iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Forumlarda Dönen Olaylar

+14
siyang
islam73
Lja
yaprak
yazgüneşi
Havas-Hoca
sahra
kübra2
KurtuluşZor_786
Heja
ByNoKTa
mavi boncuk
mümine sultan
ulvi
18 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Forumlarda Dönen Olaylar Empty
MesajKonu: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 1:22 am

Arkadaşlar forumlar bir çarktır, her yatkili için geçerli olmasada bazı yetkililerin birden fazla niki vardır, bu niklerin bir kısmıyla karşı çıkarlar, diğeriyle taraftar olurlar, diğeriyle yaşamış olduğu uydurma sorunları yazarlar yardım arar yardım isterler

Bu şekilde gündem oluşturarak forum toplumu psikolojisine yön verirler

Bir kısmıyla yardım isterken başka bir nikle sizle arkadaş olurlar, sorunlarınızı öğrenirler, başka bir nikle ise size hoca olur ve durumunuza bakarlar, sizde a nerden bildi dersiniz

Yada bir kısmı sizlerle arkadaş olup durumunuzu öğrenirken , öğrendiklerini hoca adı altında çıkarılmış insanlara aktarırlar, sizlerde onlardan yardım istediğinizde eskaza herşeyi bildiklerini zannedersiniz

Sonrada onların uydurmuş olduğu abuk sabuk şeylere inanmaya ve kanmaya başlarsınız yok astral seyahat gibi, yok cinlerden korkun gibi zavallı akıl almaz şeyler

Bu forumlara bakın hepsi korku yuvasıdır ve genelde insanları korkutarak psikolojisini bozmaya ve yıkmaya yöneliktir

Doğruları yazıp gerçeği göstermeye çalışanları asla barındırmazlar ve hatta şerefsizlik yapıp tüm yazılarını silerler, bu kadar sahtekar olanlarıda vardır içlerinde

Aklıma geçmiş geldi sanki

Evelden bir forumdayken hocayım diyen insanlara karşı çıkmıştım çünkü içlerinde Kelimei Şehadet bile getirmeyen vardı

Dedim siz dedim insanlara müslüman gözüküyor menfaat temin ediyor sonrada arkalarından inananlar salak diye dalga geçiyorsunuz

Bunu deyince beni yasakladılar, girdiğim her forumda saldırı ve küfürde bulundularki ben bu insanlık düşmanı insanlarıı gözü önünde çok insana fayda vermiştim halbuki

Aslında bu kadar küfür ve saldırının sebebi , insanların bana olan inancını yıkmaktı ve benden korkmamasını sağlamaktı

O bişey yapamaz canım şeklinde ama bir taraftanda insanları cinlere karşı korkak hale getirmeye devam ediyorlardı

Halbuki ben insanların gözü önünde çok cinin canını yakmıştım

Bundan çıkarılacak sonuç neydi, bu hoca geçinen maymun takımı şarlatan ekibi aslında cinlere ve manevi sorunu olan insanlara inanmıyorlardı bile

İnanıyor olsalardı bu kadar salak kahraman olup hayatlarını bize rezil ettirmezlerdi

Ama ne hikmetseki bu inanmadıkları şeylere yani cinlere karşı insanlara devamlı korkun diye telkinde bulunuyorlardı

Kardeş madem öyle sen korkmuyorsunda insanların korkmasını neden istiyorsun değilmi

Ve yalancılıkları, iftiracılıkları ile tüm Türkiyeye ün yapan bu insanlar aslında insanı kek yerine koyuyarlardı

Yani elimizdeki salağımız gitmesin, istediğimiz gibi rant ve çıkar sağlıyalım. Şimdiye kadar başka forumların bazılarında sizlere yapılan buydu

Akıllı olun, cinlerden korkmak sadece salakların işidir, cinden korkulmaz, cin zavallı bir yaratıktır

Kimki cinden korkar aklına şaşarım,

Püfleri yazmıyorumki bu şarlatan takımına ilmin giriş kapısının yollarını öğretmiş olmayayım

Çünkü bunlar gönüllü insanlık haini, eğriyide görseler değişmez doğruyuda görseler değişmez

Hain her zaman haindir çünkü
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 3:34 pm

Güncel
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 3:38 pm

ewet şimdi aynı yerde(la....) namaz 3 vakitmiş zavallının biri yazıyor orada kaynak belirt dedim yazamadı işte ölesine zavallılar...
mavi boncuk
Yeni Üye

Yeni Üye
mavi boncuk

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 7:39 pm

Allah hepimizi doğru insanlarla karşılaştırsın.önemli bir konuda aydınlattınız bizi hocam.Allah razı olsun.bu konuda gözünüze ilişen bir yanlışlık varsa bizleri uyarın lütfen.
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 8:12 pm

