iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lja Dost Üyemiz

2 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Lja Dost Üyemiz Empty
MesajKonu: Lja Dost Üyemiz   Lja Dost Üyemiz Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 11:59 pm

Sevgili kahraman Lja her zaman baştacıydın yine öylesin. Hoşgeldin İnşaallah bu başlık sadece senin. Artık tüm sıkıntılarına burdan bakacağız İnşaallah
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

Lja Dost Üyemiz Empty
MesajKonu: Geri: Lja Dost Üyemiz   Lja Dost Üyemiz Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 9:53 pm

Açılışı yapıyorum hocam. 2 gündür kalbimde sıkıntı var. taşikardi gibi bisey. belirli aralıklarla hızlı hızlı çarpıyor sonra normale dönüyor. ama bu dengesizlik çok sık oluyor. bu da beni halsizleştiriyor.
Yardımlarını bekliyorum hocam, saygılar
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Lja Dost Üyemiz Empty
MesajKonu: Geri: Lja Dost Üyemiz   Lja Dost Üyemiz Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 9:57 pm

İnşaallah iki gün içinde hiçbirşeyin kalmaz umut ediyorum. Senden iki gün sonra tekrar sonuç istiyorum İnşaallah
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

Lja Dost Üyemiz Empty
MesajKonu: Geri: Lja Dost Üyemiz   Lja Dost Üyemiz Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 10:00 pm

tamam hocam Allah razı olsun. bir de her hangi bir yazı okuyunca başım agrımaya başlıyor, ilgilenirsen sevinrim hocam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Lja Dost Üyemiz Empty
MesajKonu: Geri: Lja Dost Üyemiz   Lja Dost Üyemiz Icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 6:39 am

Allah Razı Olsun Lja durumunun düzelip düzelmediğini yazarsan sevinirim her gün 3 Tane İhlas okuyacaksın İnşaallah
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

Lja Dost Üyemiz Empty
MesajKonu: Geri: Lja Dost Üyemiz   Lja Dost Üyemiz Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 2:14 pm

hocam kusuruma bakmayan kendı açtığım başlığı unutmuşum iyimi... Lja Dost Üyemiz Icon_razz

o kadar kötü değilim iyiyim hamdolsun ama farkettiğim bir nokta var, pcyi açınca bende o haller vuku buluyo. acaba radyosyon alıyorum ondan mı

Başka bir sorunum var, bende sıkıntı bıtmez senın de gücün, Maşaallah
yaz geliyo bunalıyorum, kış geliyo daralıyorum, bahar geliyo çarpılıyorum dıyosun e sen ne istiyorsun dıyosun içinden demiiii!! valla haklısın dogru söze ne denır...napıyım ama bunlar, yaşamanın yan etkileri eheheh

çok uyur oldum hocam ve hala sankı 72 saatır uykusuz kalmış gibi yorgunum halsizim. başım kazan gibi, organlarım içimden fıskırıcak gibi birde doluluk sıkıntı hissediyorum
baharın elektiriği olabılır bunlara sebep dıye düşünüyorum. bu konuda da yardımını esiirgemezsen sevınırım hocam.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Lja Dost Üyemiz Empty
MesajKonu: Geri: Lja Dost Üyemiz   Lja Dost Üyemiz Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 3:00 pm

Pc yi açınca aynı şey olması gözlerde bozukluk olduğunu gösterir kahraman

Başağrıların içindeki sıkıntı ve yorgunluk doluluk hisi fazla uyumandan. fazla uyumanın sebebi ise oksijensiz kalmandan. Odada çiçek varsa akşamları çıkar, yatarken odaya hava girmesini sağla

İnşaallah

Yine De

En Doğrusunu Allah Bilir
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

Lja Dost Üyemiz Empty
MesajKonu: Geri: Lja Dost Üyemiz   Lja Dost Üyemiz Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 6:55 pm

pc açınca kalbım güm güm vuruyo onu kasdettım hocam gözumlerım astigmat, cok zor çoook

evet evet okjisensızlıkten sızıyorum oturdugum yerde hocam... penceren başımı uzatarak aldıgım 3 tane derın nefes maalesef işe yaramıyo Sad

kuçuk bır cıcek var odada nerden bıldın hocam Maşallah. o kucuk sey yüzünden mı ben böyle sürünüyorum Lja Dost Üyemiz Icon_razz hep annemın yuzunden desene. çiçekler üşümesin dıye içerde bzımle bırlıkte yaşıyorlar Lja Dost Üyemiz Icon_biggrin

Lja Dost Üyemiz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gül-as Dost üyemiz
» İslam 73 Dost Üyemiz
» dertkeş Dost Üyemiz
» caglam2001 Dost Üyemiz
» efsun 24 Dost Üyemiz