iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )

+3
hakan_trr
ByNoKTa
ulvi
7 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Empty
MesajKonu: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 12:37 am

Bu bölümde sadece isminiz ve doğum tarihinizi yazın , üzerinizdeki size yapılmış olan bağ ve sihirlerin çözümünü size tarif edelim. Kimseye muhtaç olmadan kendi bağınızı kendiniz çözün, rahatlayıp, hayatınızın değiştiğinin farkına kendiniz bakın. İnşaallahu Teala
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 12:43 am

ARO olsun Hocam Sayenızde Sahtekerlar para kazanamıyacak
http://www.bynokta.com
hakan_trr
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 10:13 am

Merhaba Hocam,

Bana sürekli büyü yapılıyor,bunu zaten hissediyorum,kafama bir ağırlık çöküyor sinirli oluyorum, ayetel kürsi-felak-nas surelerini okuyorum sürekli biraz rahatlıyorum ertesi gün dahada rahatlıyorum ama üçüncü gün yine aynı şekilde ağırlık çoğalıyor herşeye olumsuz bakıyorum,bayanlara karşı ilgim olmuyor ,bekarım evlilik lafını duyduğum zaman çok sinirleniyorum.
Hocam bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?
özelikle yapılan büyülerin tutmaması için ne yapmam lazım?

Allaha emanet olun

En son hakan_trr tarafından Perş. Mart 18, 2010 4:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 12:12 pm

Kardeşim üzerinde üç tane bağ gözüküyor, ilki sen 20 yaşındayken, diğer ikisi sen 22 yaşındayken yapılmış

Üç gün boyunca ardarda üç sefer Enam Surei Şerifesi Okuyup ardından 121 Salavatı Şerife çekeceksin

Ardından 1 Hafta boyunca 1 bardak suya 3İhlas, Felak, Nas Okuyup, üfürüp içeceksin

Bu 10 Gün Boyunca akşamları 1 Yasin 1 Fatiha 3 İhlas Okuyup Büyüklerin Ruhu Şeriflerine ve Ruhlarına hediye ediceksin

İkindi Namazından Sonra Allah Rızası İçin 2 Rekat Nafile Namaz Kılıp Açıp Ellerini Allah 'a Dua edeceksin

İnşaallah 10 gün sonra hiçbir şeyin kalmayacaktır diye umuyorum

Yinede

En Doğrusunu Allah Bilir
hakan_trr
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 9:08 am

Şengül-1971

En son hakan_trr tarafından Perş. Mart 18, 2010 4:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cigdem
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 2:00 pm

çiğdem 1979
akra
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:17 pm

Erkan 16.08.1969

En son akra tarafından Çarş. Mart 17, 2010 11:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
akra
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:19 pm

Degerli yöneticiler "yaratmak" Allah cc ya mahsustur.Sitenizde bu kelime "blog ya...." v.s.gecmektedir.Bu konuda hassasiyet gösterilmesini rica ederim.
badesu
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 12:53 pm

selam aleyküm.ismim leyla dt:15.07.1982 ve brde mümkünse eşimede bakabilirmisiniz.rufat dt:08.10.1979 eşim yabancı inanç konusunda tam egitime baslamıstık ama şuan yanaşmıyor bile.birde sürekli bas agrısı var.ikimizde daha önceden cinlerin musallatına maruz kaldık suan elhamdulıllah bu sorun kalktı ama işlerimiz ileri derecede bozuldu.işlerimiz yolunda gitmemeye basladı mümkünse yardımcı olurmusunuz.Allaha emanet olunuz şimdiden Allah razı olsun
ebu damdam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:28 pm

bilal 1974 bana 10 kere bak hocam bende herşey çıkabilir kendimi nerdeyse lanetli saycam...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 12:08 am

cigdem demiş ki:
çiğdem 1979

Kardeşm üzerimde bağ etkisi hissediyorum, bazı insanlardan yardım almışsın ama hala biraz daha yardım alman gerekiyor
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 12:10 am

badesu demiş ki:
selam aleyküm.ismim leyla dt:15.07.1982 ve brde mümkünse eşimede bakabilirmisiniz.rufat dt:08.10.1979 eşim yabancı inanç konusunda tam egitime baslamıstık ama şuan yanaşmıyor bile.birde sürekli bas agrısı var.ikimizde daha önceden cinlerin musallatına maruz kaldık suan elhamdulıllah bu sorun kalktı ama işlerimiz ileri derecede bozuldu.işlerimiz yolunda gitmemeye basladı mümkünse yardımcı olurmusunuz.Allaha emanet olunuz şimdiden Allah razı olsun

Kardeşim şu an üzerinizde manevi bir etki, büyü, sihir hissetmiyorum İnşaallah
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 12:11 am

akra demiş ki:
Degerli yöneticiler "yaratmak" Allah cc ya mahsustur.Sitenizde bu kelime "blog ya...." v.s.gecmektedir.Bu konuda hassasiyet gösterilmesini rica ederim.

Akra kardeşim zaten sana gereği yapıldı, üzerinde birşey kalmadı İnşaallah
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 12:12 am

ebu damdam demiş ki:
bilal 1974 bana 10 kere bak hocam bende herşey çıkabilir kendimi nerdeyse lanetli saycam...

Kardeşim sanada gereği yapıldı, şu an iyi olman lazım İnşaallah
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )   Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim ) Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 12:47 am

Konu sayısı çok olması sebebiyle ve her kardeşimizin her başlığa ayrı ayrı yazması sebebiyle, bizlerinde aşırı yoğun olması sebebiyle

Kolaylık oluşturmak babından başlıkları bakımlar ve çözümler olarak bir ana başlığa toplayıp ordan devam edeceğiz İnşaallah

Bu sebebtendir ki bu konu burda benim tarafımdan kilitlenerek burdaki işlemler bakım sayfasına aktarılmıştır

Kendi Bağınızı Kendiniz Çözün ( Sorun Söyleyelim )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kendi Büyünüzü Kendiniz Bozun ( Sorun Söyleyelim )
» Kendi cininizi Kendiniz Uzaklaştırın ( Sorun Söyleyelim )
» Sıkıntı ve Sorunlarınızı Kendiniz Çözün
» bir dilber hala sözü söyleyelim?
» Hastalığınızı Kendiniz Tedavi Edin