iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah

+6
loyal
nursima
haydarı kerrar
Rayiha arşınca
mavilim
gül-as
10 posters
YazarMesaj
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Empty
MesajKonu: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 12:55 pm

sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_flower bismillahirrahmanirrahim
innallahe hüverrezzaku zül kuvvetil metin...

hep sıkıntılarımızı,dertlerimizi paylaşıyoruz. güzellikleri de beraber yaşamak gerektiğini düşünüyorum.(.izinsiz isimlerini kullandığım için mavilim ve nursima dan özür dilerim)
nursima ve mavilim eş adaylarıyla görüşme halindeler..inşaallah hayırla sonuçlannır..dualarınızı eksik etmeyin onlardan...
ben de bir süre önce ciddi bir rızk darlığıyla boğuşuyordum..işlerim biraz kötü gidiyordu..alacaklarımı alamamış borçlarımı ödeyememiştim..alacaklarımı hala alamadım ama rabbim ummadığımız yerden rızıklandırdı..ve rahatlattı...
eş kısmet konularına hiç girmiyorum..maşallah aday enflasyonu var.. seç beğen al durumundayım.sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_smile).rabbim hayırlı ve güzel olanı nasip etsin inşaallah..

haydarı kerrar hocam ,ulvi hocam;;!! sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Herz sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Herz sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Herz
sürekli kafanızı şişirdik...ama sizlerin dualarına da her daim ihtiyacımız var..lütfen hakkınızı helal edin..

sanal alemde olduğu halde gönül birliğiyle uzaktan da olsa muhabbetin en derinlerini yaşadığımız arkadaşlarımız kardeşlerimiz sizler de hakkınızı helal edin..
işte böyle sitenin kızlarının kısmeti açıldı inşaallah sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_sunny .rabbim hayırla sonuçlandırsın..hep beraber düğün yapcezz gari..tabi önce rayiha yı evlendirelim sonra da bize sıra gelir inş.

nazar etme ne olur..muhabbete(bynokta.com'a) gel senin de olur:))
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Empty
MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 1:00 pm

gülascım Smile
canlarım ben 14 şubatı bekliyorum inşallah hayırlısıyla olur
naklen düğün yapıcam burdann:)
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 1:05 pm

çok sevindim canım hepinizin adina Smile ama önce bi rayihayı evlendirelim demişsin gülascım bak mavilim ne diyo bellimi olur :)hepinizin güzel haberlirini bekliyoruz inş
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 1:08 pm

Rabbim hepinizin bahtını güzel kılsın sizi aile kurma ve onu yaşatma noktasında mahcup etmesin güzellikler versin inşallah.vesselam
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 1:12 pm

aminn hocam allah biliyor ya kalbimi sizleri gerçekten çok seviyorum..
rayiha ilk önce urfa da halay çekecez,adana da çiftetelli..sonra da alanya da zeybeklerle biraz dinlenip gölcük te horon teperiz.yok öyle naklen yayın ...
nursima
Normal Üye

Normal Üye
nursima

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 12:33 pm

işte böyle sitenin kızlarının kısmeti açıldı inşaallah sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_sunny .rabbim hayırla sonuçlandırsın..hep beraber düğün yapcezz gari..tabi önce rayiha yı evlendirelim sonra da bize sıra gelir inş.

canım hakkım helal olsun ama ciddi bişey yok çok olumluda değil inşallah rabbim hayırlısını nasip eder.benim psikolojim bozuk nolurr dualarınızı eksik etmeyin duaya çok ihtiyacım var.
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 12:43 pm

allah yardımcımız olun hepımızın hakkımızda hayırlısını versın
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 11:57 pm

Maşaallah, Allah Hayırlı Yuvalar ve Ahiret'i Güzel bu dünyası güzel evlatlar Nasip Eder İnşaallah hepinize.

Maşaallah, Maşaallah, Maşaallah

Rab'bim nazarlardan korusun ve saklasın. İnşaallah
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 12:25 am

RABBİM HAYIRLARA ERDİRSİN ÇOK SEVİNDİM KARDEŞLERİM
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 1:46 am

ayyy canım benim çook ama çook sevindim...

Allahın izniyle artık geçmişte kalmış sıkıntını anlıyorum, ne kabus dolu günlerdi değilmi... ama sevıncın tadını bilmediğim için şimdiki duygularını anlıyamıyorum sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_sad

İnsaallah bende sevincimi siz değerli dostlarımla burada paylaşırım, darısı başıma sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_smile
Neml
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 1:05 pm

inş..hakkınızda hayırlısı olsun..
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 1:08 pm

mavilimden sevindirici güzel haberi aldık Smile allah mutluluğunu daim etsin inş.
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 1:09 pm

benim allahıma şükürler olsun nişanım oldu..geçen cumartesi rabbim herkese gönlüne göre versin.herkesi çok mutlu etsin:)
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 1:13 pm

mavilim demiş ki:
benim allahıma şükürler olsun nişanım oldu..geçen cumartesi rabbim herkese gönlüne göre versin.herkesi çok mutlu etsin:)

amin cnm...hani düğün nışan burda olacaktıSmile
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 1:15 pm

Smile allaha hayırla tamamına erdirsin inş..
,neyse artık düğününe davet eder..Smile
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 1:21 pm

:)tabi artık düğüne davet eder inşSmile
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 1:32 pm

elbette düğünüme davet edeceğim ama gelmezseniz bozuşuruz ona göre:)
rayihacım senin güzel haberlerinide bekliyoruz artık:)
nursima
Normal Üye

Normal Üye
nursima

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 1:38 pm

mavilim demiş ki:

hayırlı olsun canım rabbim herşeyin en güzelini versin.benim herzamanki gibi olumsuz sonuçlandı.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 1:51 pm

Mutluluklariniz daim olsun Insaallah. Masaallah
nursima hayırlısı canım uzuldum
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah   sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 1:56 pm

mavilim demiş ki:
elbette düğünüme davet edeceğim ama gelmezseniz bozuşuruz ona göre:)
rayihacım senin güzel haberlerinide bekliyoruz artık:)

:)inş canm saol

sitemiz üyelerinden güzel haberler:)) maşaallah barekallah la kuvvete illa billah
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MaşaALLAH,SubhaneALLAH, BarekALLAH kıskananlar çatlasın:)
» Maşaallah Araplarda Ne Güzel Oluyolar ya........
» ULVİ ABİ ALLAH C.C SENDEN RAZI OLSUN NE GÜZEL KARDEŞ NE GÜZEL MÜMİNSİN:)
» İlla Edeb Ya Hu!
» En güzel güne en güzel alyanslar :)