iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Firdevs-i A'la'sındayım Aşkın,

YazarMesaj
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

Firdevs-i A'la'sındayım Aşkın, Empty
MesajKonu: Firdevs-i A'la'sındayım Aşkın,   Firdevs-i A'la'sındayım Aşkın, Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 1:42 am

Kalem hakkı için söyle! Kuyudan bozma yürek aralarında zamana uğramayası mısın sen!

Hep ölüme özentili ölümsüz bir yanılgı mı kalmaya ahdettin? dünlerinden yitik orta asya’nın bağrına yamanan , kurutulmuş kan bezeli bir yara mı kalacaktın,
ümmete kanayısı…

ömrün bir ‘’sus’’ boyunda mıydı ki ölçüsü alındı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kelepçeli özgürlükmüş yalnızlık, eyvALLAH, kursağıma dolandı…

peki neden yüzün bende hala[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sahi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] senin gitmelerin hep ardına mıydı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]?

ahh şeh-i yar! derinlikli besmeleler salıyorum, ciğerlerini gelgitleyen mavinin arsızlığına
heyhat İstanbul! az durulsan.

şimdi hangi ölüm tekil çekilmeyi vaat ediyor bana, yırtınarak! ki aşk değil midir ,
iki kişilik cinayetlere tek tabut kaldırmayı maharet saymak! değil midir ki aklı çarık yapıp,
yürek tokmaklarına dervişane vurulan mühürlerle delilik dergahından icazet almak[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

firdevs-i a'la'sındayım aşkın son durak

zelilim… arasatta yalan sayılmaz sandım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yetişemedi bir Arafat duası ardıma ki, başım önde taddım
kızıl elmadan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
heyyy! beni hüzne yalnız ayartan iblis! Şimdi çiğne en pak amelimi dişlerinin arasında !

Tırnağımdan başla içimi sökmeye eyy Meryem, heybende ki hurmayla damağımı ısla… yum beni yusuf’un gözlerinde, sandık lekesi vurmadan yazgıma…

çenemi bağla yar! Ki lanetlenmesin aşk! Salın beni kuyuma, kefenimin iliğini arkadan vurarak!
‘’gelmeyi istememişti hiç
böylesi gidişi istemediği kadar.’’

gayrı ölümsüyorum içimi,, gülümseyerek…cehennemden sıçramış bu harlanış ki, ölüp ölüp dirilmeler vaktinin vakad’ıyım!

bağdaş kurdum işte mizanın kıyısına, alacaklıyım verdiğim kadar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ellerim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] düşün yakasından yarin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]dilim sus, günah kadar!
Hadi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ör saçlarını nil kıyımına züleyha,yum sözlerini aleme ki bilmesinler , leyl çökmüş kirpiğinde bir
‘’yusuf lekesi’’ var !

Firdevs-i A'la'sındayım Aşkın,
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşkın vav hali
» aşkın tanımı:)
» Abdurrahman Önül - Aşkın ile
» Senin Aşkın Allah'ım...
» Aşkın 7 seviyesii!!!! peki sen hangi seviyedesin????