iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

63 gün 21 fatiha mucizesi

YazarMesaj
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

63 gün 21 fatiha mucizesi Empty
MesajKonu: 63 gün 21 fatiha mucizesi   63 gün 21 fatiha mucizesi Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 7:29 pm

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar yaklaşık 6 sene kadar once maddi olarak o kadar boguldumki anlatamam kredı kartlarım maasımdan aldıgım avanslar dusununku odemelerımden sonra sadece yol parası kalıyordu bana
allahtan mucıze ıstıoyerek hergun 21 fatıhayı okudum tam 63 gun boyunca abdeste gerek yok aklımızdan okudugumuz ıcın. duam bıttıgı hafta bana borclarımı kapatacak kadar bır yerden para hıbe edıldı bu hırsızlık ahlaksızlık falanla degıl gerı odenmemek uzere bır paraydı. allahıma bın sukurler olsun. o zamankı sıkıntılarımı asmıstım. yalnızca dua ıle bır dıpnot yazayım duanız sıze hayırlı gelecek ıse sız 63 gunu tamamlayabılıyorsunuz eger nıyetınız sıze yaramayacaksa hayırlı degıl ıse duanız bıtmıyor. unutuyırsunuz. mesela bır gunu atladınız ertesı gunu 2 gunluk okuyabılıyorsunuz ama dedıgım gıbı hayırlı degıl ıse nıyetınız gunlerce unutuyor ve kesınlıkle bır donem hatırlamıyorsunuz. defalarca denedım bir kac nıyetım ıcın malesef tamamlayamadım.
http://www.bynokta.com

63 gün 21 fatiha mucizesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 7sayısının mucizesi...
» Kur'an-ı Kerim'in mucizesi belgelendi
»  "Üzüm çekirdeği" mucizesi
» kuranı kerim mucizesi
» 4444 mucizesi denenmiştim:)