iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip

2 posters
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip Empty
MesajKonu: Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip   Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:26 pm

Hafıza ve unutkanlığı olanlar yasin suresini gül suyu ve zağferanla bir tasa veya kağıda 7 adet yazar ve tasın suyunu 7 gün içerse biiznillah hafızası kuvvetlenir.Allahu alem bissevab
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip   Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:32 pm

sınavlara hazılanacam hocam bulunduğum yerde zağferan bulamam çok güzel bir uygulama yapmak isterim ama yapamam herhalde daha kolay uygulamalar varmı hocam hem tasa 7 defa üst süte falan yazılsa da olurmu hocam paylaşım için allah razı olsun
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip   Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 4:38 am

senden yardım bekleyen yokki hıyardan yardım beklemiş olsunlar
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip   Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 4:44 am

tegratol demiş ki:
salaklık budur işte kuran dururken hıyardan yardım beklerler tühhh size Very Happy

eğer kör deyilsen görmüştürsün yasin suresiyle bir terkip vermişim daha neyin kuranda olduğunu bilmiyorsan edebsizlik yapma.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip   Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 4:46 am

tegratol demiş ki:
senden yardım bekleyene yazıklar olsun sana adam diyene yazıklar olsun bokyedibaşı ulvi Very Happy
bak ne kadar uyuşuyor bir önceki yazdığın mesajla bu mesaj sen karar ver yukardan kurandan bahsediyorsun aşağıda aynı ağız küfür ediyor işte sizin müslümanlığınız bu kardeşim.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip   Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 4:55 am

tegratol demiş ki:
oyoy çakal şimdide haydar olmuş ollum dansözlük yakışıyo sana leyn Very Happy

ben gerçek haydarı kerrarım ve merak etmeyin siz haydarın ne olduğunu bileceksiniz.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip   Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 5:23 am

tegratol demiş ki:
salaklık budur işte kuran dururken hıyardan yardım beklerler tühhh size Very Happy

yanılmıyorsam bu lafın bana kardeşim biiznillah göreceksin bu lafı sana yedirecem söylediğine pişman olacaksın

Hafıza ve unutkanlık için Yasin suresiyle bir terkip
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hafıza kuvveti ve Unutkanlık için
» Baş Ağrısı için bir terkip
» Rızık için Vakia suresiyle bir terkip
» MADDİ VE MANEVİ SIKINTILARA DENENMİŞ TÖVBE SURESİYLE BİR TERKİP
» Cinden dolayı Bağlı olan için bir terkip