iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK!

2 posters
YazarMesaj
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Empty
MesajKonu: HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK!   HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 4:44 pm

HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! 1269976118_3

Bu hayvanlardan birisi yaklaşık 4.5 mete boyunda ve çok saldırgan bir hayvan, diğeri 20 santimlik sevimli bir
hayvan.İşte bu iki hayvan öyle bir dostluk kurdular ki görenler gözlerine inanamıyor.
Vahşi bir timsah ile bir kaplumbağanın yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor.Aç kaldıklarında kaplumbağaları hap gibi yutan timsah, bu kaplumbağayı kendine arkadaş edindi.Timsah ile kaplumbağa birlikte güneşleniyor ve yine birlikte nehire giriyor.

Dev timsah nehir gezisi sırasında kaplumbağayı sırtına alıp kayık işlevigörüyor.Durumdan çok memnun olan kaplumbağa da bu tehlikeli arkadaşıylanehiri dolaşmaya bayılıyor.

ALINTIDIR
HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Moz-screenshot-8
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK!   HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 11:49 pm

Maşaallah dıyelım de bu düzeyli ilişki birden tersine dönmesin
umarım timsah iç güdülerine kapılmaz HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Icon_smile
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK!   HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 11:57 pm

Böyle arkadasliklar oluyor. ben ayagi kirik bir kediye köpegin yiyecek tasidigini güvendigim arkadastan duydum.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK!   HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 12:28 am

islam73 demiş ki:
Böyle arkadasliklar oluyor. ben ayagi kirik bir kediye köpegin yiyecek tasidigini güvendigim arkadastan duydum.

ay ölürüm ben onlara,canlarıııııııım benim!!! çok seviniyorum böyle dostluklara tanık olunca.
yıne okudum, beledıye görevlileri anne köpeği öldürmüş hemde domuzları vurmakta kullanılan silahla. parçalamış tabi organlarını, amelıyat kafi gelmemişş!! HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Icon_sad bunları duyunca da bilmiyorum kaçıncı kez ölüyorum HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Icon_mad içim nefretle doluyor ınasanlıga. bıde ınkar etmiş vuranlar, dilerim Rabbim çarpa çarpa hal bırakmaz onlarda!!!! HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Icon_twisted HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Icon_twisted HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Icon_twisted

hayvanlar için barınak ambulansı var daha yenı bır uygulama. zaten 1 tane yanılmıyorsam. ama gelin görünki bu araç çalıştırılamıyor cunku elde para yok..... volkan konak hatta bugun konser verdı bunun için, gazetede okudum. Allah razı olsun. Ama saltanatını yaşayan yönetıcelerız var.... Adalet diliyorum Rabbımden....

konuyu nerelere getırdım kusura bakmayın cok ama cok doluyum ve müdahele de edememek benı kahredıyor HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK! Icon_sad

HAYVANLAR ALEMİNDE TEHLİKELİ ARKADAŞLIK!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MÜBAREK BERAT KANDİLİ TÜM İSLAM ALEMİNDE HAYIRLARA VESİLE OLSUN
» Tehlikeli Söz
» hayvanlar alemi taşlama:)
» En Tehlikeli Cincilik İlmi ( M......lik )
» Hayvanlar ilhama nasıl mazhar olurlar?