iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ilminizin artmasini istiyormusunuz?

+8
prof
Diyar
Zülkarneyn
Tevazu
nisra
bitola
Rayiha arşınca
ByNoKTa
12 posters
YazarMesaj
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Empty
MesajKonu: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 4:43 pm

Her konu hakkinda bilginizin,ilminizin artmasini istiyor ve gerekli beyin devrelerinizin açilmasini istiyor ayrica algilama ve hifzetme kapasitenizinde güçlenmesini istiyorsaniz buyrun;

Rabbi zidniy ilma (300)

Ya aliym(sayisiz)

not:3 gün içinde tesiri ifşa olmaya başliyor.
http://www.bynokta.com
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 5:55 pm

Bir Arkadasımızın Bu Konu Hakkındakı Diger Goruslerı

Bir kaç gün içinde faydası geliyor. Muhasebeciler bilir. Eskiden paredende kdv elle çıkarılıyordu bilgisayr programı yokken. Ve en sinir işte o idi. Bi kuruş tutmaz hadi baştan yap. Bu nu okuduktan sonra hata yapmamıştım. Sonra baktım her bilgide fark etmeye başladı. Bu duayı yeğenlerime ailemdeki okula gidenlere okuttum hep. Sonuçmu. Bu yıl 3 ü mezun oldu ayrı okullardan 3 de üstün başarı belgeli okul birincisi.
Benim hafızamda müthiştir. Okuduğum kitapların sayısını bilmem ama şunu bilirim hepsinin heryerini hala hatırlıyorum.
Hatta ben bu duayı şöyle okumuştum: Rabbi Zidniy İlmen ve fehmen ve İymanen.

Rabbim ilmimi ve imanımı artır...Arapça bilenler daha iyi açıklayacaklardır.
Ben sayılı okumadım öyle aklıma geldikçe okudum. Ama birkaç gün içinde fark etti. Hatta ben 300 kadar okumadım onu okyunca kimbilir neler olur.

Ben bu duayı bana bir hacı teyzenin verdiği üsütnde hediyesi 3 kuruş gibi bir rakam yazan bir kitaptan yazmıştım. 15 yıl kadar önce. Çok eski bir kitaptı. Herkese faydalı olur. Ben bu dua ve ayetel kürsi sayesinde çok keskn bir zekaya sahip oldum. Hem sadece bunla kalmıyor. Zaman içinde 3 algım da açıldı. İşitsel görsel ve kinestetik algının üçünü birden kullanıyorum. Uzmanların dediğine görede Standart zeka beynn yüzde 7 sini kullanabilirken ben 11 ini kullanıyorum. Tamam zeka genetiktir bir çok uzmana göre.Ama şunu da bilirim geliştirilebilir. İnsan öğrendikçe bilgi arttıkça beyinde buna kendini hazırıyor. Sinir uçları uyarılıp gerekli açılımları yapıyor. Ben şuna inanıyorum dualardaki enerji beyinde bu değişikliği çok hızlı gerçekleştiriyor. Hatta bilim teknik bir sayısında beyindeki son bulguları anlatıyordu. Aynen bu şekilde. Görşel işitsel vs şekilde beyin çevreden sürekli öğreniyor ve bu bilgi birikimi beyin de bi çok yeni açılımlar yapıyor. Hatta şunu da ilave etmişler; Beyin inanılmaz bir şekilde çağa göre kendi kendini değiştirebilecek güce sahip ve sürekli bu değişimi gerçekleştiriyor.
Benim bildiklerim bunlar bilimsel olarak anlatmadım bir çok kimse elektron atlaması nörön değişimi dalga boyu gibi terimleri anlamakta zorlanır anlaşılır bir dille açıklamaya çalıştım.
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 9:48 am

teşekkür ediyorum.bu duayı biliyordum ama bi türlü okumak dilime gelmiyordu.şimdi burda görünce artık allahın izniyle okumaya başlayacam..hele muhasebeyle ilgili yazıyı gördükten sonra............
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 6:45 pm

Smile) kolay gele umarım basarılı olursun
bitola
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 11:07 pm

bende başka biyerde görmüştüm ama RABBİ ZİDNİ İLMEN VE FEHMEN diye
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 11:15 pm

Rabbiyesir vela tuassir Rabbi temmim bil-hayır:
Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla!

Rabbi zidnî ilmen ve fehmen ve elhıkni bissalihîn.
Rabbim, ilmimi, anlayışımı artır, beni salihler (iyi insanlar) arasına kat! Demektir.
bitola
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 11:17 pm

nisra kardeşim elineize sahlık paylaşmak güzel bişey rabbim sizlerden razı olsun
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 11:26 pm

cümlemizden Allah Razı Olsun

ayrıca
Rabbi zidnî ilmen ve fehmen ve imane olarakta dua edilebilir .
Rabbim, ilmimi, anlayışımı imanımı artır,
Demektir.
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 9:08 am

nisra demiş ki:
Rabbiyesir vela tuassir Rabbi temmim bil-hayır:
Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla!

Rabbi zidnî ilmen ve fehmen ve elhıkni bissalihîn.
Rabbim, ilmimi, anlayışımı artır, beni salihler (iyi insanlar) arasına kat! Demektir.

ARO
Tevazu
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 2:56 pm

Allah razı olsun sizlerden...
Zülkarneyn
Yeni Üye

Yeni Üye
Zülkarneyn

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 9:40 am

Allah razı olsun.. Rabbim faydalandırsın rızasına uygun şekilde inşallah Surprised
Zülkarneyn
Yeni Üye

Yeni Üye
Zülkarneyn

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 9:40 am

Allah razı olsun.. Rabbim faydalandırsın rızasına uygun şekilde inşallah Surprised
Diyar
Yeni Üye

Yeni Üye
Diyar

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 1:45 pm

Allah razi olsun kardesim..cok faydali bir paylasim...sagol..
prof
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 2:52 pm

ben çocukluğumdan beri okurum (ALLAHÜMME RABBİŞ RAHLİ SADRİİ VE YESSİRLİİ EMRİİ VEHLUL ,ÜKDETEMMİLLİSANİİ YEFKEHUU KAVLİİ ALLAHUMME RABBİ ZİDNİİ İLMEN VE FEHMEN VE ELHIKNI BİSSALİHİN) okuyun okuyun faideyi görün selametle
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 9:14 pm

ALLAH razı olsun.
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 4:48 pm

güncel
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 8:48 pm

Allah razı olsun kardeşim..
papatyam
Yeni Üye

Yeni Üye
papatyam

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 8:57 pm

Ayzarmer hastasına da okunabilir mi yoksa onun için başka bir dua tavsiyeniz var mı?
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

MesajKonu: Geri: Ilminizin artmasini istiyormusunuz?   Ilminizin artmasini istiyormusunuz? Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 9:47 pm

bende başka biyerde görmüştüm

Ilminizin artmasini istiyormusunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası