iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın )

+4
haydarı kerrar
caglam2001
hüzün
Semihbaba4125
8 posters
YazarMesaj
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın ) Empty
MesajKonu: Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın )   Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın ) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 9:34 pm

Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok TesirliMmutlaka Bakın )

kuvvetli aşk muhabbet duası

(Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni)
Bu Duayı abdest alıp 2rekat Allah rızası İçin 2 rekat peygamber efendimiz için
(DERKEN ONA HEDİYE YANİ HERŞEY ALLAH RIZASI İÇİN DİE NİYET EDİLİR) 2 rekatda dileğimiz için( HERŞEY ALLAH RIZASI İÇİN DİE NİYET EDİLİR SAKIN İSTEDİĞİM İÇİN NİYET ETMEYİN SADECE DUA ) namaz kılıp 21 gün boyunca günde 1 kere okuyun çok tesirlidir
Allahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum*Allahula ilahe illa Huvel aliyul Hakim.
Allahu la ilahe illa huves Semiul Alim*Allahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim
Allahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad*Allahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid.
Allahu la İlahe illa Huve Raufur Rahim*Allahu la ilahe illa Huvel Aziz’ur Rahim.
Allahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu*Allahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu.
Allahu la ilahe illa Huvel Fetta’ul Alim*Allah’u la ilahe illa Huvel Aziz’ul Alim.
Allahu la illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan*Allahu la ilahe illa Huvel Adir’ul Kahiru.
Alahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim*Allahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş’il Azim.
Allahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs*Allahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin.
Allahu la ilahe illa Huvel Bais’ul Varis*Allahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna.
Huvel Hayy’u la ilahe illa Huve Fadi’u MuhlisineLehuddiyn* Subhane birahmetike ya erhammerrahimin.Velhamdu-lillahi Rabbil alemin.

En son semihbaba4125 tarafından Paz Mayıs 16, 2010 12:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
hüzün
Yeni Üye

Yeni Üye
hüzün

MesajKonu: Geri: Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın )   Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın ) Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 9:49 pm

namazlar ilk güne mi mahsus yoksa 21 gün boyunca mı acaba
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın )   Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın ) Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 12:02 am

slm 21 gün boyunca namazli selavatli abdestli yapcaksinn canim bir kereline masuz olmaz ne okursan okuu hep namazli yapmani tavsiye ederim ilk önce allah rizasini yappp tskk
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın )   Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın ) Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 1:29 pm

[quote="semihbaba4125"]Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok TesirliMmutlaka Bakın )

Bu Duayı abdest alıp 2rekat Allah rızası İçin 2rekatpeygamber efendimiz için 2 rekatda dileğimiz için namaz .[/quote

kardeşim emeğine sağlık öncelikle. bir hatırlatmada bulunacağım buraya kardeşimiz peygamber efendimiz için ve dilediğimiz için ifadesi kullanmış yanlış anlaşılmamaya mahal vermemek için uyarıyorum namaz arkadaşlar Allah rızası dışında hiç kimse için kılınmaz lakin kişi Allah rızası için 2 rekat namaz kılar sevabını peygamber efendimizin pak temiz ruhuna hediye edebilir zanedersem burda anlatılmak istenen budur onun için bu namazı kılacak olanların niyetleri Allahım senin rızan için namaz kılmaya olacak ve kıldığı namzın sevabını dilerse peygamberimize s.a.v veya dilediğin kişi derken yukarda istediğin kişinin ruhuna sevabı hediye edersin. bu şekilde olursa bu namaz caizdir. öbür türlü niyet ederken kim olursa olsun Allah c.c rızası dışında yapılacak niyetler batıldır namazda batıldır dinen.vesselam
özlem
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın )   Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın ) Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 1:32 pm

çok ilginç yani biz bunu yapınca sevdiğimiz dönüyormu böyle şeyleri duydum ama büyü olmaz mı bu iradesi dışında ona bişey yaptırmış olmuyor muyuz allah korusun vebali büyük değil mi yanlış anlamayın beni bilmediğim için soruyorum amacı meleştirmek değil
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın )   Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın ) Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 1:35 pm

kimse benide yalnış anlamasın haydar abim affına sığınarak yazıyorum en güzeli hayırlısını istemek...herşeyin hayırlısını istedim ve ozaman çok mutlu oldum.yinede rabbim herkesin gönlüne göre versin.umarım bu uygulamayıda yapanların duaları kabul olur.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın )   Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın ) Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 9:43 pm

Kendine gel, yepyeni bir söz söyle de dünya yenilensin! Sözün öylesine
bir söz olmalı ki dünyanında sınırını aşmalı. Sınır nedir, ölçü ne?
Bilmemeli!"...Rumi...

Kardeş duadan ayrılma kabul olunmuş olunmamış bunla işin yok senin
...Rumi..
Heja
Normal Üye

Normal Üye
Heja

MesajKonu: Geri: Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın )   Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın ) Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 11:03 am

[quote="haydarı kerrar"]
semihbaba4125 demiş ki:
Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok TesirliMmutlaka Bakın )

Bu Duayı abdest alıp 2rekat Allah rızası İçin 2rekatpeygamber efendimiz için 2 rekatda dileğimiz için namaz .[/quote

kardeşim emeğine sağlık öncelikle. bir hatırlatmada bulunacağım buraya kardeşimiz peygamber efendimiz için ve dilediğimiz için ifadesi kullanmış yanlış anlaşılmamaya mahal vermemek için uyarıyorum namaz arkadaşlar Allah rızası dışında hiç kimse için kılınmaz lakin kişi Allah rızası için 2 rekat namaz kılar sevabını peygamber efendimizin pak temiz ruhuna hediye edebilir zanedersem burda anlatılmak istenen budur onun için bu namazı kılacak olanların niyetleri Allahım senin rızan için namaz kılmaya olacak ve kıldığı namzın sevabını dilerse peygamberimize s.a.v veya dilediğin kişi derken yukarda istediğin kişinin ruhuna sevabı hediye edersin. bu şekilde olursa bu namaz caizdir. öbür türlü niyet ederken kim olursa olsun Allah c.c rızası dışında yapılacak niyetler batıldır namazda batıldır dinen.vesselam

güncel
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

MesajKonu: Geri: Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın )   Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 7:31 am

Ben de çok takılmıştım peygamber efendimiz için 2 rekat namaz deyince,açıklama için teşekkürler hocam;bunu keşke düzeltebilsek,ben aşağıyı okumadan kıldım ,şüphede kalmıştım zaten.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın )   Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın ) Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 5:52 pm

Şeyhül Ekber Evliyatul Kebir Alimil Kebir Sultanlar Sultanı Pir Muhyiddini Arabi Hazretleri

Muhyiddini Arabi Ks. Hazretleri Evliyalığı ve Alimliği İspatlı Çok Büyük Bir Hazrettir......

Muhyiddini Arabi Hazretleri 'nin Gücü, Kuvvet ve Tasarrufu bu yüzyılda ve Her Yüzyılda Geçerlirdir

Her Yüzyılın Işıklarından Ve Yıldızlarından Olan Nadide İnsanlardandır

Allah Işığından Mahrum Etmesin

Muhyiddini Arabi Hazretleri 'nin Sadece bu Yüzyıldaki Kerametlerini Yazmaya Benim Gücüm Ve Vaktim yetmez

Allah Onun Gibi Olmak Nasip Eylesin Amin

Eğer bu dünyada Mutlu Olmak ve İşlerinde Akıbeti Hayra Nail Olmak istiyorsan

Sadece ve sadece Muhyiddini Arabi Hazretlerini Canı Gönülden, Karşılıksız Sev Ve Muhyiddini Arabi Hazretlerini Heryerde Öv

İnanki Hayatın Çok değişecektir, tarafımdan Mücerebbtir Şükürler Olsun, Anlatırsam Hayranlıktan Ağzınız Açık Kalır

Demin Muhyiddini Arabi Hazretlerini Överken Olan Bir Hadiseyi Anlatayım ( diğer Başlıktaki Övgümden Bahsediyorum )

Senle davalıyız canını yok yakacağız diyen insanlar bana telefon açıp kardeşiz ömrün boyunca yanındayız dediler

Ben bile Hala İnanmakta Zorluk Çekiyorum

Allah Şefaatinden Mahrum Etmesin, İyiki Varsın Ya Hazret Saygıyla Önünde Diz Çöker, O Güzel Ellerinden Öperim

Maşaallah, Maşaallah, Maşaallah

Kuvvetli Aşk Muhabbet Duası !! ( Çok Tesirli mutlaka Bakın )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok Kuvvetli Muhabbet (Denenmiş)
» Tesiri İnanilmaz Güçlü Muhabbet Duası
» Esmalar ve Tesirli bir hacet duası
» ya vedud uzun uzun anlatılabilir ama..MUTLAKA BAKIN
» muhabbet duası arıyorum