iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fatiha suresiyle gelen mucize

2 posters
YazarMesaj
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

Fatiha suresiyle gelen mucize Empty
MesajKonu: Fatiha suresiyle gelen mucize   Fatiha suresiyle gelen mucize Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 12:11 pm

merhaba arkadaşlar diğer tarafta belirtmiştim ama burdada paylaşmak istedim.fatiha suresini abdestli ve allah rizasi için 2 rekat namaz kildiktan sonra kibleye doğru okuyun sonra 99 kez okuyun ardindan 98 97 96 .......3.2.1 derken bitirin ben bu duayi okurken maddi yönden büyük bir mucize gerçekleşti.okurken ağirlik çökebilir ama ertesi günde devam edebilirsiniz ben iki günde bitirdim ama 84 lere gelmişken mucize gerçekleşti sonrasi su gibi geçti bitirdim.allah sizlerin dualarinida kabul etsin.
http://www.bynokta.com
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

Fatiha suresiyle gelen mucize Empty
MesajKonu: Geri: Fatiha suresiyle gelen mucize   Fatiha suresiyle gelen mucize Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 12:00 am

Allah razı olsun kardeşim..

Fatiha suresiyle gelen mucize
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DUHA SURESİYLE CELBİ MUHABBET
» Rızık için Vakia suresiyle bir terkip
» Fetih Suresiyle hidayete eren papaz
» MUCİZE GİBİ...
» İngiliz Albay 'Nebe' suresiyle Müslüman oldu