iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cüzdan Duası

3 posters
YazarMesaj
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 6:41 pm

Arkadaşlar merhaba bende denediğim bir cüzdan duası var benim bu 6. senem ve Allahımın izniyle cüzdanımda hiç param eksilmedi ne zaman boş olsa Rabbim bir şekilde bir yerden para geldi ya birine borç vermiştim o geldi bazen eşyalarımın içinde buldum koyduğumu bile hatırlamıyorum her sene Ramazanın son cuması bunu yenileyip eskisini denize atıyorum bu senede geldi inşallah cuma günü Sela ve Ezan arasında değiştireceğim sizin için şimdiden yazacağım ama mutlaka hangi cüzdana koyacaksanız hiçbir şekilde çıkmayacak taki Ramazanın son günü cuma selasında değişmek üzere eğer 2-3 tane cüzdanınız var ise ne olur onlarada yazıp koyun değiştirme yapmayın eğer başkasının niyetinede yapacaksanız yine sela vakti onun niyeti için yazın arasına bozuk para koyun sonra kime verecekseniz bismillahirrahmanirrahim deyip cüzdanına bırakın dua yalnız para koyduğunuz yerde olacak inşallah sizlerde benim gibi nasiplenirsiniz.Arapçasını yarın ekleyeceğim inşallah diğer cüzdanımda.

Cüzdan duası:
Ve le kad mekkennâküm Fil erdı ve cealnâ leküm Fihâ meâyiş* kalilem mâ teşkürûn
http://www.bynokta.com
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 12:17 pm

ben bunu yaptim ama ramazada deill bu sene yaptim bir cuma günüü sela vaktide cüzdanima koydum ve bir hafta boyunca kaldii amaki bereketi olmadi daha önce hic olmassa cüzdanim bos kalmiyordu bunu yapinca alllah günah yazmasin hic bereketi kalmadiii neden acaba bu konuda bir aciklik verirmisiniz ????
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 4:23 pm

caglam2001 demiş ki:
ben bunu yaptim ama ramazada deill bu sene yaptim bir cuma günüü sela vaktide cüzdanima koydum ve bir hafta boyunca kaldii amaki bereketi olmadi daha önce hic olmassa cüzdanim bos kalmiyordu bunu yapinca alllah günah yazmasin hic bereketi kalmadiii neden acaba bu konuda bir aciklik verirmisiniz ????

Kardeşim içinde muska bulunan cüzdan göbekten aşağıda ve pantolonun arka cebinde taşınmaz ya gömlek ya ceket cebinde taşırsın yada göbekten yukarıda başka bir yerde .

Ama dikkat et düşürmeyesin
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 5:52 pm

ben cüzdanlarimi sadece cantama KOYARIMM hocam bayanim sonucda ama bir faydasini görmedimm anlattim gibii tsk
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:01 am

Kardeşim o zaman bugünden sonra faydasını görürsün İnşaallah, çünkü üzerindeki bent yeni yıkıldı. Bent büyükken ne kadar su argı açsan kendine yine su gelmez, bent engeller çünkü

İnşaallah bundan sonra göreceksin umudumuz öyle.
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:05 am

sevgili hocam bent nedir anlayamadim ??? tam aciklarsan sevinirimm ben zaten fayda görmedim diye yakmisdim....... bir sorum daha var hocam bana verdigin dualarii hep abdestlimi okuycamm ve gecelerimi tskk simdiden
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:07 am

Bent dediğim teşbih yani benzetme. Su bendi yani baraj

Eğer necis ( cenabet, cünup ..vs ) değilsen özellikle abdest almaya gerek yoktur ama almak dahada güzel olur İnşaallah

Allah Razı Olsun kardeşim
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:12 am

ben bu cüzdanla yazdigini inanki anlamadim hocam almanyada büyüdümm bana kizarsin simdii haklisinda kizmakda .............barj tesbih vallahi anlamadimm yemin ederimm

ben bunu yazdim cüzdanima koymusdum olmadi cikarddim yakdimm

nasil yapcami aciklarsann vallahii birdaha sormam Embarassed
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:21 am

Kardeşim niye kızayım Allah Razı Olsun senden. Demek istediğim şu sen onu bereket için yaptın ama senin önünde berekete ulaşmana mani oloan engellerin vardı. Yaptığın herşey o engellere çarpıp geri dönüyordu. Şimdi engellerin kalktı artık Bereket görürsün İnşaallah
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:24 am

ya senn canimsinn seni yoruyorum ama kusuruma bakma abicimm simdi anladim

amaki benim engellerim kalmadiki daha okumadim bile verdiklerini hasdayim bugün iylessdimm okumadan nasil kalksinki engellerimm ??? keske kalksada benimde yüzüm gülse artikk cc allahimin izniyle
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:27 am

Kardeşim benim onlar senin yapman gerekenler birde bizlerin sizler için yapması gerekenler var bizde onları yaptık. Bunlardan biri engellerin kalkmasıydı, kalkması için biz uğraştık Şükür sende üzerine düşenleri yaparsan tam olucak.

Niye bugün birden bire iyileşmedinmi sen hatırla iyi düşün ve gerçeği yaz sadece
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:34 am

hocam ne gercegiii ben kadin rahatsizzlilarii icindeydim bugün temizlendimm veki vallahii gercegi söyleyimm bugün icimde bütün günn simdikde sikinti vardii halende varr ??? seni burda görünce sevindim isde ama icimdeki sikintiyi anlayamadimm bugünde halsizdim yatdim sürekli kizlarimm la ilgilenemedimm her zamanki gibii
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:36 am

Kontrol et sıkıntın geçtimi şu an. Şu an Rahatlamış olman lazım
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:41 am

3 saatt önce kizlarimi banyo yaptidimm yatirdimm kendim yabdim mutfami temisledimm buraya bakdim gezdimm seni gördüm isde yazdimm yatakdaydimm simdikde kalkdim mutfaga geldimm cikolotaya saldirdimm sana yaziyorumm seninle mesgulümm icimdeki sikintii hafiffledii cünki beynimde sen varsinn vallahi bana daha tesirlisini okuuu bence cokk demekkki neyse artik buu senelerdir cokk yapilmis demekkii hocamm sen daha iyi bilirsinn ama benii ciddiye alirsan sevinirimm ve minnet kalirim sana bak cikolota yiyoprumm gelde kilo alma isde bu kiloda senin icin alcammm ben kilo vermeye calisiyorumm yokk ben bu 10 kiloyuu veremicemm
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:45 am

Kardeşim Allah Razı Olsun bak şu anda içine neşe ve mutluluk gelmesi lazım doğrumu. Şu an şimdi
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:47 am

vallahii bu nese gülüsüm senin icinn yemin ederimm seninle sohbete dönüsdük ya ona seviniyorum gülümsüyorummm cheers
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Cüzdan Duası Empty
MesajKonu: Geri: Cüzdan Duası   Cüzdan Duası Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:49 am

Allah Razı Olsun kardeşim benim, Rab 'bim mutluluğunu Daim Etsin İki Cihandada. Bizlerin ve Cümle Mü 'mim Müslümatında

Cüzdan Duası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Musa Peygamberin Duaları ( İnşirah Duası (Başlama Duası) )
» YEMEK DUASI –TAAM DUASI
» Eyyüp Peygamberin Duası ( Sifa Duası )
» Şuayb Peygamberin Duası ( Tevekkül Duası )
» Yunus Peygamberin Duası ( İtiraf Duası )