iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar

+8
Emir Sultan
islam73
Havas-Hoca
haydarı kerrar
gespenst
mümine sultan
fraude
ulvi
12 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Empty
MesajKonu: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 4:18 am

Kardeşler güleceğim çok komik bir yazı okudum bir yerde

Arkadaşlar astral yapmak için çıplak soyunuyorlarmış

Bu arkadaşlar daha öncede suya sabuna karşı çıkmıştı, hatta ter kokusu insanları cinlerden korur terinize saygı duyun ter kokusuyla gezin demişti

Şimdide astral için çıplak olun demişler

Ve ne iştirki anlayamadım, bu kafayı yemiş akıllı deli ruh hastası arkadaşlar bizlere şeytanlarla çalışıyor demiş

Ki Bizlerin Asrı Saadet 'ten Vazgeçmeyin, Abdestsiz gezmeyin , Takva Sahibi Olun, Haramdan Uzak Durun Dediğimizi bile bile

Hani Hadisi Şerif Vardır Ya '' Mümin Aynadır , bakan kendini görür '' diye

Bu arkadaşlar bize baktıkça kendilerini görüyorlar çünkü, cinin şeytanın oyuncağı olmuşlar

Şimdi şu trajikomik soruların cevabını merak ediyorum

Bir çıplak çıktığınız astral seyahat sırasında sokakta gezerken sokaktaki insanlar sizi görmez çünkü gezen ruhunuz diyorsunuz

Güzel peki diğer astral seyahate çıkanlar seni görürmü yada sen onları görürmüsün

Eskaza sen diğer astral seyahatçileri görüyorsan çıplaklar kampı gibi olur bu iş

Eskaza diğer taraftan annen yada kız kardeşinde senle aynı gün aynı saat tesadüf bu ya astrale çıktı, şimdi sen anneni ve kızkardeşini anneden doğma çıplakmı görüceksin

Ve annen yada kızkardeşin seni anadan doğma çıplakmı görmüş olacak

hadi bunu geçelim senin anne yada kızkardeş anneden doğma çıplak sen görüyorsun ama o an astrale çıkmış diğer çıplak insanlarda senin anne ve kızkardeşi çıplak görecek

Ve onların senin anne ve kızkardeş çıplakken seyretmesine sen göz yumacaksın ses çıkaramayıcaksın yoksa ruhlarınız kavgamı edicek

Demekki hanımın astral seyahat yapıyorsa seni boynuzluyor demektir

Uzun zamandır bu kadar gülmemiştim

Eskaza bayansın, babanda senle aynı anda astrale çıktı ikinizde çıplak karşılaştınız o ne baba sana bakarken astrale çıkmış el oğlu geldi sana bakıyor bayan

Ya arkadaşlar bu kafayı yemiş eşek takımının yazılarına hala itibar ediyorsunuz ya sizleri anlamıyorum

Eşeğin arkasındaki Deve Olmak hoşunuzamı gidiyor

Unutmayın eşeği yardan uçuran bir tutam ottur Atasözü

peşinden gittiğiniz eşekle beraber yardan aşağı uçmayın

Artık röntgencilik yapmak isteyen astral seyahata çıksın

çıplaklar kampı gibi

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Herkese Allah akıl fikir versin ne diyeyim

Sanki ruha elbise engel olabilir, kardeş ruh elbiseden geçemiyor ve çıplaklık gerekiyorsa eğer odanın kapısı kapalıysa o odadan dışarı çıkamaz

Onun için sen çıplak yatarken odadan odanın ve evin dış kapısını açık bırakman gerekir

Sen öyle yatarken ya tecavüz ederse sokaktan geçen bir insan görüpte

Yok eğer kapıları açık bırakmaya gerek yok, ruh geçer diyorsan astral seyahat için çıplak yatmaya gerek yok demektir çünkü duvardan geçen ruh incecik elbisedende geçebilir

İkiside madde sonuçta

O zamanda su sonuç çıkar sen insanları çıplak olmaya ikna etmek için yalan söylüyorsun

Acep foyan açığa çıkınca şimdi bu çıplak olmak gerekli yazını paylaştığın arkadaşlarının yüzüne hangi suratla bakacaksın

Allah senin gibilerin şerrinden tüm insanlığı emin eylesin o zaman Amin

yada üçüncü bir şık sen daha neyin ne olduğunu düşünebilmekten aciz her denilene yada işine gelene inanan bir cahilsin ve bu cahilliğinede insanları kurban ediyorsun

Yine o zaman Allah cahillerin ve cahilliğin şerrinden Emin Eylesin tüm insanlığı Amin

