iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Manevi Ameliyat Bölümü

+3
Neml
sahra13
ulvi
7 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Manevi Ameliyat Bölümü Empty
MesajKonu: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 6:24 am

Burada batı hırıstiyan dünyasının yüzyıldır aradığı beyin gücüyle ameliyatın aslında kökü bizde olan bir İlim Olduğunun İspatı Yapılacaktır İnşaallahu Teala

İlk etapta, miyon, kist, böbrek taşı, mesane taşı gibi rahatsızlıklarınızı yazın bizler manen almaya çalışalım. Ama kesinlikle bizim yaptığımızı tedavi olarak baştan kabul etmeyin, doktora ve tıbba görükün en son sözü yine tıp söylesin İnşaallahu Teala

İnşaAllah herkes olmasada çoğu üyemiz ameliyattan kurtuluduğunu görecek ve son sözü söyleyecek olan gittiği kendi doktorları ameliyatlık birşeyin kalmamış dediğine şahit olacaklardır

İnşaallah

En Doğrusunu Rab'bim Bilir
sahra13
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 3:08 pm

Merhaba Ulvi abi,böyle bir sayfa açtığın için Allah razı olsun.bende geçen hafta itibariyle,ultrason sonucu 7 cm.büyüklüğünde miyom çıktı.henüz bekar olduğum için ameliyat olmak istemiyorum.
Tıp için söylediklerine elbette katılıyorum fakat şifayı veren her zaman Yüce Allah tır.Rabbimin neyi ya da kimi vesile edeceğini yine kendi bilir.madem ki Rabbim seninle tanışmayı bizlere nasip etti,bir bildiği vardır elbet.bu vesileyle Allah rızası için ben de senden bu konuda yardım istiyorum Ulvi abi.
İnşallah yüzümüz güler cümlemizin.
Allah razı olsun...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 3:40 pm

Amin Allah Razı Olsun kardeşim, İnşaallah. Rab'bim Neyler, Neylerse Güzel ve Hoş eyler

Hoştur Bize O 'ndan Gelen Ya Goncagül yahut diken

Kardeşim açıklama yaptığımız gibi muhakkaktıbbi tedavinde devam edecek bizim dediklerimizi değilde tıbbın dediklerini asıl ve gerçek kabul ediceksin. Bizler extra destek gibi olucağız İnşaallah ablam bir hafta sonra doktora gözükeceksin miyonundaki değişikliği bize bildireceksin

İnşaallah umudumuz ya tamamen kaybolması yada İnşaallah iyice küçülmüş olması.

Manevi ameliyatın yapıldı

İnşaallah gerisini Rab 'bim Bilir artık
sahra13
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 5:18 pm

Sağolasın Ulvi abi,Allah razı olsun,dediklerini aynen uygulayacağım.gelişmelerden haberdar ederim,Allah a emanet ol,hayırlı akşamlar...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:34 am

Amin, Rab 'bim hepimizden Razı Olsun kardeşim Amin. İnşaallah iyi akşamlar
Neml
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 2:37 pm

rabbim dinine yardım edenlere yardım edeceğini müjdelemiş.
sizler bu fırkadasınız şüphesiz.
rabbim emeklerinizi kabul etsin amin.hocam babama bakabilirmisiniz birde anneme
ebu damdam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:25 am

selam ulvi hoca beni acil.ameliyathaneye al...
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 10:09 pm

benim bir oğlum var 8 yaşında şuan rahatsızlığı cerepralpalsy diye geçiyo tıpta.. yani doğum anında veya doğumdan sonra kaldığı yoğun bakımda beyne oksijen gitmiyor ve beyin felç geçiyor bu da sinirlerde ve zekada tahribata yol açıyor.. 2 yaşından beri özel eğitim alıyor oğlum ve fizik tedavi görüyor.. şu an özel eğitim veren bir okulda 2. sınıfa gidiyor.. yürüyemiyordu şimdi Allah a çok şükür yürüyor aksıyor biraz ama yürüyor.. konuşamıyordu konuşuyor şimdi hatta susturamıyoruz.. Smile ama zihinsel olarak hala geride yaşıtlarından ben duanın gücünü biliyorum.. oğlum için yapılabilecek başka bişey varmıdır hocam...
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 10:24 pm

yanlış yere yazmışım..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 10:44 pm

ykmz demiş ki:
benim bir oğlum var 8 yaşında şuan rahatsızlığı cerepralpalsy diye geçiyo tıpta.. yani doğum anında veya doğumdan sonra kaldığı yoğun bakımda beyne oksijen gitmiyor ve beyin felç geçiyor bu da sinirlerde ve zekada tahribata yol açıyor.. 2 yaşından beri özel eğitim alıyor oğlum ve fizik tedavi görüyor.. şu an özel eğitim veren bir okulda 2. sınıfa gidiyor.. yürüyemiyordu şimdi Allah a çok şükür yürüyor aksıyor biraz ama yürüyor.. konuşamıyordu konuşuyor şimdi hatta susturamıyoruz.. Smile ama zihinsel olarak hala geride yaşıtlarından ben duanın gücünü biliyorum.. oğlum için yapılabilecek başka bişey varmıdır hocam...

Cok Üzüldüm Kardesim, Allah cc Sifa versin. Bundan sonra Allah´im cc Sahit, Dualarimdasiniz.
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 10:49 pm

Allah razı olsun.. o benim ömrümün en güzel hediyesi.. Allah kimseyi evladıyla imtihan etmesin..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 10:52 pm

Amin
Türk Boyu
Yeni Üye

Yeni Üye
Türk Boyu

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 10:52 pm

Allah Razı Olsun ykmz kardeşim, İnşaallah hakkında gerekenler ulvi hocam tarafından bizlere bildirilmiştir

Bak zinnurreyn Ali kardeşimiz Dua edicek İnşaallah bizlerde sonuç Hayr ve güzel olur İnşaallah

Bize hergün çocuğun durumunu bildireceksin İnşaallah yapılacak çok şey var

Özellikle zekasının düzelip düzelmediğini
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 11:00 pm

çok teşekkür ederim hepinize.. hiç tanımadğınız biri için ne çok zahmet... Allah razı olsun.. gönülden dua ediyorum sizin için..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 8:30 am

selamün aleyküm ulvi abi bende oğlum için dua istiyorum.dr. gittik düzelicek diyor..bende öle idim sonradan açılır 12 yaşında halen ders yapmıyor hiper aktif bir çocuk canı sağ olsun ALLAH rızası için duanızda oğlumada yer verin lütfen Manevi Ameliyat Bölümü Icon_sad
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Manevi Ameliyat Bölümü   Manevi Ameliyat Bölümü Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 9:00 am

A slm.. çok geçmiş olsun.. Allah acil şifalar versin.. sana da güç kuvvet versin Rabbim..

Manevi Ameliyat Bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» manevi ameliyat
»  ULVI HOCAM MANEVI AMELIYAT
» Manevi Yardım Bölümü Taşınmıştır
» ulvi 'yi Sevmeyenlere Manevi Yardım Bölümü Hakkında
» Manevi Güç Sahibi Olmanın ve Manevi Korunmanın Temel Taş ve Prensibleri