iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor

+3
ulvi
gespenst
mümine sultan
7 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor Empty
MesajKonu: Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor   Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 9:40 am

NOT: Video´nun basinda yazilan yazidan ben sorumlu degilim.

mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor   Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 9:47 am

papazları hatırladım bir an

adamlar çok güzel çalışıyorlar eyüp sultanda gördüm broşür dağıtıyorlardı
efendi hz. diyolarmış bu kişiye
inna lillahi ve inna ileyhi raciun:(
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor   Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 9:50 am

maşallah ya bu iskender beni çok güldürüyo ya Smile Smile
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor   Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 10:28 am

Buna benzer bir hastayla uğraşmıştım, oda bekar bir bayandı. Hz. İsaya hamile olduğunu iddia ediyor Allah Bana aşık diyordu,

Goya Allah onla evlenmek istiyormuş,

Ufuktan ufuğa tüm melekleri görüyormuş, hepsi kendine Selam veriyormuş, ağaçlar önünde eğiliyormuş goya

iYİ GÜLMÜŞTÜM, ONA DEDİMKİ SEN YUNAN MİTOLOJİSİNDEN UZAK DUR, FAZLA ETKİLENİYORSUN

Buda onun gibi kafayı yemiş

Neyse konumuza gelelim şu kıza aşık olan Allah 'a baktım necidir diye, çünkü zaten Allah Olmadığını Biliyorum Allahu Tealanın Sıfatlarından

hırıstiyan kökenli bir cin çıktı

Tutum kıza kıyamet Alemetlerini ve hırıstiyanlıkla ilgili kitapları okumayıda yasak ettim

Dedimki kıza şu Allah 'ınasöyle, birde beni çarpsın, helak etsin madem Allah

Yaklaşık 5 sene oldu Allah 'ı hala beni çarpıp helak edicek haşa

Bunlar traji komik hadiseler

Hoş şükür bu olaylardan sonra, kızın aklı bir nevi başına gelmişti ama tam düzelmemişti

iskender evrenesoğlu sitemize kaydolsunda bir bakalım zavallıya Very Happy Very Happy Very Happy

Şimdi iskendere arayıp kardeş şu konuştuğun Allah 'a sor üzerimdeki elbiseyi tarif etsin desem inan tarif edemez

Yaf hadi bu kafayı yemişte ya peşinden giden zavallılar sürüsüne ne demeli

En son ulvi tarafından Cuma Nis. 16, 2010 10:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor   Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 10:33 am

ulvi demiş ki:
Buna benzer bir hastayla uğraşmıştım, oda bekar bir bayandı. Hz. İsaya hamile olduğunu iddia ediyor Allah Bana aşık diyordu,

Goya Allah onla evlenmek istiyormuş,

Ufuktan ufuğa tüm melekleri görüyormuş, hepsi kendine Selam veriyormuş, ağaçlar önünde eğiliyormuş goya

iYİ GÜLMÜŞTÜM, ONA DEDİMKİ SEN YUNAN MİTOLOJİSİNDEN UZAK DUR, FAZLA ETKİLENİYORSUN

Buda onun gibi kafayı yemiş

Neyse konumuza gelelim şu kıza aşık olan Allah 'a baktım necidir diye, çünkü zaten Allah Olmadığını Biliyorum Allahu Tealanın Sıfatlarından

hırıstiyan kökenli bir cin çıktı

Tutum kıza kıyamet Alemetlerini ve hırıstiyanlıkla ilgili kitapları okumayıda yasak ettim

Dedimki kıza şu Allah 'ına birde beni çarpsın, helak etsin madem Allah

Yaklaşık 5 sene oldu Allah 'ı hala beni çarpıp helak edicek haşa

Bunlar traji komik hadiseler

Hoş şükür bu olaylardan sonra, kızın aklı bir nevi başına gelmişti ama tam düzelmemişti

iskender evrenesoğlu sitemize kaydolsunda bir bakalım zavallıya Very Happy Very Happy Very Happy

Bie bak abi sen iskendere ben üzülüyorum ona ya Smile şu gidişleri irtibatları beni öldürüyo ya Smile
bide müjde veriyo oh oh maşallah Smile
dadaş-dadaş
Yeni Üye

Yeni Üye
dadaş-dadaş

MesajKonu: Geri: Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor   Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 1:30 pm

ALLAH IM sen bu aciz kula hidayet et yarabbim
Duygu
Yeni Üye

Yeni Üye
Duygu

MesajKonu: Geri: Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor   Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 2:35 pm

bunamış adam bunamış Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor Icon_biggrin
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor   Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 7:55 am

soytarıdan baska birşey deil sabah sabah güldüm
http://www.bynokta.com
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor   Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 1:47 pm

bıyıklarından ve sakalından kim olduğu anlaşılıyor zaten .

Hasa, Allah cc Ile Konustugunu Iddia Ediyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hasa, Allah cc ile Konustugunu Iddia Ediyor
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN ALLAH TUTTUĞUNU ALTIN ETSİN
» Yanardağ ile ilgili Bilim Adamlarından Korkunç iddia
» Şii Alim Imam Humeyni`den Kabul Edilemez Iddia
» Kalbin secde ediyor mu bak!