iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Süleyman Peygamberin Tilsimi

4 posters
YazarMesaj
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

Süleyman Peygamberin Tilsimi Empty
MesajKonu: Süleyman Peygamberin Tilsimi   Süleyman Peygamberin Tilsimi Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 6:44 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Iblisin kizinin agzindan, toplam 6 adet bu duayi yaninizda tasimanizi tavsiye ederim.... Özellikle cinlerin, doga üstü yaratiklarin hüsranina ugramislar icin sihiri olan bu dualar cok faydali...

kirmizi yazili olan yerler iblisin kizinin agzindan cikan dualardir...

..................................Hz. Süleymanin Tilsimi
...............................

Anlatildigina göre Allahin selami üzerine olsun, Hazreti Süleyman Irana giderken, saginda Cinler, solunda ifritler ve basi üstünde Kuslar ile.... cocuklarin anasi denilen seytan kilikli cadinin daglar tepeler arasinda yürüdügünü, cölleri astigini, kurtlar gibi uludugunu, köpekler gibi havladigini, develer gibi gürledigini, horozlar gibi öttügünü, saclari daginik Serrinide arkasinda sürükledigini görür ve isitir..... Bu Lanet, disi Iblisin yakici iki Gözü, civi gibi sivri disleri oldugunu görünce, heycanindan ve korkusundan bayilir yere düser. Sonrada secdeye vararak Hak Tealaya söyle Dua ettigi isidilir......Ey Subbuh kuddus Rabbül Melaiketi ve rruh ... der ve düstügü yerden kalkar

Hz Süleyman : Ey Lanet kadin sen kimsin ? diye sorunca kadin : Ey Allahin Peygamberi beni tanimadinmi ? der
Hz. Süleyman : Seni tanisaydim kimligini sormazdim der
kadin : Ey Allahin Resulu ben evleri yikan, Kabirleri yenileyen Iblis Aleyhillanenin kiziyim der.
..............
..............ve devam eder
Ey Allahin Resulu, ben eger gebe bir kadina , sen gebemisin bana karnini göster, bende sana karnimi gösteririm derim, karsimdaki karnini gösterir, elimi karninin üzerine koyarim, o gebe kadindan halis kan cikar.

Ey Allahin Peygamberi, Ben yorgun bir adamin karsisina gelip ona bakinca aniden düser ölür.... Insanlar bu gibi ölümleri göz degmesi sanarlar, halbuki bu benim hünerimdir

Ve yine ey Allahin peygamberi yeni dogan cocugun yanina gelir bir vurusta onu öldürürüm

Ey Allahin peygamberi, Atlari, develeri, koyunlari onlari otlar iken yok ederim.

Ey Allahin peygamberi ben bir kücüge carpmadimki o kücük ölmüs olmasin...Ben büyük bir kimseye dokunmadimki o yürümüs olsun

Bu sözleri isten Davut oglu Süleyman Peygamber kadina: Ademin ogullarina böylemi davranirsin ?...Seni demirden zincirlere baglayayim, basinada erimis bakir ve kursun akitayim diye cevap verince .... Iblisin Kizi : Ey Allahin Peygamberi... Allahin söz ve Vaadleri vardir, bunlari benim icin kabul et der... oda kabul eder ve iblisin kizi su yemini yapar :

Rahman ve Rahim olan Allahin adiyla, gercek büyük ismi ile, bir olan ondan gayri bir Allah bulunmadigina onun samedaniyetine, dogurmayan ve dogmaya, küfüvvü bulunmayan o Yüce Allah adina yemin ederimki bu tilsimi üzerinde tasiyan veya asan kimsenin yanina ne sokulur ve nede satasirim, hayatta kaldigi müddetce benden korunmus olur ....1)..... Bismillahirrahmanirrahim. Ve hakkal Allahü Elvahidül Ahadi Elferdüssamedi, Ellezi lem Yelid ve lem Yüed, velem yekün lehü küfüvven Ahad.....

Hz Süleyman Iblisin kizina, bana daha baska vaad ve yeminde bulun der ve iblisin kizida yine söyle bir yemibnde bulunur ....2)..... Bismillahirrahmanirrahim. Ve Hak men Haleka ve sevva, ve Kaddere fe heda, vellezi Ahrecel-Mera, Fecealehü Gasaen Ahva ..... Bu Dua hakki icin bu söylediklerimi üzerinde bulunduran ve asanin yanina sokulmayacagim gibi, kisi yasanatisi boyunca benden bir zarar görmez

Hz. Süleyman bunun la yetinmez, iblisin kizindan Ahidde bulunmasini ister oda su ücüncü yemini yapar ....3)..... Bismillahirrahmanirrahim. Ve Hakke, men Halekal Halaike ve Ahsahüm Adeden, ve kasseme rizkahü ala Cemiül ibad, velem yensi minhüm ahaden..... Bu söylediklerimi yazip üstünde bulundurana satasmam, yanina dahi sokulmam, yasantisi boyunca benden korunmus olur

Hz Süleyman bununlada yetinmiyerek Iblisin kizindan bir vaad daha ister, iblisin kizi dördüncü kez olarak söyle der ....4).....Bismillahhirrahmanirrahim. Ve Hak men Ceale elleyle süknen, vessemsü, vel kameru hüsbanen , ve ceale ezziyae nuren..... Allaha yemin ederimki bu dua tilsimini üzerinde tasiyana yanina sokulmayacagim gibi benden kendisine hic bir vakit zarar gelmez...

Hz. Süleyman bununlada yetinmez bir yemin daha ister ....5).....Bismillahirrahmanirrahim. Vel Hakk-Allahü Emelikü elma, budü-ssadiku, Elvadu, vel Vaudü, ve Münecci Ibrahim min nari-nnemrudi, ve münecci Ali ibn Talib min haceril yahudi..... Lanet kadin yemini bitirdikten sonra bir kez daha bu duayi tasiyan kimsenin ömrü boyunca kendisinden zarar görmeyecegi vaadinde bulunur

Hz. Süleyman son bir yemin daha ister ....6)..... Bismillahirrahmanirrahim. Ve Hakka men haleka Ademe min salsalin kel fehhar, ve Halka Havva min Tahti dilihi eleyser, ve eskenehüm filcenan la fil keder.... dedikten sonra gider
http://www.bynokta.com
HuRRiCaNe
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Süleyman Peygamberin Tilsimi   Süleyman Peygamberin Tilsimi Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 10:07 am

Gerçek mi bu? Korktum! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ene
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Süleyman Peygamberin Tilsimi   Süleyman Peygamberin Tilsimi Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 12:43 pm

YUKARIDA DUALARI ÇOCUKLARIMIZA OKUYABİLİRMİYİZ
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Süleyman Peygamberin Tilsimi   Süleyman Peygamberin Tilsimi Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 12:12 am

Bu duaların yazılıp üzerimizdemi taşınması lazım .hepsimi yazılacak acaba .

Süleyman Peygamberin Tilsimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güç Tılsımı
» Bizans Tılsımı
» Siyah Taşın Tılsımı
» avuca yazılan tesir tılsımı
» Define Musallatı ve Definedeki Tılsımı Çözmek