iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ben Bir sehit Ogluyum

2 posters
YazarMesaj
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

Ben Bir sehit Ogluyum Empty
MesajKonu: Ben Bir sehit Ogluyum   Ben Bir sehit Ogluyum Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 11:08 pm

Ben Bir sehit Ogluyum
Bir hainin kursunu aldi babami benden[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Uyuyormusum o gittiginde sicak yatagimda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bütün uyuyanlar gibi sessizce

Yüzünde garip bir mutluluk varmis[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anamla vedalasirken
Sanki dügüne gidiyor gibiydi dedi anam
Öp demis çocuklarimi uyandiklarinda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ben kiyamadim uyandirmaya hanim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sen öp

Anam öptü mü o gün beni bilmem ama[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ben baban sehit olmus dediklerinde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Babami son kez gören o anamin gözlerini[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Belki de yüzlerce kez öptüm

Yagmura hasret çorak toprak gibiyim simdi
Hasretim bitmek bilmiyor
El sürdügü yerlere ellerimi sürüyor[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kokusu kalmistir diyerek belki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Esyalari kokluyorum
Örtülerin altinda agliyorum anamdan habersiz geceleri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Allahim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beni babama kavustur
diyorum
Babama kavustur[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama onun gibi

Biliyorum herkese nasip olmaz sehitlik.
Mutluyum o yüzden[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ama söz dinlemiyor yüregim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Özlüyor [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] onu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çok özlüyorum.

Ben bir sehit ogluyum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bu vatan [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu bayrak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu toprak için
sehit oldu benim canim babam
Mertçe[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yigitçe[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] erkekçe
Ben uyurken[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] birileri uyurken huzur
içinde[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sessizce

Gün gelsin Allahim artik[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sehit oglu sehit desinler artik bana da[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Vatan için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] namus için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bayrak için öleyim
Vatan sag olsun desin anam[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] vatan sag olsun
Toprak sarsin beni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben babami sarayim
Oguz Kaçtan
ALINTIDIR
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Ben Bir sehit Ogluyum   Ben Bir sehit Ogluyum Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 11:13 pm

Gün gelsin Allahim artik[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sehit oglu sehit desinler artik bana da[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Vatan için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] namus için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bayrak için öleyim
Vatan sag olsun desin anam[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] vatan sag olsun
Toprak sarsin beni[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben babami sarayim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Ben Bir sehit Ogluyum   Ben Bir sehit Ogluyum Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 5:41 pm

güncel
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Ben Bir sehit Ogluyum   Ben Bir sehit Ogluyum Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 6:00 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ben Bir sehit Ogluyum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gül şehit cenazesinde
» Şehit Büyüklerimize
» ŞEHİT NEDİR?
» YA GAZI OL YA SEHIT OL
» ŞEHİT ASKERİME