iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ömür Boyunca Hiç Namaz Kılmadım Şİmdi Namaz'a Başlayıp, Namazlarımın Kazasını Kılmak İstiyorum

YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Ömür Boyunca Hiç Namaz Kılmadım Şİmdi Namaz'a Başlayıp, Namazlarımın Kazasını Kılmak İstiyorum Empty
MesajKonu: Ömür Boyunca Hiç Namaz Kılmadım Şİmdi Namaz'a Başlayıp, Namazlarımın Kazasını Kılmak İstiyorum   Ömür Boyunca Hiç Namaz Kılmadım Şİmdi Namaz'a Başlayıp, Namazlarımın Kazasını Kılmak İstiyorum Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 5:12 am

Ömür Boyunca Hiç Namaz Kılmadın Fakat Şİmdi Namaz'a Başlayıp, Geçmişten Olan Namazlarımın Kazasını Kılmak İstiyorum ( Namaz Borcumu Ödemek İstiyorum )

.............................konunun gerçek sahibi sevgili haydarıkerrar klardeşimiz olduğu için sadece başlığı açtım gerisine karışmadım

Ömür Boyunca Hiç Namaz Kılmadım Şİmdi Namaz'a Başlayıp, Namazlarımın Kazasını Kılmak İstiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Süredir Kılıyorum Daha Önce Hiç KIlmamıştım, Kılmadığım Namazlarımın Kazasını Nasıl Kılarım
» Namaz kılmak çok mu zor?
» Namaz Kılmak Çok mu Zor?
» Sizde 5 Vakit Namaz Kılmak İster Misiniz ?
» Haftanın Konusu: (Namaz Kılmak Namazdan Lezzet Almak)