Arkadaşlar akıllı olun bu kadar deli saçması şeylere hemen inanmayın ve paylaşmayın lütfen

Bakın tüm dünya güler size
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 9:12 am

Sanki ruha elbise engel olabilir, kardeş ruh elbiseden geçemiyor ve çıplaklık gerekiyorsa eğer odanın kapısı kapalıysa o odadan dışarı çıkamaz

Onun için sen çıplak yatarken odadan odanın ve evin dış kapısını açık bırakman gerekir

Sen öyle yatarken ya tecavüz ederse sokaktan geçen bir insan görüpte

Yok eğer kapıları açık bırakmaya gerek yok, ruh geçer diyorsan astral seyahat için çıplak yatmaya gerek yok demektir çünkü duvardan geçen ruh incecik elbisedende geçebilir

Yerden göğe kadar haklısın kadim dostum bunu bende çözemiyorum birde göbek bağına dikkat etmen gerekirmiş yoksa dönemezmişsin Very Happy
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 9:16 am

Demekki kadim dostum maddeyle ruh arasında göbek bağı var, iyide göbek bağı maddemi yoksa ruhsal bişeymi

Ya yolda giderken ruhların göbek bağı birbirine dolaşır ve düğüm olursa, ya göbek bağın üzerinden geçen biri göbek bağını koparırsa

çok komik

Very Happy Very Happy Very Happy
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 9:21 am

başlık çok hoş olmuş başka lafa gerek yok
abim yokluğun öle belli ki isteyen istedği atı koşturuyor... Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_sad
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 9:24 am

o Zaman ölebilirmişsin kadim dostum gümüş gibi bir sicimmiş rivayetlere göre:D:D:D:D
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 9:25 am

mü'mine sultan demiş ki:
başlık çok hoş olmuş başka lafa gerek yok
abim yokluğun öle belli ki isteyen istedği atı koşturuyor... Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_sad

Allah Razı Olsun kardeşim senden, zaten foyaları meydana çıkıyor, istedikleri yalanı sallıyamıyorlar diye bizlere pislik yaptılar

Karşılarındaki insan onlar için önemli değil, o soytarılar yeterki kendi işlerini yürütsünler

Yazıktır ya birde insanız diye geçiniyorlar

Bilmiyorlarki kendi nesillerinin başınada kendi izlerinden gelen insanlar aynısını yapacak

Ama benlik ve bencillik o kadar içlerine işlemiş ki kendi nesillerinin harcanacağı ortamlara kendi elleriyle hizmet ediyorlar

Allah İslah Etsin diyoruz başka ne diyelimki
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 9:28 am

fraude demiş ki:
o Zaman ölebilirmişsin kadim dostum gümüş gibi bir sicimmiş rivayetlere göre:D:D:D:D

peki bu bağ kopar ve benim ölmem gerekirse şimdi Azrail canımı almaya vücudumun yanına gelecek, bakacak ruh yok. İşi gücü bırakacak sokak sokak benim ruhumumu arıyacak Very Happy Very Happy Very Happy

ulvi nerdesin ulvi bak Azrail Abin geldi, ruhunu kabzetmeye geldi, ruhun nerde ulvi he he he çok komik

Diyelim Azrail Ruhumu buldu tekrar vücuduma dönderiptemi kabzedecek yoksa ruhumu bulduğu yerde kabzedip vücudun yanınamı koyacak Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

İyi güldüm ben bu konuya Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 10:28 am

Abi senin başlıklarına hayranım ya ne güzel başlık atıyosun böle yazılarında güzel güldürüo düşündürüo Allah razı olsun senden Smile Smile Smile
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 10:29 am

Gespents güzel kardeşim inan seni gördüm mutlu oldum, hoş geldin sefa geldin

Amin hepimizden Rab 'bim Razı Olsun abim
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 11:07 am

ulvi demiş ki:
Gespents güzel kardeşim inan seni gördüm mutlu oldum, hoş geldin sefa geldin

Amin hepimizden Rab 'bim Razı Olsun abim

Allah razı olsun abim benim
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 12:37 pm

Bunların soyunmalarına gerek yok ki Takvadan uzak olanlar zaten manen çıplaktır ayrıca bir gayret sarfetmelerine gerek yok. Şeytana Bazan gıbta ediyorum Allaha c.c verdiği sözü hakkıyla yerine getiriyor bunları görünce ne kadar başaralı olduğunu görüyorum. Rahman razı olsun kardeşim Her zaman ki gibi güzeldi olaylara yaklaşımın.vesselam
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 2:23 pm

günün ilk gülümsemesini bu konuyu okuyunca yaptım:D
Allah razı olsun ulvi kardeşimden.
haydar kardeşim den de Allah razı olsun.
gayet az ve öz yazmış..
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 4:09 pm

haydarı kerrar demiş ki:
Bunların soyunmalarına gerek yok ki Takvadan uzak olanlar zaten manen çıplaktır ayrıca bir gayret sarfetmelerine gerek yok. Şeytana Bazan gıbta ediyorum Allaha c.c verdiği sözü hakkıyla yerine getiriyor bunları görünce ne kadar başaralı olduğunu görüyorum. Rahman razı olsun kardeşim Her zaman ki gibi güzeldi olaylara yaklaşımın.vesselam
Allah Razı Olsun kardeşim benim güzellik senin kalbinde, beğendiğine sevindim

Gayet güzel şekilde açıklamışsın dediğin gibi Takvadan uzak olanlar zaten Manen çıplaktır

En son ulvi tarafından Salı Nis. 13, 2010 4:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 4:10 pm

HAVVASUL_ESRAR demiş ki:
günün ilk gülümsemesini bu konuyu okuyunca yaptım:D
Allah razı olsun ulvi kardeşimden.
haydar kardeşim den de Allah razı olsun.
gayet az ve öz yazmış..

Allah seni, haydarı kerrar kardeşimi, beni ve hepimizi iki cihandada güldürsün, Amin güzel kalpli kardeşim
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 11:20 pm

hocam yorgun yorgun isten geldim. hic gülecegim yoktu, bu stesse ve yorgunluga ragmen güldüm. ALLAH da sizi güldürsün.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 11:21 pm

Allah Razı Olsun Hocam,ne diyelimki Cenab-ı Allah'ım ISLAH etsin.Gece vakti pekte güldüm heya.Hocam hadi onlar ŞEDDELİ (Eş-şek),ya bunların ardından gidip bunlara inananlara ne demeli,hiçmi aklı,mantık yok,neyse Hocam ben gülmeye devem edeyim.Allah Razı Olsun sizden,kendi derdimi unutturup beni güldürdünüz ya Cenab-ı Allah'ım da sizleri güldürsün.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:21 pm

Selamün Aleyküm,Hocam bugün iş esnasında bukonuyu hatırladım ve gülmeye başladım bir ara kendimi deli sandım çünkü kendi kendime gülüyordum.Sonra hemen 18-20 yaşlarındayken yaklaşık 20 sene önce izlediğim bir filim aklıma geldi TARKAN GÜMÜŞ EGER, hani orda esirleri elleri kolları bağlı bir şekilde bir deniz yaratığı vardı ona KURBAN ediyorlardı,ahanda işte tam orası aklıma geldi,ama bu Astıralcılar aşrıya kaçmışlar,kurbana birazda görsellik katmışlar çırıl çıplak soyundurmuşlar,öyle kurban ediyorlar.Yani hocam ne demek istediğimi anladınız.Yahu bune Lahana bune Turşu,Hocam Cenab-ı Allah iyiliğinizi versin,sizleri her iki Cihandada güldürsün,Vallahi ömürsünüz doğrusu nerden buluyonuz böyle şaklabanları,Sizden Cenab-ı Allah'ım GANİ GANİ Razı olsunki başımızda sizler varsınız.İyiki varsınız Hocam.ARO.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
Duygu
Yeni Üye

Yeni Üye
Duygu

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 2:38 pm

e ne olcak yani çıplak girdin yatağa astrale mi çıkıyomuşsun kesinmiymiş yatağa çıplak girince astrale çıkılacağı ne tuhaf bişi yaa
HuRRiCaNe
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 9:20 am

heh heh he he he Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_redface
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 8:28 am

ben inanmıyorum bu astral seyahate.......
memed
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar   Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:48 pm

vallahi hocam tam yerinden yakalamışssınız .. aklımdan aldınız..... çıkanların anlattıkları ,bahsedilenler bunlar bir rüyadan mı ibaret yoksa cinlerin bunlara oyunumu..
mesela bu tarz bir deneyimi olan insanın astral seyahat esnasında kabeye gidemediğini,farklı seferlerde denediğini yinede başarılı olamadığını söylediğini hatırlıyorum.. seyehate çıkanları sadece kedilerin gördüğünü falan anlatmıştı... bilgi sahibi olmadan her konuda yazılanı gerçek sayıyoruz.. Allah razı olsun.
Astral seyahat hayırlı yolculuklar diler

Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Astral Seyahatin Gerçekleri Ve İspatsızlıkları
» Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )
» Astral Seyahatin Gerçeği Nedir ( Uyanık Rüya )
» Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri