iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek!

+2
ulvi
HoCaYaRDiM
6 posters
YazarMesaj
HoCaYaRDiM
Yeni Üye

Yeni Üye
HoCaYaRDiM

'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek! Empty
MesajKonu: ''Ne mutlu Türküm diyene'' yazıları silinecek!   'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek! Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 11:07 am

Cumhurbaşkanı'nın, 'Güzel gelişmeler olacak' açıklamasının detayları ortaya çıktı...

1-Temel şart silah bırakma
Kürt açılımı yapılmasında öncelik PKK'nın silah bırakmasına veriliyor. PKK Kongre-Gel 1 Haziran'a kadar silah bırakma kararı alırken, 1 Haziran'dan sonra bu tutumunu devam ettirip ettirmeyeceği açılımın geleceğini etkileyecek. PKK'nın tümüyle silah bırakması halinde Kürt açılımının adım adım hayata geçirileceği belirtiliyor. Açılımın hayata geçirilmesi konusunda zaman kaybedilmeyeceği de ifade ediliyor.

2-220'ye işlerlik kazandırılacak
Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, TCK'nın 220. maddesine işlerlik kazandırılmasını gündeme getirmişti. Dağdakilerin indirilmesi için aileleri ile görüşmeler yapılarak TCK'nın 220. maddesinden yararlanmaları sağlanacak.

3-Öcalan'a tecrit bitecek
Kürt açılımında birçok madde bulunuyor. PKK elebaşısı Abdullah Öcalan'a İmralı'da uygulanan tecrit kaldırılacak. Öcalan'ın yanına 5-6 mahkum gönderilerek tecrit sona erdirilecek. Avrupa Birliği tarafından hazırlanana raporlarda da Öcalan'ın tecrit edilmesi eleştiriliyordu. Adalet Bakanlığı tarafından İmralı'da yeni cezaevi inşaatına başlanmıştı.

4-Yurtdışındaki Kürtler'e vatandaşlık
Avrupa'da yaşayan ve Türk vatandaşlığından çıkartılan binlerce Kürt kökenliye yeniden Türk vatandaşlığı verilecek. Teröre bulaşmadığı ve silaha sarılmadığı tespit edilen Kürt vatandaşlara Bakanlar Kurulu kararıyla yeniden vatandaşlık verilecek.

5-Bölge vatandaşına şefkat
"Kürt Açılımı'nda Güneydoğu'daki vatandaşlara şefkatle yaklaşılması da yer alıyor. Hakkari'deki gösteriler sırasında Seyfi Turan isimli çocuğun polis tarafından dövülmesi nedeniyle Hakkari Valisi Muammer Türker'in emriyle polis anında açığa alındı. Olayın ardından 100. Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan Seyfi Turan'ı Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Yurdaer Olcan ziyaret etmişti. Polisin ve askerin bu tavırlarının bölge vatandaşlarına şefkatle yaklaşılmasının ilk adımları olduğuna dikkat çekiliyor.

6- Kürtçe engeli kalkacak
Kürtçe kullanımının önündeki engeller kaldırılacak. Kürtçe köy isimlerinin yeniden verilmesinin ardından çocuklara Kürtçe isim konulması sürprizi de gelecek. Televizyonlarda Kürtçe yayın yapılması tamamen serbest bırakılacak. Cezaevlerindeki vatandaşların telefonda Kürtçe konuşmalarının önündeki yasak da yapılacak tüzük değişikliği ile kaldırılacak. Adalet Bakanlığı tarafından hazırlanan tüzük değişikliği Başbakanlıkíta bekletiliyor. Özellikle Güneydoğu'daki bazı dağlara "Ne Mutlu Türküm Diyene" yazıları yazılırken, bu yazıların silinmesi sağlanacak. Bu yazıların büyük çoğunluğunun askeri bölgelerde yazılı olduğuna dikkat çekiliyor.
HoCaYaRDiM
Yeni Üye

Yeni Üye
HoCaYaRDiM

MesajKonu: Geri: 'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek!   'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek! Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 11:11 am

YEMİN EDİYORUM SİNİRLERİM BOZULDU HABERE DAHA NEKADAR BUNLARA YÜZ VERİLECEK BU MECLİSTEKİLERİN AĞZINI NİYE KAPATAMIYOLAR YAA BU DEVLETT BU KÜRTLERİDE PKKYIDA BÖYLE BESLEDİĞİ SÜRECE BİZİM DAHA ÇOK ASKERİMİZ ÖLÜR DAHA ÇOK TOPRAĞIMIZ GİDERR YAZIKLAR OLSUNN BU DEVLETE!!!!
HoCaYaRDiM
Yeni Üye

