iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Büyü Belirtileri

2 posters
YazarMesaj
jupiter
Aktif Üye
Aktif Üye
jupiter

Büyü Belirtileri Empty
MesajKonu: Büyü Belirtileri   Büyü Belirtileri Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 7:14 pm

• Ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz, Vesvese halleri... Mesela; bazıları evden dışarı çıkıp içeri girse elbisesinin hatta tüm bedenlerinin kirlendiği hissine kapılarak elbiselerini değiştirirler ve banyo yaparlar... Bazılarının derdi problemi de su ile; devamlı banyo yapmak isterler saatlerce banyoda kalırlar, saatlerce ellerini yıkarlar.
• Kendinizi tanıyamaz durumda olmanız,
• Gece artarak devam eden sıçrayarak uyanmalar, Uyku esnasında korkma, bağırarak uyanma,
• Korkunç rüyalar görmeye başlamanız,
• Rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları görmeniz,
• Uykuda yükseklerden atılma-düşme-uçma (sık sık olanlar)
• Uyku esnasında dişleri gıcırdatmak..
• Uyku esnasında terlemek (oda sıcaklığı yada giydiği şeylerle alakalı olmayan hallerde)
• Boğuluyormuş gibi olmak (boğazını sıkıyorlarmış hissi)
• Kalp ya da midenizde ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz
• Aşırı yorgunluk,
• Ensenizde ağrılar,
• Kasıklarda ağrı yada şişkinlik..
• Saçlarınızda elektriklenmeler olması,
• Gözlerdeki ağrılar,
• Gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak,
• Hastada hep bir tedirginlik, uyuşukluk, tembellik
• Takip ediliyormuş hissi
• Yalnızlıktan korkma ve tedirgin olma.. (bazıları da tam tersine yalnızlığı sever ve odalarına kapanırlar, kalabalıklardan hoşlanmazlar)
• Sabahları uyanınca ellerde kollarda (genelde sol kolda) uyuşma
• Akşam yatağına yattığında uyuyamama sağa sola dönüp durma, sabaha karşı uykuya dalma, sabahları da uyanıp kalkamama hali..• Ayak tabanlarınızın yanma halleri başlıca belirtilerdir.

Bazı insanlarda, aşırı etkilenme ve geç müdahale sonucu sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, bu belirtileri önemsemek gereklidir. Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür.

Büyülerin etkileri insanların burçlarına göre de değişkenlik gösterebilir. Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü konusunda daha hassastır

Bu gibi belirtiler, birçok psikolojik hastalıklarda görülebilir özelliklerdir. Cindarlar ve kendilerini medyum ya da kahin olarak tanıtan bu insanların çoğu şarlatandır ve sizdeki psikolojik rahatsızlıkları "sizde büyü var" palavrasıyla sizi aldatmak ve istismar etmek için kullanmaktadırlar. Bu insanlar, dikkat ederseniz az çok insan psikolojisi okumuştur. Bu yüzden bu makaleyi GÜVENİLİR OLARAK GÖRMEMENİZİ şiddetle tavsiye diyorum.
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

Büyü Belirtileri Empty
MesajKonu: Geri: Büyü Belirtileri   Büyü Belirtileri Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 12:32 pm

Ne yazık ki medyum denen o şarlatanlar karınca gibi her tarafı sarmış durumdalar bende o insanların ağına düştüm...cahillik,bilinçsizlik ve sizi yönlendirecek doğru insanların olmaması çevrenizde bulunduğunuz kötü ruh haliyle bu şarlatanların ağına düşmenize yardımcı oluyor...ama insanın aklı var düşünmesi gerekir değil mi ;işte o ana hiçbirşey düşünemiyorsunuz sadece bulunduğunuz durumdan kurtulmayı istiyorsunuz,birde insanlara güveniniz varsa herkesi kendiniz gibi zannediyorsanız daha da çok zarar görüyorsunuz...ben bu dolandırıcılar yüzünden insanlara olan güvenimi kaybetmiştim çok şükür ki Rabbim beni bu formla Ulvi hocamla karşılaştırdıda gerçekten sadece insanlığı ile bile kendisine hayran bırakan ve sadece Allah rızası için yardım eden biri diğreleri ise paranın kölesi olan mahlukatlar,birde utanmadan Ulvi hocama Haydar hocama sataşırlar bu pisliklerden bazıları ipliklerini pazara çıkardıkları için sürekli çamur atmaya çalışırlar...ama kim ne yaparsa yapsın benim onlara olan sevgim artarak devam ediyor...
Kimse inanmasın ben medyumum diyenlere tek dertleri para üstelik sizi dahada kötü hale getiriyorlar bişe bildikleri yok çünkü hemde hiç bişe.....

Büyü Belirtileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Milletlere, Kavimlere, Toluluklara, Nesillere Yapılan En Tehlikeli Büyü : Sonsuz Büyü
» Gebelik Belirtileri
» 6 Ciddi Hastalık Ve Belirtileri
» Büyü Nedir?
» Büyü Çeşitleri