iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....

+9
haydarı kerrar
mümine sultan
yonca
gül-as
nursima
Rayiha arşınca
loyal
mavilim
gespenst
13 posters
YazarMesaj
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Empty
MesajKonu: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 10:17 am

Hani bakınca Allahı hatırlatır bazı yüzler, yaşamı Sünnetle süslenmiştir ve her adımı bir edep sergiler de bakınca heyhat dersin işte Haydarı Kerrar işte Allahın sadık kullarından, Alimliği tastiklenmiş amacı Ümmeti Muhammede yardım, yolu Ehli Sünnet yolu ,Allahın izni ve keremi ile Kuranı ,Hadisi ,Sünneti her an en üst seviyede savunacak bir kul ,gönül dostu abim....

Allah her daim yar ve yardımcın olsun ,ilmini artırsın, müdrikeni genişletsin ,sıkıntılarını gidersin,isteklerine kavuşmayı nasip etsin.....

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 10:23 am

doğum günün kutlu olsun haydar hocam,allah sana ve sevdiklerine sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.gönlünden geçen tüm güzellikler gerçek olsun.herzaman dualarımdasın hocam.
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 10:32 am

SALİH MÜMİN KULUN VASIFLARINDAN DEILMIDIR HER GORULDUGU YERDE MEVLAYI HATIRLATIR.....
SEVGILI ABIMIZ SENI HER GORDUGUMUZDE ALLAH GELIR AKLIMIZA SUPHESIZZZ

ABİCİM RABBİM SENİN BAYRAĞIN ALTINDA KUR-AN VE SÜNNET YOLUNDAN Bİ NEBZE OLSUN SASIRMAYAN YOLUNDA HEPBERABER NICE NICE YURUYEBILECEĞİMİZ HAYIRLI YILLAR İHSAN ETSİN....
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN...
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 11:00 am

Hani bakınca Allahı hatırlatır bazı yüzler, yaşamı Sünnetle süslenmiştir ve her adımı bir edep sergiler de bakınca heyhat dersin işte Haydarı Kerrar işte Allahın sadık kullarından, Alimliği tastiklenmiş amacı Ümmeti Muhammede yardım, yolu Ehli Sünnet yolu ,Allahın izni ve keremi ile Kuranı ,Hadisi ,Sünneti her an en üst seviyede savunacak bir kul...

haydar abim,gespenst okadar güzel özetlemişki sendeki o büyük değeri... o güzel yüreğini,daha anlatacak söz bulamıyorum,seçemiyorum...hergün üstüne bir tomurcuk daha kattığın ilmini,herkeze yetecek kadar koca bir yürek,sevgi ve hoş görünü.allah rızası için sevdiğini,allah rızası için el uzattığını...ne yaparsan önce allah rızası için sonra da bu sen;yani haydarı kerrar olduğun için,içinden geldiği içindir abim biliyoruz...

Rabbim iki cihandada senden razı olsun ve seni, yüreğinin olması ve istediği yerlere nail etsin Abim iyiki varsın...
nursima
Normal Üye

Normal Üye
nursima

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 11:34 am

Allah her daim yar ve yardımcın olsun ,ilmini artırsın,sıkıntılarını gidersin,rabbim bütün dualarınızı kabul etsin.İki cihandada mutlu eylesin.Hayırlı uzun ömürler versin..
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 11:46 am

hayırlı uzun ömrünüze güzel gnlerin eşlik etmesi dileğiyle....

göz alemi gezerken gönül sevdiğini arar
aşığı ancak maşuk paklar
oysaki aşk şah damarından daha yakın
kalbinin içinde alev alev yanar
sen o aşkı bulmuşsun
öyle bir asl-ı gül'sün ki
yüzün nuru muhammedi saçar
gel şu acizden dualarını eksik etme ey haydarı kerrar
rabbim sizinle beraber bizi de eylesin sıratı müstakimde karar
yonca
Normal Üye

Normal Üye
yonca

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 11:47 am

hayırlı yaşlarınız hayırlı mutlu saglıklı günleriniz olsun haydar hocam
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 12:14 pm

Değerli Kardeşimiz "Haydarı Kerrar

Doğum Gününüz Kutlu Olsun,

]Cenab-ı Hakk'tan Sırat-ı Mustakimdeki hayatınıza Feyz ve Bereketler getirmesini Temenni eder,