Yeni Üye
HoCaYaRDiM

MesajKonu: Geri: 'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek!   'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek! Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 11:16 am

AMERİKADA SADDAM BULUNDUKTAN SONRA HEMN ASILDII (Kİ ÖYLE SANIYOLAR BUDA AYRI Bİ KONU) AMA APOYU BESLİYOLAR BİDE YETMEZMİŞ GİBİ TECRİTİ KALKACAKMIŞŞ YAKINDA SERBESTTE BIRAKIRLARR YA BU ADAMIN ALDIĞI HER NEFESS ŞEHİTLERİMİZ İÇİNN Bİ IZDIRAP BU PİSLİĞİN ÇOKTAN ÖLMESİ GEREKİYODUU ÇOKTANNN ATAMM KALKTA BIRAKTIĞIN DEVLETE MİLLETE BAKKK NE MUTLU TÜRKÜM DİYENEEE TÜRK DOĞDUM TÜRK GİBİ YAŞADIM VE BİR TÜRK GİBİ ÖLÜCEMM!!!!

KAHROLSUN PKK
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: 'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek!   'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek! Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 7:54 am

Yüzde yüz doğru diyorsun devleti kimler yönetiyor kafalarımız karışıyor artık
Türk Bayrağı açanlar suçlu Türkiye'de ama başka bayrakları açmak serbest
odeseya
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek!   'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek! Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:01 pm

Dünyada türk mılletınden daha buyuk ,turk mılletınden eskı bır medenıyet yoktur ve medenıyetler tarıhınde gorulmemiştir.
Azınlıklar için dunyanın en şerefli milletinin ismini sılmekte ne demek oluyor.Fatıhın,pırı reısın,yavuzun ,selahaddınlerın torunlarının ısmını çapulcuların işine gelmıyor dıyemı sılıp atalım.Biz türküz ıyı nıyetli ,cengaver,asıl ,comert bır mılletız.En merhametlı mılletız dunyanın yardımına fark gozetmeden koşarız.O çapulcular sılahı bırakmasın ılan etsınler sözde kürdistanı görsünler dünya kaç bucak baksınlar bakalım türk her karışını nasıl savunuyor nasıl bolgeyı çapulcu sürüsünden temizliyor.Hodri meydan yapsınlarda görelim.
ATATÜRK TÜRK MİLLETİNİN ATASIDIR,BAŞBUĞUDUR
BİR TÜRK DÜNYAYA BEDELDIR
BEYENMEYEN DEFOLUR GIDER
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE,NE MUTLU TÜRK DOĞAN VE ÖLENE
odeseya
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek!   'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek! Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:12 pm

TÜRK ULUSU DUNYANIN EN ŞANLI EN ŞEREFLİ ULUSUDUR
ÇAPULCULAR BUNU ÇEKEMEZ EKMEK YEDIKLERI ÇANAĞA .... YA KALKARLAR
ATATÜRK ÖLMÜŞ OLABILIR AMA ONUN KANUNLARI VE TÜRK ÇOCUKLARI ÖLMEDI
AMERICA SAYESINDE AZIYORSUNUZ AMA YAKINDA BU KUDURMANIN MÜKAFATINI TÜRK MİLLETİNDEN ALICAKSINIZ.TÜRKE DÜŞMAN HERKEZ DÜŞMANIMIZDIR .....
DÜNYA TÜRKÜN KARŞISINDA DURAMAZ CAHIL ÇAPULCULAR BU SIZE KAPAK OLSUN.BIRDE BU
NE MUTLU TÜRK DOĞANA VE TÜRK ÖLENE
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
HERKEZ TÜRK OLMA ŞEREFİNE NAİL OLAMAZ ZIRA BU BÜYÜK BİR ŞEREFTİR.
ATATÜRK TÜRKLERİN SON ATASIDIR VE BAŞBUĞDUR............
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: 'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek!   'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek! Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 8:39 am

daha sakin yaklaşalım lütfen
kürtler kahrolsun demek hiç doğru değil.hemde hiç değil.bütün kürt vatandaşlarımızı pkk ile lütfen bir tutmayalım.
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: 'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek!   'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek! Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:32 am

Gerekli düzeltme yapılmıştır ,arkadailar PKK bir terör örgütüdür evet lanet okumak lazım ama bunu köklü bir ırka demek yanlış olur biz PKK adı ile kürt ismini kullanan şerefsizlere lanet okuyoruz ama KÜRT denen topluma bu gibi yakıştırmalar yapmamalıyız yani Kürt = PKK demek olmaz ama PKK denen şerefsizi elbette sonuna kadar kınıyoruz lanetliyoruz ,lütfen daha dikkatli yazalım selamla
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: 'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek!   'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek! Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:39 am

Bakın bizlerin en Büyük ve Tek Lideri Peygamber Efendimiz 'dir. Tabiki Peygamber Efendimiz 'in Liderliği 'nin Dışına taşmamak şartıyla milliyetçi olabiliriz ama bu milliyetçilik asla kafatası milliyetçiliği değildir

Bu milliyetçilik şanıyla şerefiyle Allah 'ına , Peygamber 'ine Hizmet Etmiş, Köle Olmuş Müslüman Türk Miliyetçiliğidir ve kökünde ayrım taşımaz , birlik ve beraberlik taşır.

