iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Öyle Birini Sevin Ki...

4 posters
YazarMesaj
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

Öyle Birini Sevin Ki... Empty
MesajKonu: Öyle Birini Sevin Ki...   Öyle Birini Sevin Ki... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 12:47 pm

Öyle birini sevin ki, "Çünkü" süz, olsun. Yağmurda gökkuşağınız, baharda sevdanız, yokluğunda varlığınız, gözyaşınızda inciniz olsun.

Öyle birine tutulun ki, aramak için uzaklara gitmeyeceğiniz kadar sizin olsun.
Ne zaman aşktan, yana söz duyarsınız kalbiniz çıldırmışçasına onun için gümbürdesin.
Gün onunla başlasın.
Gözleriniz uykudan uyandığında aklınıza ilk gelen, "Sevgilim, Canım" derken; yediverenler, onun kokusunu sunsun benliğinize.
Gün yine onunla bitsin, uyurken ve de "Seni seviyorum" derken o olsun.

Ne zaman aşktan, yana söz duyarsınız kalbiniz çıldırmışçasına onun için gümbürdesin.
Onun estirdiği karayel samyeline, karanlıklar aydınlığa dönüşsün. O varken "Ümitsizlik" pılını pırtısını toplayıp gitsin.
Onunla zorluklar kolay olsun. Ve de o varsa her şey var olsun.

Öyle birine yürekten sarılın ki, aranızdan rüzgar dahi geçemesin, kıyametin ayak seslerini duysanız bile o varsa yanınızda umurunuzda olmasın..

Öyle birinin olun ki, o kalbinizden çıkarsa şayet ruhunuz bedeninizden sökülecekmiş çesine olsun.
"Seni seviyorum" diyemediğiniz zamanda gözleriniz, ciğeriniz, ruhunuz sevginizi söyleyip dursun.

Öyle birine bağlanın ki, yüreğinizin adımları onun adına yürüsün.
İçinizden geçen şarkı o olsun ve de.... 'İçimden geçen şarkı gittiğinde ne yaparım ben! " diyebilirsiniz.

Öyle birine gönül verin ki, gönlünüz onun ardından koşsun, önünde hiçbir mani olmasın..

Öyle birine Aşık olun ki, şiirinizin ilhamı, duanızın kaynağı "Seviyor sevmiyor lara" gerek kalmasın onun da sizi sevdiği biri olsun.

Öyle birine vurulun ki, "Ben seni fakatsız, nedensiz, çünküsüz seviyorum." Bakma sen şimdiki zaman eki kullandığıma.
En geniş zaman olan sonsuz geniş zamanla diyorum ki "Seni seviyorum". Adının geçmediği sözü dinlemiyorum.....
Seni ölesiye ve öylesine çok seviyorum ki, birbirimizi bağlayan ipler görülmeyecek.
Canımı da, yolumu da, gönlümü de yoluna döşedim.
Bittiğim gün kalbimden çıktığın gündür.
Canım benim, ben senin bana zor gelen taraflarını da seviyorum, her şeyinle;
Bilmediğim, bilsem ürkeceğim, anlamadığım, anlayamayacağım yanlarınla seviyorum.
Seni ismin ne "de" haliyle ne de "e" haliyle seviyorum.
Seni yalın halinle seviyorum.
Ben seni sevdiğim yerdeyim, her yerdeyim haykırabilirsiniz.

İŞTE BÖYLE BİRİNİ SEVİN Wink
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Öyle Birini Sevin Ki...   Öyle Birini Sevin Ki... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 1:37 pm

Öyle birini sevin ki, "Çünkü" süz, olsun. Yağmurda gökkuşağınız, baharda sevdanız, yokluğunda varlığınız, gözyaşınızda inciniz olsun.

Gün onunla başlasın.

Gözleriniz uykudan uyandığında aklınıza ilk gelen, "Sevgilim, Canım" derken; yediverenler, onun kokusunu sunsun benliğinize.

Gün yine onunla bitsin, uyurken ve de "Seni seviyorum" derken o olsun. Öyle birine tutulun ki, aramak için uzaklara gitmeyeceğiniz kadar sizin olsun. Ne zaman aşktan, yana söz duyarsınız kalbiniz çıldırmışçasına onun için gümbürdesin.
Onun estirdiği karayel samyeline, karanlıklar aydınlığa dönüşsün. O varken "Ümitsizlik" pılını pırtısını toplayıp gitsin.

Onunla zorluklar kolay olsun. Ve de o varsa her şey var olsun. Öyle birine yürekten sarılın ki, aranızdan rüzgar dahi geçemesin, kıyametin ayak seslerini duysanız bile o varsa yanınızda umurunuzda olmasın..

