iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!

+9
KurtuluşZor_786
ulvi
talebe1976
kelebek
mümine sultan
Rayiha arşınca
haydarı kerrar
loyal
gespenst
13 posters
YazarMesaj
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Empty
MesajKonu: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 6:33 pm

Bismillahirrahmanirrahim

Bynokta.com dostluk ,kardeşlik ve Ehli Sünnet yolcularının buluşma noktası...

Yeni gelen üye olan arkadaşlarımız ,kardeşlerimiz,dostlarımız TANIŞMA KAYNAŞMA BÖLÜMÜNDE Kİ SABİT BAŞLIK ALTINDA kendilerini tanıtırsalar kısaca çok hoş olur hem biz onları tanıma fırsatı buluruz hemde sitemizde birlik olmuş olur...

Mod ve devamlı faal olan arkadaşlarımdan da bu başlığı güncellemelerini istersem umarım edepsizlik etmiş olmam....

[url=http://www.bynokta.com/tanma-kaynama-bolumu-f177/selamun-aleykum-buras-tanma-ve-hogeldin-bolumu-t3264.htm
http://www.bynokta.com/tanma-kaynama-bolumu-f177/selamun-aleykum-buras-tanma-ve-hogeldin-bolumu-t3264.htm[/b[/url]]

Tarafımdan sabitlendı ByNoKTa
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 9:22 am

güncel......
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 11:44 am

güncel.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 1:42 am

güncel.....
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 4:20 pm

yeni arkadaşlar gelmiş bide ben güncelliyim Smile
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 10:17 am

güncel...........
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 10:29 am

YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Herz gesp.rayiha hoşgeldiniz kimse kendini tanıtmıyor bende size diyim bari
kelebek
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 10:37 am

selamun aleyküm mümine sultan abla .nasılsınız .bu siteyı cok begendım .
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 10:41 am

gerçekten de öyle nedense yeni üye olan arkadaşlar bunu başaramıyor bir türlü neyse hayırlısı olsun bakalım
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 10:44 am

YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Hosgeldiniz
kelebek kardeşim
kelebek
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 10:54 am

teşekkür ederim:)
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 3:15 pm

Selamu Aleykum ben ankaradan katılıyorum.Bugun katıldım sıtenıze umarım tüm arkadaslarımıza yardımcı olabılırım.Teşekkue ederım
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 1:41 am

Aleyküm sElam kardeş, aramıza hoş geldin
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 2:11 pm

güncelll...
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 4:17 pm

Emeğe saygı Smile
Biraz gecikmişte olsam ben fakir 16 gün önce burası ile şereflenme bahtiyarlığına erdim.. Buradaki bir çok kardeşlerim gibi bir zaman malum yerdeki yanlış ortamın içinden çıkıp geldim.. Aslen Antep'li olmakla beraber dünyalıyım. Smile Eğitim durumum Yüksek İstirahat Fakültesi 4.cü sınıf terkim.. Hayat okulunun ana sınıfından ilkokul 1.ci sınıfına geçtiğimi ve yıllardır orada derse devam ettiğimide bilmenizi isterim. Smile Zeytin yağlılardan dolmayı, ızgaralardan kül bastı severim.. Medeni durumum evli olmakla beraber (ellerinizden öper) 3 çocuk babasıyım.. İş olarak esnafım. Ticaretle uğraşır ve her seferde batarım. Smile Devletimi, Milletimi, Tarihimi severim. Haklının kölesi ; Haksızın Efendisiyim inşaallah.. Smile Dünya hayatına pek meylim olmamakla beraber; Ahireti için de çok çalışkan biri değilim.. Yaradılanı seviyorum; Yaradandan ötürü.. Bu dünyadaki tek idealim Rahman ve Rahim olan Allah'(c.c.)ın razı olduğu şekilde emaneti teslim etmektir.. Onun emirleri ve edep dairesi dışında vazgeçilmezim olan hiç bir şeyim yoktur! Pireler yüzünden çok yorgan yaktığım için öyle atlasım,
libasım da yoktur..
Bir dostum ve bir postum olduğuda söylenemez.. Beşeri hayattaki tüm dostlarımın bekada olmaları münasebetiyle; bu fakirde bir başına (sap gibi) ortadadır... Yıllardır gezdiği açık denizlerden bıkıp, yorularak; Kendine sığınacak asude bir liman aramaktadır... Belki bulur, belki bulamaz; Ama şuna imanı tamdır: MEVLA GöRELİM NEYLER: NEYLERSE GÜZEL EYLER...
SELAM ve dua ile.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 5:37 pm

hoşgeldiniz arkadaşlar, aslında bende bir aylık bir üyeyim. ama burası çok sıcak ve samimi bir yer. bende bursadan üyeyim. burada tam bir dua kardeşliği ve huzur var. hayırlı olsun aramıza yeni giren bütün kardeşlerimize.
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 5:40 pm

tanışma bölümüne burdan devam edelimmi bir başlıkta toplayalım YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_smile

http://www.bynokta.com/tanma-kaynama-bolumu-f177/selamun-aleykum-buras-tanma-ve-hogeldin-bolumu-t3264.htm?sid=9698888fe10ce8871d8da1d82e79df9c

En son Rayiha arşınca tarafından Perş. Tem. 08, 2010 10:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 7:55 pm

güncel..........
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 2:10 pm

güncel.....
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 10:19 am

güncel.....
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 10:31 am

merhaba arkadaşlar ben 1 günlük üyeyim türkiyenin en uç şehri serhat karstan katılıyorum...öğrenciyim muhasebe okuyorum ama hayat ve yaşadıklarım beni çok yordu...formu dünden beri inceliyororum çok güzel paylaşımlar var sıcak ve dost bir ortam inşallah benide kabul edersiniz bu dost ortama...
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 10:37 am

siyang demiş ki:
merhaba arkadaşlar ben 1 günlük üyeyim türkiyenin en uç şehri serhat karstan katılıyorum...öğrenciyim muhasebe okuyorum ama hayat ve yaşadıklarım beni çok yordu...formu dünden beri inceliyororum çok güzel paylaşımlar var sıcak ve dost bir ortam inşallah benide kabul edersiniz bu dost ortama...

hoş geldiniz kardeşim elbetteki dost olmak isteyene kapımız açık Allah ümmetin yar ve yardımcısı olsun inşallah selam ve dua ile
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 11:25 am

teşekkür ederim sevgili adminim cümlemizin yardımcısı olsun rabbim...
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 12:13 pm

Bende bu siteye yeni üye oldum ve siteyi çok begendim inşallah benide aranıza alırsınız Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!   YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!! Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:38 pm

kübra2 demiş ki:
Bende bu siteye yeni üye oldum ve siteyi çok begendim inşallah benide aranıza alırsınız Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun

Hoşgeldin kübra kardeşim safalar geitrdin.. Razz

YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE....!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Müslüman olan Insanlara Ilk Neyi Ögretelim?
» Kocası ile ayrı olan ve araları bozuk olan için
» Üyelerimizin Dikkatine
» ULVİ HOCAMIN DİKKaTİNE
» ulvi hocAmın dikkatine