iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....

+7
Havas-Hoca
isyandayurek
vuslat
gökkuşağı
kurbaaam
Lja
efsun24
11 posters
YazarMesaj
efsun24
Yeni Üye

Yeni Üye

Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Empty
MesajKonu: Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 1:05 am

178 Kere Âyet-el Kürsi Okuduktan Sonra Şu Duayı Okuyan Kimseye Kuvvetli Bir Cesaret Gelir,Hiçbirşeyden Korkmaz Olur;Aleyhindeki Sebepler Lehine Döner:

''Bismillahirrahmanirrahim,Allahümme âminun min kulli şey'in külli şey'in hâifun minke,febiemnike,min kulli sey'in ve havfi kulli şey'in minke,âminnî mimmâ ehâfu ve ahzeru,
inneke alâ külli şey'in kadir,ya Settârusturnî,ya Settârusturnî,ya Settârusturnî bisetrikellezî seterte bihî alâ zâlike,ve sallallâhu alâ Seyyidinâ Muhammedin ve âlihî ve sahbihi ve selleme,birahmetike yâ Erhamerrâhimîn.
Bismillahirrahmanirrahim.Ya Rabbi!Sen herşeyden emin ve salimsin.Herşey senden korkmak halindedir.Herseyden salim ve emin olmaklığın vesilesiyle ve herşeyin senden korkması vesılesıyle beni korktuğum ve korunduğum herseyden emin ve sağlam kıl.Gerçekte sen hersey üzerine kadirsin.Ey setredici beni setret.Ey setredici beni setret.Ey setredici beni setret.Zatın görünmesini onunla engellediğin engelle beni ört.Bundan böyle gözler seni görmez,eller sana ulaşmaz.Efendimiz Muhammed Sallallahü aleyhi ve sellem'in alinin ve eshabının üzerine rahmetler ve eminlikler yağdır.Rahmetinle Ayetel Kürsi güvenimdir.Erhamerrahimin
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 2:03 am

Allah razı olsun, ellerın dert görmesın
kurbaaam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 11:27 am

emeğine sağlık
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 12:53 pm

ALLAH c.c. razı olsun ellerin dert görmesin .
vuslat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 1:14 pm

Allah razı olsun
isyandayurek
Yeni Üye

Yeni Üye
isyandayurek

MesajKonu: BİRAZ DAHA AÇIKLAYICI YAZARMISINIZ DUA BÖLÜMÜNÜ   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 5:09 pm

Zatın görünmesini onunla engellediğin engelle beni ört.Bundan böyle gözler seni görmez,eller sana ulaşmaz. ( BURADA SANKİ KİŞİ KENDİNE BEDDUA EDİYOR GİBİ Bİ DURUM VAR.GÖZLER SENİ GÖRMEZ,ELLER SANA ULAŞMAZ DERKEN YANİ.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:41 pm

isyandayurek demiş ki:

Zatın görünmesini onunla engellediğin engelle beni ört.Bundan böyle gözler seni görmez,eller sana ulaşmaz. ( BURADA SANKİ KİŞİ KENDİNE BEDDUA EDİYOR GİBİ Bİ DURUM VAR.GÖZLER SENİ GÖRMEZ,ELLER SANA ULAŞMAZ DERKEN YANİ.

Allah razı olsun paylaşan kardeşimizden

setr den kasıt gizlemedir-örtmedir
yani Allah ü tealanın zatı görünmediği gibi
benide kimse(zarar vermek isteyenler) göremesin,ulaşamasın dokunamasın manası çıkar..
isyandayurek
Yeni Üye