Sağlık,Mutluluk Ve esenlikleri Yüce Rab'bimiz den sizin için dualarımıza alıyoruz

Cennet-i âla'nın müdavimleri arasında olmanız dileklerimizle hayırlı ömürler dileriz
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 2:17 pm

Allah c.c razı olsun arkadaşlar hepinizden rahman hoşnut olsun. hakkımda yazdığınız bütün güzellikleri hüsnü zanlarınızı mevla dua makamında kabul etsin. bu tür şeyler bana biraz tuhaf gelmiştir her zaman ömürden bir yaprak daha düştü sevgili adına inşallah bizim doğduğumuz gün ona kavuştuğumuz gün olacak inşallah ve gönlümüz o günün iştiyakı ve hasretiyle yanmakta.vesselam veddua
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 2:36 pm

gespenst demiş ki:
Hani bakınca Allahı hatırlatır bazı yüzler, yaşamı Sünnetle süslenmiştir ve her adımı bir edep sergiler de bakınca heyhat dersin işte Haydarı Kerrar işte Allahın sadık kullarından, Alimliği tastiklenmiş amacı Ümmeti Muhammede yardım, yolu Ehli Sünnet yolu ,Allahın izni ve keremi ile Kuranı ,Hadisi ,Sünneti her an en üst seviyede savunacak bir kul ,gönül dostu abim....

Allah her daim yar ve yardımcın olsun ,ilmini artırsın, müdrikeni genişletsin ,sıkıntılarını gidersin,isteklerine kavuşmayı nasip etsin.....

İnşallah dediğin kullardan oluruz kardeşim Rahman hoşnut olsun.vesselam
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 2:44 pm

Bu benim bakınca gördüklerim sayın abim Allah her daim yar ve yardımcın olsun .....amin
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 2:51 pm

Muhterem kardeşim Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin....
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 2:56 pm

Arkadaşlarım öyle güzel dileklerde bulunmuşlar ki can-ı gönülden katılıyorum onlara... Rabbım ıyıkı senı yaratmış ve bızleri senle karşılaştırma mutluluguna eriştirmiş, Hamdlsun bugunumuze... İyi ki varsın hocam, nıce mutlu senelere hep birlikte
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 3:06 pm

Nice hayırlı yıllara abim RABBİM senden iki cihandada razı olsun (amin)
İnşaallah nice seneler birlikte olcagız
http://www.bynokta.com
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 11:17 pm

Arkadaşlar inanın güzel temenni ve dualarınız beni mahcup ediyor hakkımda yazdığınız hüsnü zanlarınıza ve dualarınıza bakarak rabbime diyorum rabbim bu vasıflara ve dualara bu biçare edna haydar layık değilse de bu güzel insanların yüreklerinden çıkan dualarının bereketi ve hürmetine kabul buyur ve bana bunları lutfet ey merhametlilerin en merhametlisi.Allah c.c sizlere misli ile muamele buyursun ve razı olsun kardeşlerim sağolun.vesselam
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 11:23 pm

Abim düsünüyorum, düsünüyorum ama yazacak hic bir kelime bulamiyorum. Hakkinda dilemek istediklerimi hic bir kelime ile ifade edemiyorum.

Biraktim kelime aramayi, dilemek istediklerim Gönlümden kelimesiz gitmesi gereken yere gitsin.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 12:28 am

Zinnureyn_Ali demiş ki:
Abim düsünüyorum, düsünüyorum ama yazacak hic bir kelime bulamiyorum. Hakkinda dilemek istediklerimi hic bir kelime ile ifade edemiyorum.

Biraktim kelime aramayi, dilemek istediklerim Gönlümden kelimesiz gitmesi gereken yere gitsin.

Eyvallah güzel kardeşim inşallah rabbim kabul buyursun.vesselam
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM..... Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 10:18 am

bismillahi rahmenirrahim .......slmm hocam nice yillara cc allahim sana uzun ömür versin saglikla huzurla bereketli niymetlerle aminn dogum günün kutlu olsun selametle kalin.

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAYDAR ABİM.....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN RAYİHAM........
» Doğum Günün Kutlu Olsun/by.nokta kardeşim
» Doğum Günün Kutlu Olsun/kübüş kardeşim:)
» doğum günün kutlu olsun sema kardeşim
» doğum günün kutlu olsun nisra bacım