iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

transformal nefes

YazarMesaj
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

transformal nefes Empty
MesajKonu: transformal nefes   transformal nefes Icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 2:28 pm

doğduğumuz zaman açık olan nefesimiz yaşadığımız olumsuzluklar şoklar üzüntülr hatta ani sevinçlerle zaman içinde kapanır.bunun sonucunda yeteri kadar oksijen alamayız nefesimiz karın bölgesimize inemez.bilinçaltımız ne kadar olumlu düşünürsek yada bunu yaptığımızı zannetsek de bir türlü temizlenemez.çekim yasası bize işlemez yada neden ters yönde işliyor diye düşünürüz.nefesimiz aldığımız seanslarla açılıyor.ben bizzat denedim.hemen olmasa da biriki ay içinde etkilerini görüyor insan.

1-4 Nefes Tekniği : Son derece güçlü bir tekniktir.Bu nefesle bu teknikte 1 sayana kadar tam bir nefes alır ve 4 sayana kadar nefesinizi tamamen verirsiniz.Bir defada tam bir nefes almak çok fazla çaba ve ağızdan soluma gerektrir.Bu yüzden başınız dönebilir.
4-4 Nefes tekniği : En kolay tekniklerdendir.4 e sayana kadar nefes alırken ayaklarınızdan başınızın üstüne kadar tam bir süpürme(süpürme yerin çekirdeğinden vücudumuza aldığımız enerjidir) Tamamen odaklanın.
2-6 Nefes Nefes tekniği : bu teknik enerjiyi artıran çok güçlü bir tekniktir.2 sayana kadar nefes alır 6 sayana kadar nefes verirsiniz.her sayma yaklaşık 1 saniyedir.bu teknik ve diğer tekniklerde nefes tutulmaz 6 sayana kadar nefes verme pürüzsüz ve dengelidir.

Arkadaşlar bu teknikler kuantum dokunuşla şifa vermek için bio enerji uzmanlarının ve öğrencilerinin kullandığı tekniklerdir.

Bende bio enerji çalışmalarımda bu teknikleri kullanıyorum.Ve çokta işe yarıyor.Kolaylıkla öğreniliyor.Ha neler yapabildiğimi merak ediyorsanız henüz omurgadaki kemikleri eritip yeniden hizalayacak kdr ilerlemedim ama 10 dk lık seanslarla 4 gün diz ağrısından uyuyamamış annanemin ağrılarını geçrip rahatça uyutabiliyorum.

Kaynak :Richard Gordon
http://www.bynokta.com

transformal nefes
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nefes alamıyorum HOCAM.....
» Otonom Sinir Sisteminin Nefes Sistemi Ve Burnumuzla İlişkisi