Onun için bizlerin davaları topluluk ve cemaatleri kapsamaz sadece yanlış yapanlara gerçeği gösterme, islah etme ve gerekirse karşı koymayı kapsar

Kürtler bizlerin düşmanları değil parçasıdır ve onlarda Türktür

Aynı macarların, kıpçakların kumanların Türk Olduğu gibi

Öfkelerimiz lütfen kürt kardeşleriimize değil sadece ve sadece ayrımı ve bölücülüğü silahlı mücadeleye çevirmiş ve akrdeş kanı dökülmesi için seferber olan kürt, Türk herkese öğretme ve islah anlamazlarsa öfke şeklinde olmalıdır

Ve lütfen burası bir Ehli Sünnet Sitesidir

Bu sitenin içerisinde ırk ayrımına ve ırklar arası düşmanlığa yer yoktur

Benim en yakın koruyucum zalim kardeşim bir Kürttür ve Türk Miliyetçisidir

Ve ben sırtımı ona döner ona güvenirim

Bizler ayrım ve düşmanlık değil birlik ve beraberlik istiyoruz
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: 'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek!   'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek! Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:54 am

ulvi demiş ki:
Bakın bizlerin en Büyük ve Tek Lideri Peygamber Efendimiz 'dir. Tabiki Peygamber Efendimiz 'in Liderliği 'nin Dışına taşmamak şartıyla milliyetçi olabiliriz ama bu milliyetçilik asla kafatası milliyetçiliği değildir

Bu milliyetçilik şanıyla şerefiyle Allah 'ına , Peygamber 'ine Hizmet Etmiş, Köle Olmuş Müslüman Türk Miliyetçiliğidir ve kökünde ayrım taşımaz , birlik ve beraberlik taşır.

Onun için bizlerin davaları topluluk ve cemaatleri kapsamaz sadece yanlış yapanlara gerçeği gösterme, islah etme ve gerekirse karşı koymayı kapsar

Kürtler bizlerin düşmanları değil parçasıdır ve onlarda Türktür

Aynı macarların, kıpçakların kumanların Türk Olduğu gibi

Öfkelerimiz lütfen kürt kardeşleriimize değil sadece ve sadece ayrımı ve bölücülüğü silahlı mücadeleye çevirmiş ve akrdeş kanı dökülmesi için seferber olan kürt, Türk herkese öğretme ve islah anlamazlarsa öfke şeklinde olmalıdır

Ve lütfen burası bir Ehli Sünnet Sitesidir

Bu sitenin içerisinde ırk ayrımına ve ırklar arası düşmanlığa yer yoktur

Benim en yakın koruyucum zalim kardeşim bir Kürttür ve Türk Miliyetçisidir

Ve ben sırtımı ona döner ona güvenirim

Bizler ayrım ve düşmanlık değil birlik ve beraberlik istiyoruz

Eline emeğine sağlık abim olay budur işte ne güzel açıklamışsın umarım anlaşılmıştır olayın özü ulvi abimin yazdığıdır.

arkadaşlarda buna eşlik eder umarım ayrımcılık aciz ve barbar toplumlarda vardır bynokta EHLİ SÜNNET VE İSLAMİ ,GİZLİ İLİMLER VE YARDIMLAŞMA sitesidir, Siyaset burada yoktur varsa bile edep ve saygı içinde konuşulur ,aşırı bir tepki olmaz ,burada ayrımcılık ve fitneye yer yoktur Allahın izni ile, burada insana uzanan kocaman bir yardım eli vardır selamla
prof
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek!   'Ne mutlu Türküm diyene' yazıları silinecek! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 12:19 pm

hak razı olsun ulvi kardeşm rahmani yol innemel mü,minune ihvetun mü,minler ancak kardeştirler soy sop değil iş takvada biter

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah Dostlarının Şiirleri ve Yazıları
» Bu Evde Mutlu Bir Aile Var
» Mutlu Yaşam Kılavuzu
» Ne Mutlu Gözü Yaşlı Olanlara !!!
» Annesini Mutlu Etmesini Bilen Çocuk..