iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti Empty
MesajKonu: Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti   Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 12:26 pm

Cübbeli Ahmet Hoca 01/32 - Teke Tek

32 Bölüm halinde olan Video Serisinin 1. Bölümünü buraya tasiyorum, diger bölümleri Youtube´den devam izleyebilirsiniz. Ancak ayni programin bir kac farkli kisiden Youtube´de upload edilmesinden dolayi karisiklik yasayabilirsiniz.

En akillica yapmaniz gereken is: 01/32, 02/32, 03/33 rakamli video´lara tiklamaniz olacaktir. Youtube´ye erisimi olmayanlar Youtube´yi destekleyici programlar ile izleyebilirler... Iyi seyirler.

Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti Empty
MesajKonu: Geri: Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti   Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 4:21 pm

Allah razı olsun kardeşim
fakat link veya video bağlantısı göremedim
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti   Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 7:17 pm

Kardeşim flash playerin son sürümünü indir ve kur ..Bağlantı var çünki...
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti   Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 1:10 am

qatip demiş ki:
lakin bugün kendi sitesinden kurup yüklemiştim flash playerleri.
hatta netteki videoları izlemek için ayrı bir program kurdum yine olmadı..
neyse sağlık olsun kardeşim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti   Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 2:44 am

HAVVASUL_ESRAR demiş ki:
qatip demiş ki:
lakin bugün kendi sitesinden kurup yüklemiştim flash playerleri.
hatta netteki videoları izlemek için ayrı bir program kurdum yine olmadı..
neyse sağlık olsun kardeşim

Youtube´ye girebiliyorsan gir ve Youtube arama motorunua: "Cübbeli Ahmet Hoca 01/32 - Teke Tek" yaz. Herkesin izlemesi gereken bir Video.
LoLâ
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti   Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 1:23 am

Buradan izleyemiyorum ama izlemiştim. Cübbeli Ahmet Hocamız bir tanedir. Anlatımı da güzeldir.
Allah cc ondan da, bunu paylaştığın için senden de razı olsun.

He bir de Fatih Altaylı'da, sırf Cübbeli Ahmet Hocanın hatrına dinlenebilir:P

Cübbeli Ahmet Hoca, Fatih Altaylı ile Teke Tek programında maşallah rüzgar gibi esti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cübbeli ahmet hoca-SOHBETLERİ
» Derin Devlet - Masonlar - Cübbeli Ahmet Hoca...video
» YE gibi yumulduk ELİF gibi başladığımız hayatta
» Cübbeli Ahmet Hoca-Namazda çalan cep telefon müziği
» cübbeli ahmet hocamız ve ehli sünnet üzeri sohbetleri