iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bu Mubarek gece için Dua sizde amin diyin

3 posters
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Bu Mubarek gece için Dua sizde amin diyin Empty
MesajKonu: Bu Mubarek gece için Dua sizde amin diyin   Bu Mubarek gece için Dua sizde amin diyin Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 2:41 am

bismillahirrahmanirrahim ey kadiri külli şey olan Allah rabbim be sırrınla senden indirdiğin ve indireceğin her türlü şerlerden ümmeti muhammedi muhafaza etmeni isterim bunu bari ve bedi isminle isterim rabbim ey kerem sahibi seni her türlü noksanlıktan tenzih ederim tenzihden dahi tenzih ederim subhanallah adede halgih ey lütfu bol hazinesi geniş olan ümetti muhammedin bütün günahlarını bağışla bunu ğaffar ğafur rahman rahim tevvab afüv kerim isimlerinle istiyorum ey malikel mülk olan vel celali vel ikram ümmeti muhammede hidayet ihsan et hem öyle bir hidayetki rabbena la tuziğ gulubena beade iz hedeytena ve heblena minledünke rahmeh inneke entel vehhab sırrıyla asla dönmeyecekleri bir hidayet ey sultanı lem yezel ümmeti muhammedi şeytanın şeytanlaşmış olanların her türlü şerlerinden muhafaza eyle bunu senden hafız isminle istiyorum ey bedi ey celil olan Allah ümmeti muhammedin kalplerini nur sırlarını nur ruhlarını nur hafilerini nur ahfalarını nur eyle onları emmarenin levvamenin her türlü pisliğinden temizle ve mülhime mutmainne radiyye ve mardiyye devletini ihsan eyle bunu kerem naim rahim ve rahman isimlerinle istiyorum ey guddüs olan Allah rabbim ümmeti muhammede serveri kainat aleyhissalati vesselama layık birer ümmet olmayı ihsan eyle onun muhabbetini kalplerinde perçinle bunu mümin müheymin samed isimlerinle istiyorum ey sahibimiz efendimiz eyyüceler yücesi gerçek sultan hakim Allah ümmeti muhammede kuranı yaşamayı habibinin yolunda hakkıyla gitmeyi sünnetini yaşamayı lutfet bizler biliyoruzki vahdet ile kesretin kapısı o s.a.v ordan başka sana geliş yolları kapalı bu kapıdan hakkıyla geçmeyi ihsan et. bunu mübdiu mücib ve muin isimlerinle istiyorum.ey cemal ey kemal ey melik olan Allah ümmeti muhammedi ağır imtihanlarla imtihan etme onlara acı bunu ğafir rahim rahman isimlerinle istiyorum. ey celil ey cebbar ey kahhar olan Allah kafirler guruhuna karşı ümmeti muhammede yardım et bunu kahhar cebbar gabıd isimlerinle istiyorum. ey rauf ey tahir ey tayyib ey settar olan Allah ümmeti muhammedin bütün derdilerine hastalarına şifalar ihsan eyle bunu şafi kafi isimlerinle istiyorum. ey metin ey gaviy ey musavvir olan Allah ümmeti muhammetin borçlularına kolaylıklar ihsan et onların rızıklarını genişlet bunu rezzak gani kerem isimlerinle istiyorum. ey hüda ey hadi ey nafi olan Allah ümmeti muhammede birlik ve beraberlik ihsan et onlara idrak ve şuur lutfet bunu muiz maniu rafiu nafiu isimlerinle istiyorum. ey reşid ey baki ey samed olan Allah ümmeti muhammede salih ameller ve o amelleri sevmeyi ihsan et onların zürriyetlerini dinine hizmet eden namaz ve salih amel ehli zürriyetler olmasını ihsan et bunu İbrahim aleyhisselamın zürriyeti için yaptığı dua gibi kabul et. ey kadri yüce olan Allah ey yerlerin göklerin rabbi ey alemlerin rabbi ve gerçek galibi Allah ey din gününün sahibi eşsiz ilah ümmeti muhammede seni hakkıyla zikretmek şükretmek ve güzelce ibadet edebilmeleri için yardımcı ol ey nusret sahibi nusretini esirgeme. ey şedidül igab ey azizün züntikam olan Allah ümmeti muhammedi cehennemin bütün tabakalarından azat et onları o şedit günde annenin evladından kaçacağı hamile develerin korkudan doğuracağı günde fazlınla rahmetinle merhametinle koru muhakkak ki sen birahmetike ya erhamerrahiminsin. ey bazihin ey şamihin ey eyuhin ey vahid ey macid ey mecid olan Allah ümmeti muhammedi kabir azabından mahşerin rüsvaylığından sıratın azamet ve sıkıntısından emin eyle onları mağfiretin rahmetin ve rahimiyyetinle kuşat günahlarını bağışla hatalarından geç onları cennet bahçelerinle neşelendir o gün yüzler vardır taru tazedir rablerine bakarlar ayetin sırrıyla cemalini ihsan et. Amin amin amin bi hürmeti seyyidel mürselin vel hamdülillahi rabbil alemin taha tasin tasinmim ve yasin ya mucibu ya muin.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Bu Mubarek gece için Dua sizde amin diyin   Bu Mubarek gece için Dua sizde amin diyin Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 3:13 am

Amin kardeşim, Allah Razı Olsun
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Bu Mubarek gece için Dua sizde amin diyin   Bu Mubarek gece için Dua sizde amin diyin Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 8:26 am

allahummeamin rahman razı ve hışnut olsun kardeşim

hepimizin dualarıkabul olsun inşaALLAH

Bu Mubarek gece için Dua sizde amin diyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ZİLHİCCE AYI ON MUBAREK GECE ve ORUÇ
» Gece Daralıp Uyuyamayanlar İçin Dua
» Mucahidler ve Mazlumlarve iftiraya uğrayanlar İçin Gece Namazına Dâvet
» Herkesi bu duya amin demeye bekliyorum
» ben güldüm sizde gülün