iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin:

2 posters
YazarMesaj
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin: Empty
MesajKonu: Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin:   Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin: Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 3:18 am

Abdesli ve niyet ederek okunur. Yasin süresinin icinde 7tane mübin kelimesi gecer.bu 7 kelime isaretlenir. her mubin isminin sonundaMÜBIN SURESI okunur.
Her türlü istek ,örnegin evlenmek ,cocuk ,i$ VS. kismet acmak icin bu sure okunur.
Yasindeki MÜBIN kelimeleri : 12,17,24 47,60,69,77 ayetinnn sonunda var

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin:   Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin: Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:42 pm

BASKA KAYNAKTAN EKLEME YAPIYORUM

Dilek ve dileğinin kabulü için yasin suresive mübin duası

Hayırlı dileklerin yerine gelmesi için önce sebepler planında yapılması gereken her şeyi yapmalı sonrada onların gerçekleşmesi için Allaha yalvarmalıdır aşağıda bunu nasıl yapıldığına dair bilgi verilmiştir.
Dileklerin kabulü için en kuvvetli dualardan biri belkide birincisi Mübin duasıdır. bu dua yasin suresiyle ilgilidir bilindiği gibi yasin kuranı kerimin en çok okunan ve okunması tavsiye edilen surelerden biridir bu sure hakkında Peygamber efendimiz s.a.v şöyle buyurmuştur :”Her şeyin kalbi vardır Kur’an ‘ın kalbide yasin suresidir ”

bu sure Kur’anı kerimin özeti gibidir Kur’an da anlatılan manaların bir çoğu bu surede özet olarak bulunmaktadır.

mübin duası nasıl okunur::

yasin 83 ayettir.bunlardan 7 tanesi Mübin kelimesiyle sona ermektedir
güzelce abdest alınıp maddi manevi hazırlık yapıldıktan sonra ya sin suresi okunmaya başlanır Mübin kelimesiyle biten ilk ayete kadar okunur hemen arkasından mübin duası okunur sonra tekrar ikinci mübin e kadar okunur ve tekrar mübin duası okunur
bu şekilde son mübin den sonra mübin duası okunur ardından dilekler Allah c.c. ye arz edilir inşallah bütün dilekler yerine gelirr
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin:   Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin: Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 7:07 pm

GÜNCEL
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin:   Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin: Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 3:40 pm

islam73 demiş ki:
GÜNCEL
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin:   Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin: Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 5:05 pm

abiim benım sorularım var. şimdi geldik mübine. mübini zikrediyoruz sonra besmele çekip 3 kere mı okucaz. ben 3 dedım 5 yada 7 kere de okunur biliyorum Smile
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin:   Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin: Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 5:14 pm

Lja demiş ki:
abiim benım sorularım var. şimdi geldik mübine. mübini zikrediyoruz sonra besmele çekip 3 kere mı okucaz. ben 3 dedım 5 yada 7 kere de okunur biliyorum Smile
abla basit normal bir defa yasin okuyoruz. yasinin icinde7 tane mübin kelimesi var. mübin kelimesine gelince mübin süresini okuyoruz.

Yasindeki MÜBIN kelimeleri : 12,17,24 47,60,69,77 ayetinnn sonunda var

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz abardim galiba g+ülmeleri . rahmanda seni insallah devamli güldürür.
abla birde su kisme acma duas var onu dene sitede encok bu dua okunmus. Very Happy tam10065 kisi okumus.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
baynokta rekorlar kitabinda ikinci sira Very Happy bu duaya ait
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin:   Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin: Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 5:18 pm

bencede abardın abim muhahahhhahhah Razz amin hepimizi Insallahh Smile
ama ben var yıne anlamamak Sad

bakıcam linke Allah razı olsun abim

Mübin Duasi :Her türlü dilek ve kismet acmak icin:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kuduriye Duasi ( Her türlü dilek icin)
» kısmet açmak için
» kismet acmak icin dua
» Derlemeler-4 / Haydarı Kerrar Hocam'dan Her türlü dilek için Kurandan ayetler
» Kismet Açilmasi Için ....