iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dost Üye Olmak İstiyorum

4 posters
YazarMesaj
nisra
Administrator

Administrator
nisra

Dost Üye Olmak İstiyorum Empty
MesajKonu: Dost Üye Olmak İstiyorum   Dost Üye Olmak İstiyorum Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 11:01 am

Ne olursa olsun hiçbir zaman Ulvi ve haydarıkerrar hocalarımızın arkasından asla yalan ve iftiralar atmıyacığımıza. Herşeyi olduğu gibi sadece ve sadece gerçekliğiyle konuşup anlatacağımıza (iyiyse iyi, kötüyse kötü ), Hocalarımıza ve bynokta formumuza art niyetli ve kullanmak amaçlı yaklaşmayacağıma, daima bir dost olarak yaklaşıp daima dost kalacağıma ve asla ihanet ve hıyanet içine girmiyeceğime, Hocalarımız Hakkında forum içinde ve dışında asla fitne çıkarmayıp, çıkarılmış hiçbir fitneye ortak olmayacağıma ve forum içinde asla fitne ve huzursuzluk çıkarmayacağıma, hocalarımıza ve formumuza daima saygılı ve sevgili olacağıma, terbiyesiz ve edebsiz hitab ve şekillere girmeyeceğime Sevdiklerimin Başı, Şeref, Namus, Onur, Haysiyet üzerine yemin ederim, yemin ederim, yemin ederim.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Dost Üye Olmak İstiyorum   Dost Üye Olmak İstiyorum Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 3:27 pm

nisra kardeşim Allah Razı Olsun senden, Maşaallah Allah Bozmasın kalbini. Sen her zaman vefasıyla, cefasıyla kalbini bozmadan, doğrudan şaşmadan bizlerin yanında oldun

İnşaallah sana ait özel başlığını şu linke

http://www.bynokta.com/dost-uye-birebir-yardm-bolumu-f61/

ve Şu anabaşlığa açmış bulunmaktayım. Artık ordan devam edeceğiz İnşaallah

Dost Üye Birebir Yardım Bölümü

Bundan sonra sıkıntı ve sorunlarını ordan dile getireceksin bize, İnşaallah
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Dost Üye Olmak İstiyorum   Dost Üye Olmak İstiyorum Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 12:58 am

Ne olursa olsun hiçbir zaman Ulvi ve haydarıkerrar hocalarımızın arkasından asla yalan ve iftiralar atmıyacığımıza. Herşeyi olduğu gibi sadece ve sadece gerçekliğiyle konuşup anlatacağımıza (iyiyse iyi, kötüyse kötü ), Hocalarımıza ve bynokta formumuza art niyetli ve kullanmak amaçlı yaklaşmayacağıma, daima bir dost olarak yaklaşıp daima dost kalacağıma ve asla ihanet ve hıyanet içine girmiyeceğime, Hocalarımız Hakkında forum içinde ve dışında asla fitne çıkarmayıp, çıkarılmış hiçbir fitneye ortak olmayacağıma ve forum içinde asla fitne ve huzursuzluk çıkarmayacağıma, hocalarımıza ve formumuza daima saygılı ve sevgili olacağıma, terbiyesiz ve edebsiz hitab ve şekillere girmeyeceğime Sevdiklerimin Başı, Şeref, Namus, Onur, Haysiyet üzerine yemin ederim, yemin ederim, yemin ederim
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Dost Üye Olmak İstiyorum   Dost Üye Olmak İstiyorum Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 2:28 am

arkadaslar yemınlerı bu bolume yapacaksınız bılgınız olsun

http://www.bynokta.com/dost-uye-olmak-steyenler-f71/dost-uye-olmak-steyenler-bavuru-ve-yemin-bolumu-t3022.htm
http://www.bynokta.com

Dost Üye Olmak İstiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dost Üye Olmak İsteyenler Başvuru ve Yemin Bölümü
» Dost üye olmak istiyorum
» DOST ÜYE OLMAK İSTİYORUM