereket bir Hadime ulaşmaya çalışan insana hadime ulaşamasa dahi verilen bir nevi mükafattır

Yani uçağa ulaşmaya çalışırsında ulaşamazsın sana bisiklet verirler yada araba bunun gibi

Ve bu bereket Hadim adı altında nitelendirildiği için insanlar bereketi Hadim zannederler

Bunlar Hadimlerden dökülen güzelliklerdir

Aynı denize giderken kokusunu almak yada ayağının ıslanması gibi

Ama ayakların ıslandı diye denize ulaşmış değilsindir

Tabiki bunlar benim bilgilerim doğruda olabilir yanlışta daha iyi bilenlere sormak lazım

En Doğrusunu Allah Bilir
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri   Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 11:52 pm

iyi gibi görünsede aslında korkunç dimi bunlar.. ben çok korkardım şahsen.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Allahım korusun..
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri   Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 12:33 am

Allah Razı Olsun Hocam bu açıklayıcı bilğiler için.Cenab-ı Allah'ım sizi başımazdan eksik etmesin.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri   Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 2:01 pm

peki goruntulerı nasıl mesela odamız kucukse o kadar varlık nasıl
dolacak ıcerı?
yanı seffaf veya seklen daha mı ufak oluyorlar?
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri   Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 4:20 pm

peki goruntulerı nasıl mesela odamız kucukse o kadar varlık nasıl
dolacak
ıcerı?
yanı seffaf veya seklen daha mı ufak oluyorlar?
tbeyza
Yeni Üye

Yeni Üye
tbeyza

MesajKonu: Geri: Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri   Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 12:26 pm

imda da yetişirlermi acaba? merak ediyorum. Smile

Hadimlerin Ve Hüddamların Özellikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CİNLERİN ÖZELLİKLERİ
» RUFA�İ TARİKATI'NIN ÖZELLİKLERİ
» Hayvanların şaşırtan özellikleri
» Şeytanın Kuranda Anlatılan Özellikleri
» Gezegenlerin özellikleri dost ve düşman olanları