iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Olacakları Önceden Görmek

3 posters
YazarMesaj
efsun24
Yeni Üye

Yeni Üye

Olacakları Önceden Görmek Empty
MesajKonu: Olacakları Önceden Görmek   Olacakları Önceden Görmek Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 12:05 am

başınıza gelecek olan olayları önceden görmek için sadece yatsı namazından sonra 145 ya müheymin ya allah okuyun.ALLAH ın izniyle tam ihlasla okursanız ruyanızda olacakları önceden görüyormuşsunuz
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Olacakları Önceden Görmek   Olacakları Önceden Görmek Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 12:41 am

Gerçekten mı harıka tam hayal ettıgım gıbı... Allah razı olsun, cok sevındım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
efsun24
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Olacakları Önceden Görmek   Olacakları Önceden Görmek Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 1:07 am

Lja gerçektenmi kısmını bilemem denemek lazım ben bi gece yaptım ama hiç bişey hatırlamıyorum Smile allah sendende razı olsun [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Olacakları Önceden Görmek   Olacakları Önceden Görmek Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 1:33 am

yok yanlıs anlama benı lutfen, ben sevıncten dedim "gercektenmı" dıye yoksa elbet Rabbımın takdiri.. sana gösterır bana göstermez tasarruf sahıbı malum O Smile

aslında her namazdan sonra zikretmek gerekır kı bırıkım yapıp algımızı açsın
tekrar teşekkur ederım Smile
alemine
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Olacakları Önceden Görmek   Olacakları Önceden Görmek Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 1:45 am

benim öğrendiğim bildiğim inandığım tek gerçek gaybı yalnız ALLAH bilir lütfen bi düşünün

Olacakları Önceden Görmek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rüyada görmek için
» Rüyada Peygamberimizi Görmek...
» SALAVAT-I A’ZAM
» herhangi bir şeyi etraflı bir şekilde görmek isteyen
»  DAVET EDİYORUZ(MAHMUT EFENDİ HAZRETLERİNİ GÖRMEK İSTEYEN)