Güncel
http://www.bynokta.com
Heja
Normal Üye

Normal Üye
Heja

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 10:24 pm

Akıllı olun, cinlerden korkmak sadece salakların işidir, cinden korkulmaz, cin zavallı bir yaratıktır

Kimki cinden korkar aklına şaşarım

Püfleri yazmıyorumki bu şarlatan takımına ilmin giriş kapısının yollarını öğretmiş olmayayım

Çünkü bunlar gönüllü insanlık haini, eğriyide görseler değişmez doğruyuda görseler değişmez

Allah razı olsun Ulvi abimizden rant peşinde koşmadığı sadece insanların iyiliği için çabaladığını açık açık yazmış bulunmakta anlayana tabi .
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 10:47 pm

İnsanların bilgisizliğinden, çaresizliğinden (sözde) dini kullanarak, türlü şaklabanlıklar ve şarlatanlıklarla nemalanan o mikroplara LANET OLSUN! O mikropları deşifre eden gerçek ilim sahibi muhterem hocalarımızdan RAHMAN RAZI OLSUN! Rabbim ilimlerini ve şereflerini ziyade kılsın... Amin
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 1:26 am

Güncel
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 1:34 am

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 1:43 am

Hocam çok sağolun bizi aydınlattınız için.
Allah Razı Olsun.Şükür biz emin ellerdeyiz.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 3:39 am

''Çünkü bunlar gönüllü insanlık haini, eğriyide görseler değişmez doğruyuda görseler değişmez

''

doğru söze ne denirki
Allah c.c. razı olsun
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 4:22 am

HAVVASUL_ESRAR demiş ki:
''Çünkü bunlar gönüllü insanlık haini, eğriyide görseler değişmez doğruyuda görseler değişmez

''

doğru söze ne denirki
Allah c.c. razı olsun

Allah Razı Olsun kardeşim, sende her zamanki gibi az ve öz sözle çok şey anlatmışsın
yazgüneşi
Normal Üye

Normal Üye
yazgüneşi

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 8:15 am

Bizleri bilgilendirdiğiniz için Allah Razı olsun.....Selametle
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 3:37 pm

Güncel
http://www.bynokta.com
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 10:56 pm

Selamun Aleyküm Hocam
Siz kabul görüp ışıklandınız Allah bizleride ışıklandırmayı sizlere nasip etsin. Yıllarca muska topladım. ama kimseye birşey yapmadım yapmayı da aramadım ama çok zararlar gördüm insanlar gördüm kuyruk olmuş, insanlar gördüm otobüsler tutmuş, insanlar gördüm haşa Rabmış gibi konuşan doğrusu korktum. Bir helak olmayınca bir Refah olmayacak gibi bir düzenin çarkında dönüp duruyoruz insanların gözleri kör olmuş sanki...Allah razı olsunki korkmamamı telkin ettiniz. Çünkü benim Allahtan başka kimsem yok Seni çok seviyorum tanımasamda hakkınızı helal ediniz. Allah razı olsun eksik olmayın inşallah.
Saygılarımla.
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 10:59 pm

Sevgili Nokta Kardeşim nikine hayran oldum. bu siteye üye olmamın %60 bu nikin. bu nikini göze batacak şekilde yaz. Allah senden Razı olsun Selametle.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 11:08 pm

yaprak, Allah senden razı olsun. görüyorsun ya ilim sahibi hocalarımızın iyi niyetlerini anlamak için yıllar geçirmeye gerek yok. fark farkediliyor Smile senı de tebrik ediyorum düzeni bu kadar dogru tahlil ettiğin için. Allaha şükür ki emin ellerdeyiz hiç kuşkun olmasın Smile

yazın gerçketen benı duygulandırdı, senın gibi gerçeği görebilen, iyi niyetli, akıllı insanları sitemizde görmek cok güzel cheers
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 11:17 pm

Lja Bu başlıkta cevaplaşıyoruz Hocama saygısızlık olmaz inşallah.
Akıl birdir kardeşim. Aklımızı almasın Allah daha ne diyeyim seni seviyorum. İnşallah çirkinliklere burada cevap verilerek o seviyelere düşmeyelim. Bu sitenin bizim gibi yolunu bulmaya çalışan kullara hayırlı olmasını diliyorum. yoldan çıkanlarla uğraşmayalım acizane dileğim budur. Üzülüyorum çünkü...
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 11:35 pm

yaprak kardeşim her sözün, özün gibi doğru. seni alkışlıyorum bende senı sevıyorum canım kardeşim.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 1:58 am

verdiginiz bilgiler icin allah razi olsun.
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 11:19 am