Öyle birinin olun ki, o kalbinizden çıkarsa şayet ruhunuz bedeninizden sökülecekmiş çesine olsun.
"Seni seviyorum" diyemediğiniz zamanda gözleriniz, ciğeriniz, ruhunuz sevginizi söyleyip dursun.

Öyle birine bağlanın ki, yüreğinizin adımları onun adına yürüsün.
İçinizden geçen şarkı o olsun ve de.... 'İçimden geçen şarkı gittiğinde ne yaparım ben! " diyebilirsiniz.Öyle birine gönül verin ki, gönlünüz onun ardından koşsun, önünde hiçbir mani olmasın..

Öyle birine Aşık olun ki, şiirinizin ilhamı, duanızın kaynağı "Seviyor sevmiyor lara" gerek kalmasın onun da sizi sevdiği biri olsun.

Öyle birine vurulun ki, "Ben seni fakatsız, nedensiz, çünküsüz seviyorum." Bakma sen şimdiki zaman eki kullandığıma.
En geniş zaman olan sonsuz geniş zamanla diyorum ki "Seni seviyorum". Adının geçmediği sözü dinlemiyorum.....

Seni ölesiye ve öylesine çok seviyorum ki, birbirimizi bağlayan ipler görülmeyecek.

Canımı da, yolumu da, gönlümü de yoluna döşedim.
Bittiğim gün kalbimden çıktığın gündür.

Canım benim, ben senin bana zor gelen taraflarını da seviyorum, her şeyinle;
Bilmediğim, bilsem ürkeceğim, anlamadığım, anlayamayacağım yanlarınla seviyorum.
Seni ismin ne "de" haliyle ne de "e" haliyle seviyorum.
Seni yalın halinle seviyorum.
Ben seni sevdiğim yerdeyim, her yerdeyim haykırabilirsiniz.

paylaşım için tşkr cnm.harikaydı.....

En son Rayiha tarafından Çarş. Mart 24, 2010 8:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: Öyle Birini Sevin Ki...   Öyle Birini Sevin Ki... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 1:42 pm

ne demek rayihacım ben teşekkür ederim.
LoLâ
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Öyle Birini Sevin Ki...   Öyle Birini Sevin Ki... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 11:29 pm

SmileSmileSmile

Çok güzelll, tşkler
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Öyle Birini Sevin Ki...   Öyle Birini Sevin Ki... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 11:51 pm

LoLâ demiş ki:

SmileSmileSmile

Çok güzelll, tşkler

ama LoLa, bilemiyoruz kı bizi sevip sevmedıgını.... Sad Sad Sad
LoLâ
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Öyle Birini Sevin Ki...   Öyle Birini Sevin Ki... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 11:53 pm

Canım ya nasıl bilemiyorsun az çok anlaşılır illa ki
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Öyle Birini Sevin Ki...   Öyle Birini Sevin Ki... Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 3:45 am

O kadar harika ötesiki Mavilim sana teşekkür etmeyi unuttum, ellerine sağlık… bilmiyorum sen mı yazdın yüreğine sağlık…

Gözümün değdiği her yerdesin.. uzaya da gitsem nafile No … senden kurtulmam için kendımden kurtulmak gerek…
Sad Sad Sad
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Öyle Birini Sevin Ki...   Öyle Birini Sevin Ki... Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 3:54 am

LoLâ demiş ki:
Canım ya nasıl bilemiyorsun az çok anlaşılır illa ki

"az çok" lar, tahminler bana kafi gelmiyor LoLa!!! Mad Mad Mad

Kocaman deliller,itiraflar istiyorum!!! Yandığım gibi yandığını görmek istiyorum... ama kıyamam yanmasın yıne de , ben düştüm bu ateşe, O, bu ateşin tadını hiç bilmesin!!!! Ruhu kanamasın, hasretten ruhunu tırmalamak gelmesin içinden, eğer onsuz geçecekse her doğan güneşe güne düşman gözüyle bakmasın!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: Öyle Birini Sevin Ki...   Öyle Birini Sevin Ki... Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 10:16 am

birinin sevgisini mutlaka anlarsınız,öyle çok büyük şeylere gerek yok,çok küçük detaylar dan bile anlayabilirsiniz,seven insan herdaim belli eder kendini,Smile
bende öle birini sevicem işte flower

Öyle Birini Sevin Ki...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eğer Birini Seviyorsanız...:)
» Yanındaki Birini Uzaklaştırmak için
» Öyle çaresizim ki Rabbim!
» Öyle Bir Gözyaşı Ver Ki Rabbim,,
» Aşk..Öyle istemek Ki..Kavuşmak Mecbur Kalsın ...