Yeni Üye
isyandayurek

MesajKonu: Geri: Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:55 pm

[b]Selamun aleyküm havvasul_esrar kardeşim. cevap yazdığın için sağolasın.lakin bu terkibin uygulanmasında bir sakınca varmıdır? ikincisi: altta Türkçe yazan kısım üste Aarapça yazan duanın tercümesimidir.Sanırım birebir tercümesi yapılamamış. Türkçe mealinde yazım hataları var( Zatın görünmesini onunla engellediğin engelle ) bu nedemek. bunun anlaşılır tercümesini yazarsan memnun olurum.selamun aleyküm
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:27 pm

isyandayurek demiş ki:
[b]Selamun aleyküm havvasul_esrar kardeşim. cevap yazdığın için sağolasın.lakin bu terkibin uygulanmasında bir sakınca varmıdır? ikincisi: altta Türkçe yazan kısım üste Aarapça yazan duanın tercümesimidir.Sanırım birebir tercümesi yapılamamış. Türkçe mealinde yazım hataları var( Zatın görünmesini onunla engellediğin engelle ) bu nedemek. bunun anlaşılır tercümesini yazarsan memnun olurum.selamun aleyküm

kontrol ettim arapçanın türkçe tercümesi
arapça tercüme yapamam
bu yüzden bunu ehline bırakmak daha uygundur

okumanda bir sıkıntı olmaz
eğer diğer konuda bassettiğin kadar üzerinde ağır bir etki varsa
o zaman okuma esnasında bazı sıkıntılar oluşabilir..
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 1:30 pm

isyandayurek demiş ki:

BUNLARI YAZIYOR BİDE HAVVASUL ESRAR ABİYE LAF ATIYORSUN BEN SENDEN BİEŞ ANLAMADIM
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 10:40 am

Semihbaba4125 demiş ki:
isyandayurek demiş ki:

BUNLARI YAZIYOR BİDE HAVVASUL ESRAR ABİYE LAF ATIYORSUN BEN SENDEN BİEŞ ANLAMADIM
aynen öle semih kardeşim aynen öle
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 2:13 pm

efsun24 demiş ki:

178 Kere Âyet-el Kürsi Okuduktan Sonra Şu Duayı Okuyan Kimseye Kuvvetli Bir Cesaret Gelir,Hiçbirşeyden Korkmaz Olur;Aleyhindeki Sebepler Lehine Döner:

''Bismillahirrahmanirrahim,Allahümme âminun min kulli şey'in külli şey'in hâifun minke,febiemnike,min kulli sey'in ve havfi kulli şey'in minke,âminnî mimmâ ehâfu ve ahzeru,
inneke alâ külli şey'in kadir,ya Settârusturnî,ya Settârusturnî,ya Settârusturnî bisetrikellezî seterte bihî alâ zâlike,ve sallallâhu alâ Seyyidinâ Muhammedin ve âlihî ve sahbihi ve selleme,birahmetike yâ Erhamerrâhimîn.
Bismillahirrahmanirrahim.Ya Rabbi!Sen herşeyden emin ve salimsin.Herşey senden korkmak halindedir.Herseyden salim ve emin olmaklığın vesilesiyle ve herşeyin senden korkması vesılesıyle beni korktuğum ve korunduğum herseyden emin ve sağlam kıl.Gerçekte sen hersey üzerine kadirsin.Ey setredici beni setret.Ey setredici beni setret.Ey setredici beni setret.Zatın görünmesini onunla engellediğin engelle beni ört.Bundan böyle gözler seni görmez,eller sana ulaşmaz.Efendimiz Muhammed Sallallahü aleyhi ve sellem'in alinin ve eshabının üzerine rahmetler ve eminlikler yağdır.Rahmetinle Ayetel Kürsi güvenimdir.Erhamerrahimin
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....   Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için.... Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 9:23 pm

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM

Cesaretlenmek ve Aleyhte Olan Şeyleri Lehine Döndürmek için....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kocası ile ayrı olan ve araları bozuk olan için
» Gideni Geri döndürmek için
» Titreyen A'za için. Titreme hastalığı olan eli veya kolu veya ayağı durmadan titreyen ve tutmayanlar için
» Erkekliği bağlı olan için
» Eşimin Haklı olan alacağı için dua var mı?