Verdiğiniz bilgiler için Allah razı olsun sizden hocam,yazdıklarınızı okuyunca kendi yaşadıklarım geldi aklıma gerçekten yıllarca bu şarlatanlara para kazandırdım hepside ünlü medyatik bir ahlt bildiğini idda eden insanlardı hepsi sıkıntılarımın farklı şeylerden kaynaklandığını söyledi;kimi büyü yapmışlar sana ailenden,kimi üstünde 3 tane cin var senle istedikleri gibi oynuyorlar,kimi nazar dedi hepsi birşeyler yazdı gönderdi para karşılığında hatta birinin gönderdiğini merak edip açıp baktım tükenmez kalemle çizilmiz bir üçgen vardı arapça bilmediğim içinde ne yazdığını bilemedim ama beni iyileştireceğinede hiç inancım yoktu...tabir yerindeyse onların elinde oyuncak gibi oynandım,en ilginç olanıda hepsi birbirini kötüleyip o ne biliyor ki onu ben iyileştirdim diye birbirlerinin arkasından atıp tutuyorlardı ama ben hiç birinin birşey bilmediğini öğrendim sadece para tek dertleri daha birinin parasız bir iş yaptığını görmedim insanların zor durumlarından faydalanmak...
işleri yalancılık,dolandırıcılık tabi sizin gibi temiz Allah dostu insanları istemezler çünkü siz onların ekmeklerine engel oluyorsunuz benim gibi cahil insanların onlara yem olmasına engel oluyorsunuz benim gibiler onların ekmek kapısı isterler mi sizin gibi birini...geçenlerde nette bir form adı gördüm orya girdim inceledim biraz büyüye,cine,nazara,ruhsal sorunlara vs. birçok şeye yardımcı oluyorlarmış ama vıp üye olmanız gerekiyormuş:)bunu görünce tabi güldüm merak ettim üye oldum neymiş diye 20 lira ücret yatırmanız karşılığında vıp üye oluyormuşsunuz saydığım sıkıntılardan biri mevcutsa yardım alıyormuşsunuz bu parada formun giderleri içinmiş öyle dedi form kurucusu neyse çok iddalı konuştu diğer formlar hakkında atıp tutmaya başladı bende madem çok iddalısınız o zaman benimde sorunumun ne olduğunu bulun dedim yıldıznamede çok iyiymiş kendileri öyle dediler banada yıldızname bakımı yaptı ama şikayetimin neden kaynaklandığını bulamadı söylediğine göre yıldıznamey sorunumun ne olduğunu öğrenilebilirmiş bazı şeyler söyledi baktı ki tutmadı sonra sinirlendi :)diyeceğim o ki her bildiğini söyleyene inanmamak gerek gerçekten işin ehli olan insanlar zaten kendilerini yaptıklarıyla kişilikleriyle dürüstlükleriyle ortaya koyuyorlar...Ulvi hocam ve Haydar hocam sizlerin ilimleri karşısında kimse söz söyleyemez sizler gerçekten birer ekolsünüz bizim bilmediğimiz kim bilir daha ne yetenekleriniz var hem insanlık olarak imrendiğim keşke zerreleri kadar olabilsem dediğim erdemli insanlarsınız,ilim olarakta ben zaten sizin üstünlüğünüzü idrak edebilecek kadar değilim ve insanlara karşılıksız yardım edişiniz ne söylesem sizi anlatmaya yetmez sizin yanınızda kelimeler kifayetsiz kalıyor iyi ki bu formdayım Rabbime çok şükürler sizin gibi insanları burdanda olsa tanıma şerefine nail oldum siz beni kovmadığınız sürece ben gitmem Smile

son olarakta yıllardır ilk kez kendimi iyi hissettim dün sohbet alanında Ulvi hocam size sıraya bende girebilirmiyim dedim sizde sorunumu sordunuz sonrasında Zalim abimin benle ilgilenmesini istediniz ve ben ilk kez kendimi daha iyi hissettim üzerimde ki ağırlık sanki biraz hafifledi bunun farkındayım halen şikayetlerim var ama ilk kez biraz rahatladım onun için sizdende zalim abimdende Allah razı olsun hocam ALllah size katında en güzel yerleri nasip eder inşallah...
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:00 pm

Rabbim ulvi hocamın ne muradı varsa versin inşallah Smile
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 7:45 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 10:41 pm

Güncel ......................
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 9:49 am

güncel .........
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 12:38 pm

insanlarimizda cok saf hala uyanmiyorlar hocam.
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 12:42 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:20 am

güncel
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 10:03 am

Güncelll...................
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 1:22 pm

Bu site çoğumuz için bi uyanıştı.Onların kaldıramadığı bu oldu bence
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Forumlarda Dönen Olaylar   Forumlarda Dönen Olaylar Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:37 pm

ahh ah neler dönüyor neler bu sahtekarların çarkında....

ALLAH insanları yanlış insanlarla karşılaştırmasın inşaALLAH...

Forumlarda Dönen Olaylar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SİLİNEN .... Forumlarda Dönen Olaylar
» Ahirete Ait Olaylar
» Osmanli Tarihi - Önemli Olaylar
» Kimse Korunma Duası Okumasın Bizden Olaylar İçin Gerek Yok